0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #360 -: Юли 01, 2016, 13:09:16 pm »
Здравейте  :D
Прекрасни снимки!!!
Хубав петък, милички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #361 -: Юли 01, 2016, 14:42:08 pm »
Безобразие, заоблачи се, смениха прогрнозата за уикенда, дъжд, гръмотевици, буря, не ги е срам тия синоптици, ама ха :x
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #362 -: Юли 01, 2016, 15:35:19 pm »
Ние вече сме на езерото, времето е чудесно   :)

П.П. през телефона съм, не знам какво ще успея да публикувам :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #363 -: Юли 01, 2016, 15:55:48 pm »
Ееее, завиждам благородно :)
Нямам търпение да дойде другият уикенд и ние да си сеФтосаме палатката за тази година. Стефи, те и тогава го дават дъждовно, но няма шанс да се откажем (засега). Вече наговаряме тайфата :lol:. Ние сме с малка палатка, но последните две години сме мераклии да разширим пространството и също към Декатлон сме се ориентирали. То, май там е най-изгодно, а и има избор. Ще видим тази седмица дали ще сколасаме да купим нещо.
Ние пък тази сутрин щяхме да посрещаме Джулая на Копитото. Нагласихме алармите, ама забравихме телефоните във всекидневната и се събудихме, точно когато слънцето изгряваше над Дружба :lol:. Здраве да е, другата година ще опитаме отново :)

Весел уикенд!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #364 -: Юли 01, 2016, 16:16:10 pm »
Ооо Марсу, чудно е, да ти кажа и аз не мисля да се отказваме, ако завали събираме катуна и се прибираме, кво, то луд умора нема, само се поти :lol:

Злати ние си купихме ей такива 2 - http://www.decathlon.bg/palatka-za-kamping-arpenaz-3-za-3-dusti-i-myasto-za-bagaz-id_8347890.html
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #365 -: Юли 01, 2016, 17:09:38 pm »
Стефи, нашата е подобна, но по-обикновена. И доста по-евтина, ама такова й е и качеството. Тези изглеждат интересни, ама ние си мислехме за нещо такова:
http://www.decathlon.bg/palatka-arpenaz-family-41-4-dusti-1-spalno-id_8294502.html
За четирима е, но ще си я ползваме само ние. Искаме да ни е широчко, че като ходим за по-дълго да мога да си я нагласям, да ми е уютно :oops:. Искам и повечето багаж да ни се събира вътре, че все нещо стои в колата, отвън... Ама, още не сме го обмислили, засега само умуваме :D
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #366 -: Юли 01, 2016, 19:20:25 pm »
Да, тази е голяма, гледахме я, има я разпъната, но за 4 човека е тясно за спане, за двама с багажа е идеална :) Реално предверието е по-голямо от спалното, но като идете на място ще си харесате, има избор.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #367 -: Юли 02, 2016, 05:47:08 am »
Добро утро, раздумковци  :D
Марси, невероятно местенце!
Гледам дискусия за палатки, браво! Това ми е детска мечта, да си купя палатка. Май няма да ме огрее, остарях и не съм за палатка вече...
Хубава събота, милички  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #368 -: Юли 02, 2016, 07:47:02 am »
Добро утро!

Как да го пропуснеш това слънчево кафе... Благодаря, Зай :)
Това за остаряването някак не ми звучи - доста вода ще изтече още, докато някой в този форум се причисли към тази група :wink:. А за палатките възраст няма - желание и страст, другото е толкова лесно.
Ние мислим днес или утре да се разгодим до Рилския манастир, ама да видим (аз никога не съм ходила, макар че ми е на една ръка разстояние :oops:)

Хубава събота!
« Последна редакция: Юли 02, 2016, 07:51:13 am от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #369 -: Юли 02, 2016, 07:48:36 am »
Добро утро.
Събота е, да се поглезим със закуска в леглото. :P

Да ви е лек и усмихнат денят на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #370 -: Юли 02, 2016, 11:02:21 am »
Привет и от дежурните в събота. Теди, супер кафенце. Аз пих сутринта 3в1, но в работата си направих истинско. Лежерно да ни е, а на почиващите - ползотворни и забавни почивни дни!

