0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Shushi18

  • ***
  • 192
  • Луда стажант лекарка
Дрехи за бременни
« -: Февруари 19, 2017, 15:09:05 pm »
Здравейте,искам да ви попитам откъде си купувате дрехи. На мен вече започват да ми трябват,а не съм мн по обикалянето по магазини. Някаква интернет страница да ми препоръчате или конкретен магазин в Пловдив. Благодаря ви
Любовта е сила !

Re: Дрехи за бременни
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2017, 17:56:38 pm »
H&M, Waikiki винаги имат дрехи за бременни, други магазини в Пловдив не знам, защото не съм идвала скоро там :)
*
Re: Дрехи за бременни
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2017, 18:25:35 pm »
H&M, Waikiki винаги имат дрехи за бременни, други магазини в Пловдив не знам, защото не съм идвала скоро там :)
Това е достатъчно като се има на предвид колко ще се носят тези дрехи. Лично аз
от НМ съм доволна. В подлеза на Тримонциум има също магазин, но изобщо не  ми допаднаха нещата там. В нормалните магазини също има дрехи с кройки, които са подходящи за по-малки коремчета.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Дрехи за бременни
« Отговор #3 -: Април 12, 2018, 16:33:10 pm »
Защо всички дрехи за бременни трябва да изглеждат толкова ужасно?
Re: Дрехи за бременни
« Отговор #4 -: Април 24, 2018, 11:01:09 am »
Аз си вземах втора употреба такива дрехи. Според мен няма никакъв смисъл да даваш луди пари за дреха, която ще носиш няколко месеца.
Re: Дрехи за бременни
« Отговор #5 -: Май 23, 2018, 18:45:39 pm »
Защо всички дрехи за бременни трябва да изглеждат толкова ужасно?
Това е толкова добър въпрос. Над 90% от тях изглеждат все едно… 8O
Re: Дрехи за бременни
« Отговор #6 -: Октомври 18, 2019, 15:23:34 pm »
Вчера ходих със сестра ми да си купува дрехи за бременни и останах приятно изненадата от избора, които вече има на пазара. Преди години когато имах нужда от подобни дрехи беше много пошло, а нещата, които се предлагаха не приличаха на нищо. Явно вече големите вериги като H&M, Waikiki и другите са се усетили, че трябва да предлагат и такива специализирани артикули, което е чудесно за всички, които имат нужда от подобни дрехи. И най-важното, е че нещата са много красиви и модерни, че чак ми се прииска пак да съм бременна  :wink: :) :D