0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

предстояща хистероскопия
« -: Юни 15, 2016, 10:17:54 am »
Здравей те момичета,на 20.06.2016 при предстои хистероскопия в клиника Надежда при  д-р Персенска за съмнение за полипи искам да ви попитам някой знае ли с каква упойка се прави и дали е болезнено и дали се остава в болницата след това как сте се чувствали след нея знаем че при всеки е различно но все пак за мнение че ме е страх така и бях преди пункцията но мина без болки без нищо.Благодаря ви предварително
*
Re: предстояща хистероскопия
« Отговор #1 -: Юни 15, 2016, 12:41:59 pm »
Здравей те момичета,на 20.06.2016 при предстои хистероскопия в клиника Надежда при  д-р Персенска за съмнение за полипи искам да ви попитам някой знае ли с каква упойка се прави и дали е болезнено и дали се остава в болницата след това как сте се чувствали след нея знаем че при всеки е различно но все пак за мнение че ме е страх така и бях преди пункцията но мина без болки без нищо.Благодаря ви предварително
С пълна упойка. Отиваш сутринта, изписват те към 17 часа. Не се страхувай, ще мине леко. Успех!





Re: предстояща хистероскопия
« Отговор #2 -: Юни 15, 2016, 12:48:21 pm »
Rumito да трябва в 6,30 да съм там защо толкова късно те изписват не е ли като при пункцията след 1-2 часа си тръгваш.
Re: предстояща хистероскопия
« Отговор #3 -: Юни 15, 2016, 12:51:41 pm »
Моята хостероскопия беше в кл. Щерев, със спинална упойка (мисля, че така се казва). Конкретно за твоята упойка можеш да получиш инфо при консултацията с анестезиолога преди операцията. Мен ме изписаха на следващия ден и си останах вкъщи за седмица. Не беше болезнено. Имах лек дискомфорт като при цикъл след това.

Не се страхувай, всичко ще е наред!
*
Re: предстояща хистероскопия
« Отговор #4 -: Юни 15, 2016, 13:24:52 pm »
изписват по-късно, заради клиничната пътека по ЗК.
трябвало да има някакви часове престой.
това обясняваха последно.