0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #280 -: Февруари 24, 2017, 16:55:35 pm »
Vistal на кой ден досега ти е била ову?!?За 35-36 дневен цикъл не трябвя ли ову да в към 20 -21 ден(попринци про всеки е различно).Аз съм с цикъл 29-33 дни и ову ми е или към 17-18 или към 19-20 ден в зависимост през колко дни ми варира цикъла.Тъй,че не се отчайвай и продължавай с тестовете до +.Успех!😊
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #281 -: Февруари 24, 2017, 19:22:29 pm »
Vistal, аз също мисля, че може да е рано за овулация. Както и danaq999 е писала, при продължителност 35-36 дни се очаква овулацията да е около 21 ден от МЦ. Разбирам, че в предишния цикъл е било различно заради приема на утрогестан, но след като обичайно цикълът е с продължителност 35-36 дни, възможно е да е все още рано и овулацията да предстои. Успех в този цикъл!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #282 -: Февруари 24, 2017, 23:09:35 pm »
По принцип, заради дългия цикъл ми е късна и овулацията да, между 18-24 ден, според зависи, но си мисля, че след като заради приема на утрогестана цикълът ми дойде като нормален този месец, на 29 ден, би трябвало и овулацията да се измести като нормална между 14-17 ден този път, да речем. Още повече, че цервиклалният секрет почна веднага след МЦ, а по принцип минават около 3-4 дена поне докато тръгне да тече, знам ли вече и аз...

Иначе предния месец си ми дойде на 36 ден от цикъла (обичайното), почнаха ми симптомите на овулация няколко дни след края на МЦ, но няколко дни след това почнах да пия утрогестана, симптомите за ову секнаха още на втория ден след приема му и завърших с липса на овулация за януари, поради задържания фуликул.
« Последна редакция: Февруари 24, 2017, 23:40:58 pm от Vistal »
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #283 -: Февруари 25, 2017, 22:27:22 pm »
Момичета, в момента ми е четвъртият ден от цикъла, но за първи път е такова слабо кръвотечението. Вторият ден, когато по принцип ми е мн по-обилно, сега беше слабо, трети ден също, пък сега четвърти малко повече от зацапване. Дали да не почна по-рано с тестовете за овулация или?
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #284 -: Февруари 25, 2017, 23:32:17 pm »
Momiche_f и при мен се е случвало така,но не мисля ,че количеството кръвотечение има връзка с това овулацията да е по-рано.Нека някой по-компетентен в тази област да помогне,но за мен лично няма връзка.Успех в новия цикъл.😊😊😊
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #285 -: Февруари 26, 2017, 09:07:06 am »
Благодаря ти, danaq999, дано този път се случи чудото :))
Ще започна по-рано с тестовете от вторник  :P
« Последна редакция: Февруари 26, 2017, 09:17:48 am от momiche_f »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #286 -: Февруари 26, 2017, 20:49:41 pm »
Глупости говорите, няма общо между дните на кървене и овулацията, те имат общо с лигавицата която ес излющва и евъзожно предния цикъл дъ сте имали по тънка лигавица. От там идва всичко.
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #287 -: Февруари 26, 2017, 20:58:21 pm »
F_32 къде видя някой да говори глупости?!?Момичето просто попита дали е възможно това нещо,аз казах,че според мен няма връзка.Мисля,че можеш да се изразяваш нормално и не толкова грубо.Дори и тя да си е помислила,че това е така тук сме да си помагаме,а не да се изразяваме грубо.😊След като си компетентна по въпроса може да се изразиш по нормален начин смятам!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #288 -: Февруари 28, 2017, 15:51:56 pm »
Здравейте момичета,
Нещо ново при някоя?
При мен ден 21ви и отново отрицателен тест за овулация...
Чудя се нормално ли е да имам цервикален секрет от 13 дена вече, да мина през напрежение ниско долу в корема, болки в яйчниците и тн, и накрая да няма овулация?!?
Все си мисля, че ако няма да има овулация, изобщо не би трябвало да ги има тези симптоми...
И още едно питане имам... Когато изкараш кърс с утрогестан, той би трябвало да влияе само на цикъла/овулацията, по време на които го приемаш, а на следващия месец не би трябвало да има влияние или последици, нали така?
