0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Следене на бременност при д-р Власова
« -: Ноември 22, 2016, 20:37:16 pm »
Здравейте !
Някоя от вас мами, може ли да сподели мнението си за д-р Власова ( от "Св.Пантелеймон"). Интересува ме по-точно за следене на бременност. Намерих позитивни отзиви за нея, но отпреди 8-10г, ще съм Ви благодарна ако споделите по-скорошни впечатления  :wink:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Следене на бременност при д-р Власова
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2016, 23:22:10 pm »
Хубаво е да уточниш за кой град става въпрос. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Следене на бременност при д-р Власова
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2016, 07:50:14 am »
Моя грешка! :D За гр.София става въпрос.
Re: Следене на бременност при д-р Власова
« Отговор #3 -: Ноември 23, 2016, 08:46:54 am »
Аз съм пациентка на нейна колега в същия Медицински център , д-р Цанкова /която ми следеше бременността и ми направи секциото/. Д-р Власова ми е правила обикновени прегледи, нямам никакви лоши впечатления, но става въпрос наистина за рутинен преглед
Re: Следене на бременност при д-р Власова
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2016, 10:44:12 am »
Аз също я посещавам за рутинни прегледи и съм доволна(не ми харесва само,че от двата пъти в които съм ходила при нея,винаги първо ме преглежда и решава,че нямам нужда от цитонамазка..). Утре съм на преглед при нея за установяване на бременност и се чудя дали тя да ме следи живот и здраве.Ако пък имате други предложения за кадърни лекари с радост,ще ги чуя!  :wink: