0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля за помощ!Тест за овулация
« -: Май 12, 2016, 19:24:05 pm »
Нещо не ми е ясно,как може да има толкова дни положителни резултати?Вторият и третият от долу на горе са от вчера,а последния от днес.
Вчера и днес имам ужасни болки долу ,в ляво,в дясно.Все едно някакво схващане и режене.
Температурата също меря.Вчера по време на секс имах болки в яйчниците.Какво ще кажете?Втори месец правим опити.
*
Re: Моля за помощ!Тест за овулация
« Отговор #1 -: Май 12, 2016, 20:33:39 pm »
Отиди на лекар по възможност, и не вярвай на тестовете, с болки си и при секс и е по добре да те видят  :wink:
*
Re: Моля за помощ!Тест за овулация
« Отговор #2 -: Май 13, 2016, 00:08:28 am »
Bobonkova6811, тестът е положителен, когато тестовата черта стане наситена колкото контролната или по-наситена от нея.
На снимката не се вижда добре, но според мен близък до положителен е тестът от вчера или днешният (но това е по-скоро предположение тъй като снимката не е на фокус и не съм сигурна в това, което се вижда ). Молбата ми е да направиш още един тест утре, снимай и него, за да сравним с останалите. 
« Последна редакция: Май 13, 2016, 00:24:22 am от marsi »

Re: Моля за помощ!Тест за овулация
« Отговор #3 -: Май 13, 2016, 18:36:58 pm »
Момичета,ето тестовете и от днес даже два направих.
*
Re: Моля за помощ!Тест за овулация
« Отговор #4 -: Май 13, 2016, 18:58:44 pm »
недей да правиш повече тестове, този от 11 май е с доста видима 2 черта, вероятно ако е имало овулация вече е минала и дано да е била тогава  :P
Re: Моля за помощ!Тест за овулация
« Отговор #5 -: Май 13, 2016, 19:33:34 pm »
Точно тогава имах и болки в яйчниците и долу ниско. Температурата малко не се връзва с тестовете или аз не го виждам на графиката си,но остава да чакаме,каквото можахме направихте :)
*
Re: Моля за помощ!Тест за овулация
« Отговор #6 -: Май 13, 2016, 21:15:08 pm »
Един съвет остави тестове за овулация, и Бт, и се наслаждавайте  на с..с заедно без да се връзваш на никакви симптоми, а просто си правете каквото зависи от Вас, без да Ви е фикс идея, обичайте се по просто.
Re: Моля за помощ!Тест за овулация
« Отговор #7 -: Май 13, 2016, 21:36:24 pm »
О,ние си се обичаме и си се любим при всяка възможност.Но и желанието ни за бебче е много голямо.
*
Re: Моля за помощ!Тест за овулация
« Отговор #8 -: Май 13, 2016, 22:35:49 pm »
Ще стане но не бива да ти е фикс идея, и за това го казвам, просто си правете каквото трябва и ако има проблем ходете на лекар, но иначе БТ, тестове не знам, всъщност най добре е да се консултираш с лекар, един вид някакво проследяване на овулацията  :P
Re: Моля за помощ!Тест за овулация
« Отговор #9 -: Май 13, 2016, 22:41:04 pm »
Аз се консултирам с гениколог от 6,7месеца...имах завишени някои хормони предпусаха ми противозачатъчни .След пълното нормализиране започнахме,а  и ние сме още едва в началото на опитите ни.Ходя при двама и двамата казаха "действайте" и ние действаме спокойно и с търпение. :)
*
Re: Моля за помощ!Тест за овулация
« Отговор #10 -: Май 13, 2016, 22:43:55 pm »
напиши ми на лС, и лично съобщение де, за хормоните, иначе действайте  :lol: