0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тайлол Хот след трансфер
« -: Май 01, 2016, 19:56:25 pm »
Здравейте,
на 19.04 имах ЗЕТ на шестдневно, първите дни нещата се развиха окуражаващо - имах лек ПМС, напрежение в гърдите и започнах да мисля в посока положителен резултат. На 9 ден се оказа, че съм пипнала вирус с болки в гърлото и температура. След това няколко дена подред пих Тайлол Хот през 5-6 часа, обаче имам съмнения, че съм направила голяма грешка, тъй като една от съставките му е псевдоефедрин.
Въпросът ми е ако някой знае - опасен ли е псевдоефедрина след трансфер за успешния резултат, защото има съдосвиващо действие?
Благодаря предарително.
Re: Тайлол Хот след трансфер
« Отговор #1 -: Май 02, 2016, 06:49:23 am »
Шарки, не съм чувала за проблем, но винаги при температура и висури са препоръчвали чист парацетамол, а не в комбинация. Ти прави ли тест? 9 ден на 6-дневнен ембрион е съвсем показателен.
Re: Тайлол Хот след трансфер
« Отговор #2 -: Май 02, 2016, 07:52:05 am »
Little _rabbit, здравей
изобщо не ми хрумна за кръвен тест - бях вече на легло, когато установих температурата, а и следващите дни ми беше доста зле. Може би щеше да осветли много неща. В неделя правих домашен тест - излезе отрицателен и много се панирах, тъй като възлагах големи надежди...
По принцип датата за тест - обикновен уринарен ми е утре на 03.05 но вече нямам никакви симптоми и не се чувствам никак 'бременна' така, че изхода ми е ясен, ще го направя само за да си спра лекарствата с чиста съвест. За сега нямам цикъл, което ми е необичайно - обикновено не издържам и до теста и ми идва, но най-вероятно е от стрес. Благодаря за вниманието.
Re: Тайлол Хот след трансфер
« Отговор #3 -: Май 02, 2016, 16:37:26 pm »
Не дръж толкова на симптомите, може тестът да те изненада. И дано!!!
Пиши после.
Re: Тайлол Хот след трансфер
« Отговор #4 -: Май 07, 2016, 08:40:20 am »
здравей пак, много благодаря за милите думи, на мен ми дойде МЦ и даже отмина, така че считам опита си за приключил... В момента почивам и обмислям нов. Поздрави
Re: Тайлол Хот след трансфер
« Отговор #5 -: Май 07, 2016, 13:39:55 pm »
Шарки, миличка  :bighug: