0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Прегнил и ранна бременност
« -: Юни 14, 2016, 02:31:16 am »
Здравейте,отново имам въпрос. На някоя от вас слагали ли са и Прегнил инжекции в 8 седмица. На мен ни ги изписаха по 1 инжекция на седмица за задържане. Обаче като чета листовката малко се плаша....


Re: Прегнил и ранна бременност
« Отговор #1 -: Юни 14, 2016, 07:09:58 am »
Прегнилът помага на бременността.  Кое точно те плаши?
*
Re: Прегнил и ранна бременност
« Отговор #2 -: Юни 14, 2016, 08:42:34 am »
Да, прегнилът е протектор на бременността. Слагала съм в първия триместър през десетина дни. Разбира се по лекарско предписание.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Прегнил и ранна бременност
« Отговор #3 -: Юни 14, 2016, 22:22:55 pm »
Аз също слагах по схема прегнил и папаверин, заради отлепване на плодния сак. Разбира се, по лекарско предписание.
Въобще не ме е интересувало какво пише в листовката нито на едното, нито на другото лекарство. (Със сигурност съм ги прочела, просто това ми е навик) Важно ми беше единствено да задържа моето бебче.
Достатъчно ми беше да знам, че спомага бременността, а папаверина отпуска мускулатурата (да няма контркции).


*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Прегнил и ранна бременност
« Отговор #4 -: Юни 15, 2016, 08:29:17 am »
Тук навсякъде казват че прегнил отдавна нямало,но има хориомон което било същото.Лекарката реши че ще го заместим прегнила с него. По 1 инж.на седмица. Дано помогне...


*
Re: Прегнил и ранна бременност
« Отговор #5 -: Юни 15, 2016, 21:48:05 pm »
Същото е, освен това няма изискване за съхранение в хладилник, което си е плюс! Не се притеснявай! Почивай си и всичко ще е наред!