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #289 -: Февруари 28, 2017, 16:05:30 pm »
Здравей,vistal при мен нищо ново... а относно твоята овулация ти препоръчвам да продължиш с тестовете до края,за да разбереш дали си имала ову накрая,защото ти самата беше написала,че ову ти варира от 18-24 ден,тъй че има още време.Давай смело и правете опити.Колкото до лекарствата за съжаление аз не съм запозната,но вярвам,че някой ще ти помогне относно това.Успех ти желая.😊😊😊
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #290 -: Февруари 28, 2017, 16:14:57 pm »
Даная, благодаря за бързия отговор.
Утре ми е последната лентичка от третата опаковка (нарочно почнах още от 8ми ден на цикъла да тествам този месец), пък в другиден съм на гинеколог така или иначе за цитонамазка и ще помоля да ме види на видеоозон направо да каже дали задържания фуликул от януари е още там и да разбуни мистерията надявам се покрай липсата на овулация този месец...
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #291 -: Февруари 28, 2017, 16:34:58 pm »
Vistal,стискам палци ову да дойде утре и слагайте ❤️ за всеки случай.Успех дано всичко е наред.😊
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #292 -: Март 03, 2017, 09:34:16 am »
Здравейте. Тази сутрин като станах, еидях че имам кърваво-кафяво-воднисто петно на бельото... а до цикъм имам още 6 дена.. Дали е възможно чудото да се е случило? Все още е много рано да правя тест. Моля дайте си мението. Благодаря ви!
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #293 -: Март 03, 2017, 10:25:53 am »
Напълно възможно е, Кикче, това да е имплантационно кървене. Стискам палци скоро да ни зарадваш!  osi_9
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #294 -: Март 03, 2017, 10:53:57 am »
Здревейте момичета и от мен малко инфо за първи път този месец имах високи температури от 36,9-37.00 без спадове и някак си имах надежда ,но днес пак си стана като преди 36,8 и отново отрицателен тест за бременност 2 дни преди цикъл...Кикчето,мила желая ти успех дано това леко кървене да е от имплантиране на малкото човече.Успех и на всички други😊😊😊
« Последна редакция: Март 03, 2017, 12:25:42 pm от danaq999 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #295 -: Март 03, 2017, 13:27:53 pm »
Благодаря ви момичета. Силно се надявам и аз да е от имплантацията, ноо не искам да се самонавивам и да се вманиачавам... Охх направо незнам... много искам този месец да се е получило... Пожелавам го много много силно на всички вас. Ама все си мисля че при мене няма да е станало :( Дали ще може да ми погледнете графиката.. Трябва да ми дойде на 8ми. Предполагаема ову е биа около 24ти, но тогава неможахме да  :bed: последно беше на 23ти.
« Последна редакция: Март 03, 2017, 14:24:14 pm от Kikcheto »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #296 -: Март 03, 2017, 15:57:18 pm »
Kikcheto, сперматозоидите в добрия вариант може да имат преживяемост няколко дни, така че всичко е наред! Правили сте опити във фертилния период и от сърце ти желая успех в този цикъл!


Успех, момичета, на всяка желая положителен тест в най-скоро време!  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #297 -: Март 03, 2017, 17:58:18 pm »
Kikcheto аз мисля,че този месец е твоя!За графиката имаш само 1 стойност на температурата и от 1 не може да се прецени,но според мен 37,05 е доста добре сега не знам как се е развила натам.Желая ти успех и след 2-3 дни направи 1 тестче.Успех!😊😊😊
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #298 -: Март 04, 2017, 17:15:25 pm »
Стискаме ти палци! ,:)
Момичета, днес мислех че теста за овулация ще покаже положителен, но не. Въпреки това днес я има раьи прозрачна белтъкообразна течност. Какво означава това? Прикачила съм и снимка
« Последна редакция: Март 04, 2017, 17:20:43 pm от momiche_f »
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #299 -: Март 04, 2017, 19:02:34 pm »
Momiche_F теста е все още отрицателен, но не спирай да ги правиш докато ненстане + ... Виждам че ти е 11 ден от мц.. мисля че е още рано, но нищо чудно след ден два да е +. Стискам палци да имаш ову скоро.. и не само де :) Ще видя в коя от темите бях пуснала моята снимка на тестовете за ову да го видиш. Ето намерих линка http://prikachi.com/images.php?images/269/9050269J.jpg
« Последна редакция: Март 04, 2017, 19:04:49 pm от Kikcheto »