0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #100 -: Октомври 12, 2016, 09:14:37 am »
Ооо, Пеше, Зачатският чадър е уникален. За нищо не го заменям. Толкова настроение ми дава, като го разпъна - нали е беличък и ми става светло на душата :)

Хубав ден, раздумковци
« Последна редакция: Октомври 12, 2016, 09:50:27 am от rumyanau »



   La vita è bella
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #101 -: Октомври 12, 2016, 09:43:47 am »
Много е хубав чадърът на "Зачатие", ама е много голям и не можах да си го взема с мен, та остана в София.

Рачо, екипирайте се правилно и излизайте навън, дори и за кратко. Детето, а и вие, има нужда да подиша въздух (и да пошляпа в локвите). Местните тук казват, че няма лошо време. Има само неподходящо облекло. Аз моите не си представям и един цял ден да ги държа вкъщи. Ще пощуреем дружно.

Хубав ви ден от мен!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #102 -: Октомври 12, 2016, 10:10:50 am »
От утре, казват, дъждовете щели да спрат - ха дано  :)

Много настроение има в днешните снимки, а закуската е страхотна  :),
от мен чайче  :)


При нас, освен че не спря да вали цяла нощ, излезе доста студен вятър от сутринта. Е, печката гори, приятно топличко е вкъщи и всички сме в прекрасно настроение  :). А и нашият тати не е на работа днес, игрите с него са май по-интересни от тези с мама :lol: - то е боричкане, то е пищене, без уши оставам   :lol:.

Хубав ден желая на всички!  :)
« Последна редакция: Октомври 12, 2016, 10:12:51 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #103 -: Октомври 12, 2016, 10:56:33 am »
Ауу, прекрасни предложения! За палачинките и чая се нареждам по два пъти :D
И на мен ми идва малко в повече този дъжд, който не престава. Много ми е любимо времето, ама имам нужда да се поразходя навън без да развявам чадър, който се перка ту наляво, ту надясно.  Аз също нямам Зачатски чадър :(, защото и последния път му се чудех заради невъзможността да се сгъва, а и аз като Пешек, в чантата си го слагам. Все ще поправя тази грешка някой ден :wink:

Хубава и не толкова мокра сряда на всички!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #104 -: Октомври 12, 2016, 21:06:54 pm »
Тук днес вала , пак, а после даже изпече. Шашаво време.
Да се похваля, направих си подаръци и за ИД и за РД. Щото той моя мъж милия все не може да ми избере нищо. Та му показах днес какво ми е подарил :lol:

http://popolo.bg/i/206/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B2%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%B0

и

http://popolo.bg/i/2487/%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F-%D0%B2%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%8E%D0%BB-%D1%80%D1%8A%D0%BA%D0%B0%D0%B2

Дребната не ми хареса цвета на панталона, поне хареса роклята.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #105 -: Октомври 12, 2016, 22:35:27 pm »
чудни са Пеше :)
и аз днес си подарих едно бижу от колегите ми, че за РД ми подариха ваучер, ама все не сколасвах да отида да си избера, та днес реших и си купих.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #106 -: Октомври 13, 2016, 06:58:47 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Пеше, чудесни са ти подаръците!
Стеф, покажи бижуто, да му се порадваме и ние ;)

Хубав четвъртък! Щяло да бъде студено, още не съм си показвала носа навън, ще видим. Имах планове за плуване днес.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #107 -: Октомври 13, 2016, 09:04:57 am »
Добро утро, банда!
Вън пече (поне при нас), но е студено. Много красиви кафенца, Зайко, благодаря! Предлагам ни е закуска:



От вчера пробваме нова система за ставане сутрин и май е по-добра. Преди първо пиехме кафе с Кръстю (1 цигара време) и после будехме малката. И се почваше едно „бързай, не се мотай, няма време, закъсняваме“ .... много изнервящо и за всички. Сега, по нейна идея, я будим с нас, докато си пием кафето и правим закуска, тя се облича и мие зъби. Добре се получава - няма нерви и моткане. Хитро ми е детето  :lol:

Лек четвъртък ви пожелавам!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #108 -: Октомври 13, 2016, 09:12:58 am »
Добро утро!

Пеше, чудни са ти подаръците  :)

При нас е все така студено както и в последните дни, но няма облаци тази сутрин и очаквам да огрее слънчице  :)



Хубав ден! :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #109 -: Октомври 13, 2016, 09:36:48 am »
Добър ден! :D И при нас слънцето си пече чудно,но навън май "сече". :lol: Ще го проверим.Важното е,че не вали.Нашия малчуган стана преди малко. :? Не му се е случвало толкова да спи,но е в настроение.Явно ,просто му се е спяло. :wink: Човещинка! :lol:
Пеше,хубави подаръци си си направила. :D Нареждам се на масата с хубавите чайчета и кафенца на Марси и Зайо и много апетитната закуска на Пешек. :D Докато още ги има..... :wink: Хубав ден на всички ви!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #110 -: Октомври 13, 2016, 10:20:10 am »
Добър ден!
И аз няма да пропусна масата, да опитам това-онова :)
Пеше, със здраве да си носиш подаръците.
Тук също сега е слънчево, но хладничко, но и аз като Рачо, съм Ок, че не вали - днес ще поскитам повечко, а и ще свърша малко работа навън. Домашните задължения ще ги оставя на ММ, че сутринта е решил да се измъкне незабелязано по терлички. Обеща снощи да свърши някои неща преди да излезе, но явно сутринта е размислил. Е, аз пък ще му доставя удоволствието да се поправи, като се прибере :D

Сух и слънчев четвъртък!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #111 -: Октомври 13, 2016, 13:55:36 pm »
Привет и от мен вчера нямах време да се включа,че водя Алек на плуване сутрин и откарваме до обяд там :lol: днес поне е слънчево и се поразходихме и сега отивам на лекции...хубав ден
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #112 -: Октомври 13, 2016, 13:57:53 pm »
Момичета, днес било Световният ден без сутиени http://www.radioenergy.bg/article/ne-na-okovanata-gryd-13-oktomvri-e-svetovniya-den-bez-sutieni

Захвърляйте бързо сутиените :)



   La vita è bella
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #113 -: Октомври 14, 2016, 06:27:59 am »
Добро утро в петък, мили раздумковци  :D
Успешен ден!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #114 -: Октомври 14, 2016, 07:27:56 am »
Добро утро и от мен,с нетърпение чакам края на тази измъчена работна седмица😊
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #115 -: Октомври 14, 2016, 08:00:52 am »
Добро утро и от мен :)
Зай, благодаря за есенното кафенце - аз ще си сипя и млекце :)
Днес е Петков ден - Честит празник на всички празнуващи! Бъдете живи и здрави!

Лек и спокоен петъчен ден :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #116 -: Октомври 14, 2016, 08:36:40 am »
Добро утро!
Зайко, благодаря за кафето. Аз пък направо ще почерпя, че днес празнувам:



Не забравяйте, че днес е петък - не се преработвайте! :lol:
Лек ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #117 -: Октомври 14, 2016, 08:59:58 am »
Добро утро! Слънчево е! :D Прекрасни закуски! :Богата почерпка,подобаваща на хубавия празник! :D Да са живи и здрави всички именници! :D Петък е! :D Радвайте се на деня! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #118 -: Октомври 14, 2016, 09:58:15 am »
Честит празник на имениците! :D

добре че е петък, че и на ма мен ми писна нещо тази работна седмица :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #119 -: Октомври 14, 2016, 10:58:24 am »
Добро утро!  :)

Честито на всички, които празнуват днес, здраве и много радост ви желая!  :)

Хубав ден!