0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #140 -: Май 14, 2016, 08:54:39 am »
Добро утро!
Нагласям се за кафето (моето почти свърши), но и шишето с мляко ще придърпам :oops:

Днес ще се възползвам от неработната си събота, за да посвърша нещо у дома, че съм позагърбила доста от работата последни дни. Пък и ми трябва нещо да ме разсейва.
Надявам се днес да ни подминат дъждове, ветрове, бури и... дъги. Вчера в Хасково е било пак голямо наводнение. Говорих със сестра ми, гледах снимки, а бе луда работа. На село за пореден път ги е "прала" градушка - първия път се разминаха без поражения, сега не знам как е, най ме притеснява да не са заминали доматите от свекито, че ходи се обяснявай после :lol:. Може и да познаят, че за 24-ти Май ще вали сняг :lol:

Да ви е лека и не особено работна съботата!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #141 -: Май 15, 2016, 07:12:58 am »
Добро утро!
Днес аз ще сложа кафето, че вече ми е ред (само се нагласям на готова маса :lol:)



Хубава почивна неделя!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #142 -: Май 15, 2016, 08:31:50 am »
Добър ден! :D Слънчево е ,а и Златето се е погрижила.... :D Как няма да е хубава неделята!!!?? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #143 -: Май 16, 2016, 08:00:57 am »
Добро утро, раздумковци  :D
Имам проблем с компютъра, затова ме няма.
Успешна седмица, милички!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #144 -: Май 16, 2016, 08:44:31 am »
Добро утро!
Кафето е сервирано, ето и закуската:



За сега тук е слънчево, да видим как ще е после, че тук дават едни жълти кодове ...
Все пак желая ви хубав и успешен ден и седмица!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #145 -: Май 16, 2016, 09:29:32 am »
Добро утро!! :D И аз имам проблем с компютъра.... :lol: Един малък оператор се е настанил  на него още от 7.00 ч. и работи много съсредоточено. :wink: Видях и аз за някакви жълти,градушки и бури,но не знам да вярвам ли..? :? Тук слънцето е в разгара си,а след прекрасните кафе и закуска на Зайо и Пешек,не виждам какво може да  ни притесни? :D Хубав ден и успешна седмица!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #146 -: Май 16, 2016, 17:14:46 pm »
Привет и от мен!
Отивам да си сипя една бира, ето и за вас:



Дребосъкът е с разстройство и 5 дни почивка у дома, а мама замина на санаториум сутринта, та ще ни е весело. А "Маша има сополи" и съм му връчила парче тоалетна хартия да й ги бърше.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #147 -: Май 16, 2016, 23:04:48 pm »
Наздраве, чтф-че :) 
сипах си и аз една бира, че направо се изтощих днес  :)

При нас става така, че като дойде баба глезенето се увеличава прогресивно с всеки следващ ден от нейния престой и вместо да ме отмени и да си свърша нещо допълнително, така ме подлудяват с щуреене и писъци, че само чакам гостуването да приключи  :lol:, това е майка ми, не че не се познаваме  :)..... ама не може чак така да ми разваля дисциплината  :lol: ... ох, главата ми стана двойна, добре че са измислили бирата- наздраве!  :)  beer:: 

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #148 -: Май 16, 2016, 23:47:55 pm »
Марси, така е. Бабите са за глезене. Ти излез и ги остави сами!  :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #149 -: Май 17, 2016, 05:44:36 am »
Добро утро  :D
Рачо, дай Боже всеки му такива проблеми с компютъра  :lol:
Марси, нека се глезят девойките, сега им е паднало  :D
Аз си чакам компютъра, трябва довечера да е готов. Ще видим...

