0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

нова фурна
« -: Декември 26, 2016, 17:37:12 pm »
Здравейте дами, искам да попитам до кога фурните обгарят. Имаме нова фурна Hansa за вграждане, след като я вградихме я включих да обгори. Много неприятна миризма. Сега вече няколко пъти я ползвам и пак мирише много задушливо чак не се диша. Вътре готвеното е добре там няма миризма. Където са копчетата и фурната има прулука и от там се вижда как нещо се върти и от там мирише понеже от там духа. Това номарлно ли е и до кога ще мирише ?
*
Re: нова фурна
« Отговор #1 -: Декември 26, 2016, 23:33:01 pm »
Вентилаторът виждаш, външен е и всички вградени фурни го имат. Вероятно от изолацията някаква миризма да има.
Ние преди доста години купихме фурна за вграждане втора ръка и не съжалявам. Все още си работи, пролуки няма(имам чувството, че новите все по-зле ги правят, на майка ми новата фурна също има пролуки), пропуснала съм и миризмите, но пък при мама миризми не е имало. Та знам ли... обади се в магазина.
Re: нова фурна
« Отговор #2 -: Декември 27, 2016, 13:06:49 pm »
Проблема  е че нз дали това влиза в гаранцията, а и по интернет я взехме от емаг много задушлива миризма
*
Re: нова фурна
« Отговор #3 -: Декември 28, 2016, 15:36:55 pm »
До 14 дни можеш да я върнеш без обяснения дори. Иначе звъниш и питаш. Освен нещо да е останало вътре...