0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Три неуспешни бременности, помогнете ми със съвет...
« Отговор #20 -: Декември 13, 2017, 17:33:31 pm »
Здравей,  pepurone!

Аз имам дълги години стерилитет, като освен трудно забременяване имам 1 спонтанен в 6-та седмица, 1 почти шестгодишно момиченце и предизвикано преждевременно раждане в 6-ти месец заради синдром на Даун(мъжки ембрион), след което не правим опити, заради възрастта.
Интересно ми е имаш ли информация дали са били мъжки тези ембриони, след като имаш дъщеричка?


Здравейте, все още нямам забременяване и открит друг проблем.
Всичко ми се струва толкова сложно...
*
Щастлива, какво направихте до сега.Виждам, че сте правили биопсия.Не помня, за това те питам пак:
1. Полови хормони как са?
2. Цветна снимка направена ли е?
3. Спермограма при партньора как е?

Ако тук всичко е наред е много възможно да се нареждате в така наречената група на хората с неизяснен стерилитет.И ние бяхме така!Няма страшно, просто след определен период от време и брой изследвания започвате да правите опити без да чакате чудото да се случи от само себе си!

Здравейте! Тестостерон и Прогестерон в норма, остана ми да направя изследване за пролактин, но изпуснах дните (5, 7 ден от цикъла).
TSH, Tat, Mat, T3, T4 в норма.
Инсулин, хемоглобин, холестерол и кръвна картина в норма.
Спермограма до сега не са ни карали да правим, тъй като имам три забременявания...
И при трите бремености имам зацапвания, при последните две плода върви назад с развитието и трите пъти всичко приключва 8-9 г.с.
Имам вродена тромбофилия и при биопсията ми казаха някакви отклонения, заради които ми препоръчаха да правя PBMC...,защо ли изобщо...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Три неуспешни бременности, помогнете ми със съвет...
« Отговор #24 -: Септември 10, 2018, 11:30:40 am »
приемаше ли медикаменти за разреждане на кръвта веднага след забременяванията, щом имаш тромбофилия?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!