П.П. Аз не съм по къмпингите, ходила съм един път на палатка и нямам намерение да повтарям! Поне бунгало ми е необходимо, за да се чувствам що годе уютно.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #371 -: Юли 03, 2016, 05:51:49 am »
Добро утро.
Зайче, изпреварих те. :P Днес ми е последен работен ден и отпуска "здравей". Много се вълнувам, не знам дали ми личи. :)
Каня ви на този прекрасен балкон на кафенце.

Пожелавам на вас и на мен един хубав ден!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #372 -: Юли 03, 2016, 07:07:18 am »
Добпо утро  :D
Тединка, хубав работен ден и много, много приятни емоции през отпуската!
Пък аз днес заминавам в командировка, но ще ви наглеждам.
Хубава неделя, милички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #373 -: Юли 03, 2016, 15:09:39 pm »
Хубава неделя на всички ви! Вчера до един гледах мач.  :lol:
Ние тази година ще пътуваме с каравана. Да видим как ще ми понесе на нервите! Мъжът ми се беше засилил да купува хиляди неща за къмпинг. Да сме си ги имали, че пак сме щели да ходим. Изгледах го лошо с възможно най-македонския поглед, на който съм способна, и му казах, че още не е сигурно дали ще повторя. Ще кажа, като се върнем.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #374 -: Юли 04, 2016, 05:35:30 am »
Добро утро! Желая ви прекрасна и усмихната седмица!


П.П.нне знам дали ми се получи снимката от телефона:}


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #375 -: Юли 04, 2016, 07:15:32 am »
Добро утро, раздумковци!
Снимката на усмихнатото слънчице не се вижда, вероятно защото надхвърля максимално допустимия размер за качване на сайта.
И от мен прекрасен ден и успешна седмица, милички!
Видях снимки от палатките на Стефи, сега чакаме и Блу да се похвали  :lol: с македонския поглед  :lol: Шегувам се, Блу  :hug2:

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #376 -: Юли 04, 2016, 08:36:52 am »
Добро утро, мили раздумковци!
Малко задачки имах последните дни. Тъй де - в петък задачи, в събота ходене на детски РД на село и с басейн, а вчера просто ме мързеше  :lol:. Днес обаче съм на линия (за сега) и смятам да ви предложа поредната закуска на плажа в тон със Зайковото кафе:



Лека и успешна седмица ви пожелавам!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #377 -: Юли 04, 2016, 09:05:04 am »
Добро утро, чудесно морско кафенце и закуска!  :)

И аз ще показвам снимки от езерото, но ще ги прегледам по-късно днес, че излизаме по задачки сега...... :rain:  а навън е мрачно и вали, даже е студено при нас, дано да спре дъждът преди да излезем.

Хубав ден и успешна седмица!  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #378 -: Юли 04, 2016, 09:42:06 am »
хайде, да ни е лека седмицата :D
Ние си изкарахме чудесно, само дето ни плашеха с дъжд и бури. В събота прекапа за 20-на минути и туй то беше, нищо работа. :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #379 -: Юли 04, 2016, 13:54:55 pm »
А,добър ден! :D Времето не ми стига да пиша,понякога само ви чета :?. Хубаво се "зареждате" вие. Браво!! Пускайте и по някоя снимка тук,нищо че няма да са професионални като на Марси  :). И ние малко да "размагнитим"!! :lol: Отделно,не всички сме толкова "социални" и сме в страни от социалните мрежи! От хубави природни красоти ,макар и на снимка,всеки има нужда. :) На палатка ,като малък,много ходихме семейно.Имахме една чешка ,четириместна.Супер си беше. И малки походни легла,като за палатка.  :wink: Само дето,сега скъпата въобще не е по този тип туризъм и шансове за къмпингуване в близко бъдеще няма. :( Ама съм се зарекъл за един кемпър,като забогатея и не се налага да работя.... :lol: :lol: Тогава ще видим! Ама май няма да е скоро... :wink: Чакам снимкитеееее.....
/www.mamaibebe.com][/url]