0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет!
Не съм много на ясно с мъжките проблеми и за това ще ви помоля да коментирате резултатите от изследванията на приятеля ми!
 LH 8.75
 IU/L Референтни граници1.5 - 9.3
 
 FSH 7.15
 IU/LРеферентни граници 1.9 - 18.1
 
 Testosteron 8.55
 nmol/L Референтни границиM/8.36-28.7/ Ж/0.49-2.64/
 
 Спермограма:Цвят Белезникав
   Втечняване 11 минути   
   Вискозитет Нормален
   Обем 1.6ml   
   pH 7.8
   Общ брой в 1 ml 11 654 000
   Общ брой 18 646 400
   Нормокинезис 30%   
   Хипокинезис 60%   
   Акинезис 10%   
   Нормални форми 94%   
   Патологични форми 6 % шийни и главични форми
   Находка 11 - 15 левкоцита на зрително поле , единични    простатни телца , плоски епителни клетки

  Момичета,стискам палци и пожелавам на всички много,много щастие и здрави бебчета за всички!
   :bighug:
 


Любовта на човек към човека-това е може би най-трудното,което ни е дадено,крайността,последното изпитание и доказателство...
Re: Ще може ли да коментирате и тези резултати!
« Отговор #1 -: Юли 08, 2006, 14:39:03 pm »
Павлинче, от това, което виждам, спермограмата ви не е правена в център по репродуктивно здраве. Нормални форми 94% не е реален резултат. Повторете я на добро място.
Все пак: дотук имате малък обем на еякулата и ниска подвижност, както и малък брой сперматозоиди. Олигоастенозооспермия се наричаше това, май. Както и много левкоцити. Хормоните са в референтни граници, кой ви ги назначи въщност, ако не е тайна, и защо? 


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Ще може ли да коментирате и тези резултати!
« Отговор #2 -: Юли 08, 2006, 14:54:21 pm »
Тестостерона е нисък - едва на долната граница е. Ако ендокринологът (или урологът) не се сети, изследвайте и пролактина. Къде е правена спермограмата?
« Последна редакция: Юли 08, 2006, 15:06:30 pm от little_rabbit »
Re: Ще може ли да коментирате и тези резултати!
« Отговор #3 -: Юли 08, 2006, 15:04:04 pm »
Правена е в Бургас-Лина!
Приятеля ми постоянно е на работа и малко ни е трудно с разстоянието,но мисля да ви послушам и да отидем до София!
Момичета,аз ходя при доктор Стаменов и той ми каза да  изследваме тези хормони,защото приятеля ми е с наднормено тегло и има проблеми с ерекцията!
Благодаря ви,че ми писахте! :bighug: :bighug: :balk_21:

Любовта на човек към човека-това е може би най-трудното,което ни е дадено,крайността,последното изпитание и доказателство...
Re: Ще може ли да коментирате и тези резултати!
« Отговор #4 -: Юли 08, 2006, 15:06:03 pm »
Непременно трябва да се повтори спермограмата. Бургаската не е достоверна... Ако ви е далече София, отидете до Варна.
Re: Ще може ли да коментирате и тези резултати!
« Отговор #5 -: Юли 08, 2006, 15:06:41 pm »
Павлинче, успех, дано проблемите се окажат лесноразрешими. Но спермограмата трябва да се повтори задължително.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Ще може ли да коментирате и тези резултати!
« Отговор #6 -: Юли 08, 2006, 15:43:24 pm »
И аз да кажа, понеже сме правили доста спермограми в Лина-та!Значи, горе-долу са достоверни, що се касае общия брой и процента подвижни. В  център по стерилитет ни даваха  малко по-лош резултат, но не кой-знае колко.Но при нормалните форми- там допускат големи неточности.Най добре направете спермограма в София- с морфология по Крюгер.Успех, миличка!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Re: Ще може ли да коментирате и тези резултати!
« Отговор #7 -: Юли 08, 2006, 23:09:43 pm »
Момичета,благодаря ви от сърце за подкрепата!
Целувам ви и ви прегръщам всички! :bighug: :balk_21:

Любовта на човек към човека-това е може би най-трудното,което ни е дадено,крайността,последното изпитание и доказателство...