Хубав вторник, раздумковци  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #150 -: Май 17, 2016, 08:21:45 am »
Добро утро,раздумки!!! :D Зайо,време му е вече да си пием кафето като на твоята снимка.... :D Напук на всички жълти и оранжеви кодове. :wink: Нека е слънчев вторника ви!!
п.п.това със следобедната бира много ми допада. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #151 -: Май 17, 2016, 08:32:13 am »
Маркирам се в темата Раздумковци, липсвате ми  :hug2:

Успешна седмица от мен и  :sunshine: моля, поръчано е!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #152 -: Май 17, 2016, 08:34:56 am »
Добро утро!
Зайче, минаваме ли вече на морско кафе? Ми то студено тук, бе! :lol: Но благодаря.

И моята закуска ще е навън:



Марси, тя сватята ти е казала - работата на бабите е да глезят. Пък и да ти кажа хлапетата са хитри, като стадо лисици :lol:, бързо научават при кого какви номерца и глезотийки минават и при кого не. Та не ти разваля дисциплината майка ти. Те девойките вече си знаят, че това което може при баба не може при мама. :wink:
Ние вчера следобед ходихме на „България среща вкусовете на света“ или нещо подобно беше. Опитахме (аз де) разни чужди храни. Позяпахме малко. Момата я нарисуваха на ръката с индийска къна. Не я пазихме много както трябва и днес почти не личи вече, но изживяването си го имаше. Купих и 10 гривни, като на какичката - голяма радост. Гледахме и един танцьор от о. Бали, с маска и бос 8O !!! Много впечатлени бяха и двете с приятелката ѝ и после ни танцуваха и „свириха“ мелодията от танца.
При нас валя, ама не много, чак снощи се засили. Дано и днес е така. За сега е слънчево пък да видим. Лек вторник ви желая!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #153 -: Май 17, 2016, 10:52:54 am »
Добро утро!  :)
И при нас огря слънце от сутринта, но все още е доста студено и духа вятър.


Марси, така е. Бабите са за глезене. Ти излез и ги остави сами!  :D
... и аз така смятах да направя  :), имах някои неща за свършване на двора, но не спря да вали вчера, та ми провали всички планове. Дано днес да е по-хубаво времето.

Приятен ден на всички!  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #154 -: Май 17, 2016, 13:00:57 pm »
Добър ден на всички раздумковци :)
Съжалявам, че със закъснение, но отсъствах - Благодаря на всички за прекрасните пожелания!
Заповядайте на масата да почерпя:



Лек и приятен остатък от деня :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #155 -: Май 18, 2016, 06:59:16 am »
Добро утро  :D
Имам си нов компютър, съвсем поправен, с нови чарколяци, супер бърз и мнооого тих!!! Това последното не е плюс, защото имам шумни съседи, ама няма как  :lol:
Вчера не видях да валя тук, но беше студено. Дано днес се постопли мъничко.
Успешен ден, раздумковци!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #156 -: Май 18, 2016, 08:21:16 am »
Добро утро!
Пия голямо черно кафе, но и Зайовото не отказвам. Бих се мушнала обратно в леглото...
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #157 -: Май 18, 2016, 08:32:22 am »
Добро утро и от мен.

И аз си взимам от Зайковото кафе и предлагам закуска:



Дано наистина се стопли вече.
Лека сряда от мен!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #158 -: Май 18, 2016, 09:42:16 am »
Добро утро и от мен!
И аз приключвам с моето кафе, та се нареждам за това на Зай :)

Имам си нов компютър, съвсем поправен, с нови чарколяци, супер бърз и мнооого тих!!!
...Вчера не видях да валя тук, но беше студено. Дано днес се постопли мъничко.

И мъжо се е заел със сглобяването на нов компютър, че този вече не го удовлетворява (ще го пращаме на майка ми да смени климата :lol:).
Тук вчера сутрин като излизах беше хладничко, после съжалих че съм с по-дебело горнище. От утре, казват, температурите влизат в ритъм.

Хубава сряда!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #159 -: Май 18, 2016, 11:08:18 am »
Здравейте,момичета! Със голямо закъснение ще "изконсумирам" каквото е останало/ако е останало/ от прекрасните предложения. :lol: Ама да не съм закъснявал!!! :wink: Тук е слънчево и дано такава е вашата сряда!
/www.mamaibebe.com][/url]