0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #140 -: Ноември 19, 2017, 11:23:58 am »
благодаря много
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #141 -: Ноември 21, 2017, 18:39:09 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=aristeq                       
здравейте,нова съм тук и дано съм успяла да съм направила графиката ми видима.Можете ли да я погледнете и да дадете своя коментар
« Последна редакция: Ноември 21, 2017, 18:56:15 pm от petrova 75 »
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #142 -: Ноември 24, 2017, 13:53:01 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

Здравейте!  Бихте ли казали нещо и за моята графика.  Благодаря предварително!
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #143 -: Ноември 24, 2017, 16:17:02 pm »
Въпрос към по-вещите с БТ - кога започва да спада на температурата преди менструация? Усещам вече ПМС болки, но температурата ми се покачва. Както знаете от другата тема, редовно се тествам  и следя за :bfp: , но втора черта няма, а графиката тръгна нагоре  :o
« Последна редакция: Ноември 24, 2017, 16:19:13 pm от Plamena88 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #144 -: Ноември 25, 2017, 20:53:52 pm »
Plamena88, при мен БТ започваше да се понижава в повечето случаи ден-два преди менструация, но е имало и месеци, при които да се задържи висока до края на цикъла и да започне понижаване в първия ден от новия цикъл.

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #145 -: Ноември 26, 2017, 10:59:49 am »
Така се случи и при мен, БТ спадна днес, първи ден от новия МЦ.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #146 -: Декември 01, 2017, 22:47:54 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=aristeq                       
здравейте,нова съм тук и дано съм успяла да съм направила графиката ми видима.Можете ли да я погледнете и да дадете своя коментар

Здравей, petrova 75:)
Графиката ти не се отваря, излиза съобщение: "Този потребител не споделя графиките си".

За да промениш настройките:
Овулационен календар--> Моят профил (от оранжевото поле вляво)--> след Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители:  трябва да сложиш отметка--> накрая кликваш върху    Запиши промените

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #147 -: Декември 02, 2017, 12:08:16 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=aristeq
Благодаря marsi.
дано съм успяла сега
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #148 -: Декември 02, 2017, 14:07:56 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=aristeq
Благодаря marsi.
дано съм успяла сега
Сега графиката се вижда.
Вероятен ден за овулация около 18-ти ден от МЦ, графиката изглежда много добре  :)
Желая успех в този цикъл! Стискам палци  :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #149 -: Декември 02, 2017, 14:51:58 pm »
Благодаря marsi,дано :D

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #150 -: Декември 07, 2017, 18:02:37 pm »
Здравейте.Ето я и моята графика.БТ измервана в 6 сутринта вагинално с дигитален терлометър.От 7 години сме с приятеля ми и сме използвали само презервативи.От два месеца започнахме да опитваме за бебче.МЦ ми е нередовен,но най-често продължава 31-34 дни.Ходих на гинеколог преди два дни.Каза ми,че имам задържано жълто тяло в единия яйчник.Направих няколко теста за бременност,всичките отрицални.Въпросът ми е-има ли все още шанс да съм бременна с такава графика,въпреки отрицателните тестове.

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #151 -: Декември 07, 2017, 19:24:35 pm »
Здравейте.Ето я и моята графика.БТ измервана в 6 сутринта вагинално с дигитален терлометър.От 7 години сме с приятеля ми и сме използвали само презервативи.От два месеца започнахме да опитваме за бебче.МЦ ми е нередовен,но най-често продължава 31-34 дни.Ходих на гинеколог преди два дни.Каза ми,че имам задържано жълто тяло в единия яйчник.Направих няколко теста за бременност,всичките отрицални.Въпросът ми е-има ли все още шанс да съм бременна с такава графика,въпреки отрицателните тестове.

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

Здравей, мама0101! Този линк не отваря графиката ти.
Няколко поста преди този ( ТУК) съм описала как може да бъде копиран линк, така че графиката да е видима от останалите потребители.
Или напиши с кое име си регистрирана в овулационния календар и аз ще копирам линк към графиката ти.
« Последна редакция: Декември 07, 2017, 19:26:13 pm от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #152 -: Декември 07, 2017, 19:40:11 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B00101

Това е,което ми дава като линк...Не знам дали сега го отваря.Потребителското ми име и в календара е същото мама0101.Извинявам се за спаменето.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #153 -: Декември 07, 2017, 20:58:06 pm »
мама0101, отново не се отваря графиката ти. Спазила ли си изискването името да е изписано на латиница.  В овулационния календар трябва потребителското име да е изписано само на латиница Регистрация в овулационния календар и въвеждане на данни

Относно въпросът ти за резултата от ехографския преглед, след като лекарят е установил задържано жълто тяло, вероятно е това. Дори и графиката да изглежда добре, възможно е да има проблем с овулацията, има и такъв вариант. Какво препоръча лекарят след прегледа?

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #154 -: Декември 07, 2017, 21:14:44 pm »
Не съм прочела за потребителското име,ще си направя нова регистрация.Прикачих снимка на графиката,макар и непълна.Лекарят не ми каза нищо конкретно,само препоръча да изчакаме още някой ден без да приемам лекарства и да видим дали ще дойде менструацията,но и до днес-нищо.Запазила съм си час за утре отново да види какво се случва.Аз просто се чудя дали е възможно,ако овулацията е станала към 26-7 ден,да съм забременяла и затова тестовете да не отчитат ЧХГ-то (нали започват да отчитат след 10тия ден най-рано).
« Последна редакция: Декември 07, 2017, 21:27:25 pm от мама0101 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #155 -: Декември 08, 2017, 10:24:49 am »
мама0101, съдейки по графиката според мен по-скоро може да се предполага овулация около 19-20 ден от цикъла, на 26-ти има единично понижаване, което се случва понякога. Освен това не изглежда много стабилна температурата в лутеална фаза.
Но пак да кажа, че дори и графиката да изглежда добре е възможно да не е имало овулация, ехографската проверка дава по-точна информация.
И все пак, ако искаш да направиш проверка за бременност (при евентуална по-късна овулация) най-добре направи кръвен тест (не е нужно да е на гладно, може по всяко време на деня, цена около 20лв.), той ще ти даде категоричен отговор дали има бременност, вместо уринните тестове, при които винаги има двоумене дали са отчели правилно.
« Последна редакция: Декември 08, 2017, 10:29:12 am от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #156 -: Декември 08, 2017, 12:36:39 pm »
marsi,благодаря много за изчерпателния отговор.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #157 -: Декември 12, 2017, 08:50:47 am »
На вниманието на всички момичета, които сега опитват за бебе:

Както знаете, всяка година сдружение "Зачатие" прави дарителска Коледна кампания, основно насочена към двойките с много сериозни репродуктивни проблеми.

Тази година обаче получихме и едно дарение от Инвитро АГ център "Димитров", което е насочено към по-младите жени, които сега започват опитите и нямат сериозни проблеми, а само нужда от малко медицинска помощ, за да заченат.

Центърът ще дари две вътрематочни съпружески инсеминации.

Условията за участие са:

1. Субфертилитет на мъжа
2. Жената  да е с проходими маточни тръби
3. Наличие на овулация
4. Липса на енометриални полипи, субмукозни миоми и малформации на матката
5. Възраст до 35 години.

За да кандидатствате, прочетете информацията ТУК
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #158 -: Декември 27, 2017, 12:01:21 pm »
Нека това бъде последната година на пожелания
и първата на сбъднати желания.
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #159 -: Декември 27, 2017, 12:05:01 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=aristeq
Според вас имала ли съм овулация този месец :?