0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #60 -: Октомври 08, 2016, 09:25:43 am »
Добро утро !
Да е хубав уикенда !

За цопането в локви аз никога не съм отказвала ,даже насърчавам ,ама сега хем духа,хем вали ,та не искам и аз мокра кокошка да ставам . Да поутихне.
Но пък ще извадим листи и боички да рисуваме ,идеално време за курабийки ...


Попадна ми тази информация за поредната кампания за безпл.прегледи за рак  на гърдата :
http://bolenzdrav.com/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%B8-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B2%D0%B8/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%B2-10-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0
Слагаме една туршия сега,а за киселото зеле дали е рано ? Миналата година го сложихме късно ,сви студа (колкото може да е студено на морето ) и по -късно ферментира .
« Последна редакция: Октомври 08, 2016, 10:38:43 am от nimika »


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #61 -: Октомври 08, 2016, 09:49:27 am »
Добър ден.
Времето е мрачно и дъждовно и предразполага към излежаване пред тв или четене на интересна книжка, но аз съм на работа, че и натоварено се очертава.
Пожелавам да ви е слънчево настроението, напук на времето и спокоен и лек денят!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #62 -: Октомври 08, 2016, 10:01:02 am »
Добро утро в събота!  :)



Браво на Григор.Много се радвам. Марси,тази програма на Булсатком ли е? За футбола ни,какво да кажа..... :( Май леко се измъкнахме... :lol:
Да, на Булсат. За футбола, и аз какво да кажа  :), включих към края на първото полувреме и като видях резултата, направо се отказах да гледам, за какво да се ядосвам само  :).

Желая хубаво настроение на всички, въпреки че е мокро, мрачно и студено навън  :)
Лек работен ден, Теди!  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #63 -: Октомври 08, 2016, 18:44:40 pm »
След "почивен" ден като днес, работните направо ми се струват лежерни. Много задачки, събития, ангажименти, но пък всичките по хубави поводи - два рождени дни, сватба, благотворителен турнир. Последното събитие за вечерта ще ми е най-приятно, защото с групата по народни танци ще се събираме и ще играя хора до насита :)

Григор се класира за финал без игра днес, защото противникът е с контузия. Ще стискаме палци за мача утре. Хубава вечер, момичета и Рачо.



   La vita è bella
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #64 -: Октомври 09, 2016, 07:01:06 am »
Добро утро в неделя, мили раздумковци  :D
Стискаме палци на Гришо!!!
Успешен ден на всички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #65 -: Октомври 09, 2016, 08:12:51 am »
Добро утро! Днес ,струва ми се,ще е малко  "по-светло" от вчера,но студа си остава. :lol: То колко да е студено при нас - 11-12 сутрин,17 през деня. :wink:Стеф,благодаря за съвета. :D Ние съвсем го бяхме пропуснали този вариант,но ти ни подсети и май скоро ще се сдобием с малки,жълти ,гумени ботуши.Специално за цопане в локви. :lol:Нимика,гледам "натъркаляха" зелките по пазарите,значи не е рано.А и времето си го иска.То за киселото зеле трябва след като се заложи малко още топло време,а после е добре да се застуди.само дето последните години в нашия край  въобще не се получава. :lol: Хубава неделя на всички и успех на Григор. Време пак да бие Мъри на един финал.От колко ще е мача?
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #66 -: Октомври 09, 2016, 09:17:58 am »
Добро утро!  :)
При нас е 1 градус тази сутрин, но изгря слънчице и се надявам да се стопли и да е приятно.

Мачът на Григор е последен в програмата за днес и ще започне не преди 14.30ч. българско време.

Приятен почивен ден желая!  :)


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #67 -: Октомври 10, 2016, 06:11:10 am »
Добро утро в понеделник, мили раздумковци  :D
Успешна нова седмица! Щяла да бъде дъждовна - да видим ;)

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #68 -: Октомври 10, 2016, 08:02:47 am »
Щяла да бъде дъждовна - да видим ;)
Потвърждавам, наваля ме докато стигна до работа  :lol:
Кой да види прогнозата или да надникне през прозореца..... :oops:
Добре, че не вали силно.

Хубава седмица на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #69 -: Октомври 10, 2016, 08:55:06 am »
Добро утро! И тук е мрачно и май "на дъжд"  :?,но може и да се размине,според синоптиците. :) Със сигурност ще го видим тези дни,но дано не е през цялата седмица! :lol: Успешно начало за всички!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #70 -: Октомври 10, 2016, 09:07:40 am »
Мда, аз по задръстванията се ориентирам вали или не :) Та, докато си пътувам бавно и славно към работа, викам да ви драсна някой ред. Вече почнах да мечтая за събота - ще имаме спортен уикенд в Хисаря, мъжът и децата остават вкъщи, аз по ергенски заминавам :) Ако ви звучи примамливо, ми пишете, май има още свободни места

Успешна и спокойна седмица



   La vita è bella
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #71 -: Октомври 10, 2016, 09:24:15 am »
Добро утро, раздумковци!
Аз пак апнах една баничка, тоя път с боза, и на вас ще предложа такава закуска:



Тук в събота яко духа. Което не попречи на малката гад, да ни помъкне с тротинетката на Гребната. Имала „покана“ от съученичка, да се виждали там и да карали ролери, тротинетки ... и други деца били поканени  :lol: Естествено, никой нямаше, но тя си поигра доволно на вятъра. После пописахме малко домашни. В неделя пак писахме, карахме се за това, някои хора даже реваха, а други се ядосваха и викаха  :lol: После излизахме за среща с приятелка и се оказа, че още за писане има, ама та забравила :x А и се сетих, че скоро трябва да връщам книгата на библиотеката и се зачетох по-сериозно.
Лек ден и лека седмица от мен!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #72 -: Октомври 10, 2016, 09:33:54 am »
Добро утро! И тук е мрачно и май "на дъжд"  :?,но може и да се размине,според синоптиците. :) Със сигурност ще го видим тези дни,но дано не е през цялата седмица! :lol: Успешно начало за всички!
rа4о ,   аз пък мисля , че снощи пред Краставицата видях  малко сладко раче    и фамилия  ,но  дай това да го уточним на лични  :)  и на  обещаната бира  !


rumyanau,   завиждам ти - аз понеже вече се  закръглям  и спорта ми е само една   йога за бременни , където само офкаме , пъшкаме и се търкаляме  :)  , а и сега в Хисар с топъл басейн  е очаквано добра комбинация .   

Pesheck,   тази комбинация   от баничка  и боза  е класика  ,  аз предпочитам с айран или кисело мляко   .


Хубава седмица  -усмихната и спорна за всички !
« Последна редакция: Октомври 10, 2016, 10:18:38 am от nimika »


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #73 -: Октомври 10, 2016, 09:51:49 am »
Добро утро!  :)
Вали и при нас.

Григор не успя да спечели двубоя срещу Мъри, но като цяло се представи много добре на турнира в Пекин и вече е 18-ти в раглистата, позиция до която не беше достигал от една година назад.


Днес започва турнирът в Шанхай, в който също ще вземе участие, дано да продължи все така добре. Макар че му се падна много труден жребий, още на първи кръг ще играе с труден противник (Ришар Гаске, срещу когото няма спечелен мач до момента), а при достигане до трети кръг евентуален съперник е Джокович.

Успешна седмица на всички!  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #74 -: Октомври 10, 2016, 11:05:20 am »
Добър понеделнишки ден!

Вали си и още как. По принцип прогнозата е за няколко дни дъжд, но днес уж щяло да е по-осезаемо, следващите дни по-вяло.
Руми, звучи страхотно предстоящият уикенд. Браво!
Пеше, ще си клъвна от баничката, ама и аз като nimika, по-се блазня от кисело мляко с нея :)

Спорна седмица на всички!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #75 -: Октомври 10, 2016, 11:11:20 am »
Здравейте и от мен :) времето е гадно и лудеем из къщи,дано да не вали цяла седмица..
Руми,завиждам ти благородно за предстоящата почивка скоро няма да имам възможност за такава,заради каката и нейните уроци...
Успешна седмица и от мен и да ви почерпя,че имам повод днес..
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #76 -: Октомври 10, 2016, 13:55:00 pm »
Алекс, честит рожден ден  :hbirth: Много здраве на теб и семейството ти - и каката специално да става по-ученолюбива, че да не те занимава :)

За уикенда - и това не може да се нарече точно почивка, защото имаме тренировки по 4-5 часа на ден, но мен това много ме разтоварва от ежедневния стрес. Обожавам да се движа. Сега на работа по цял ден съм пред компютъра и ми е още по-криво.



   La vita è bella
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #77 -: Октомври 10, 2016, 19:17:24 pm »
Рачо дай моля те информация за летището. Днес цял ден звъня и ми обесняваха че е затворено за ремонт, без повече подробности. А купих билет на приятелка и трябва да кацне тези дни от Лондон. А никой нищо не казва.

Честит рожден ден на Алекс!  Бъди здрава!

Пеше, само така с вятъра. И аз събота в най големия вятър помъкнах детето в Поморие. Да се люля и играе с приятели дошли от София. Дъжд ги валя, вятър ги духа, Мария падна в една локва и яке, панталон станаха вода. Дрехи носех, яке също. Ей да знаеш прекрасни са тези якета!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #78 -: Октомври 10, 2016, 19:24:07 pm »
Честит  рожден  ден  Алекс😁
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #79 -: Октомври 10, 2016, 19:48:39 pm »
Добра вечер от мен! :)
Честит рожден ден Алекс! :) Да си жива, здрава и много щастлива :)
 Пеше, с тази баничка с боза ми напомняш времето, когато бях бременна :) Винаги след като давах кръв за изследвания минавах покрай една баничарница - и д-ра все ми се караше  :oops:
Та дано и тази почерпка от теб да ми е на късмет, че днес ми е ден 1-ви от стимулацията :) Кажи на Ники да стиска палци - започна сееее :)
Приятна вечер на всички!