0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #80 -: Май 02, 2016, 13:39:28 pm »
Благодаря, Иренка  :)
много се радвам, че очакваш две момиченца  :), леле пълна къща с девойки - таткото как ли се чувства  :lol:

Още веднъж благодаря на всички за хубавите пожелания!  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #81 -: Май 02, 2016, 17:54:15 pm »
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #82 -: Май 03, 2016, 06:50:35 am »
Добро утро  :D
Предстои ни кратка работна седмица за едни, може би дълга за други. Хубав ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #83 -: Май 03, 2016, 08:32:40 am »
Добро утро, подреждам се за кафенце в тази дъждовна сутрин. На мен ми е почивен ден,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #84 -: Май 03, 2016, 08:41:14 am »
Лелеее Марсу, как съм изпуснала моите сладурки, да са ви живи и здрави, все така лъчезарни, спокойни и прекрасни да бъдат!  :D
Ние попътувахме малко по празниците, пообикаляхме пак по болници за "късмет", но какво да се прави, такъв е живота, лошото не пита празник ли е, делник ли е.

Хубава седмица и от мен, макар и дъждовна, поне да е спокойна.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #85 -: Май 03, 2016, 09:58:44 am »
Христос Воскресе! Здраве, мир и благоденствие ви пожелавам.

Марси, с голямо закъснение искам да честитя третият рожден ден на порасналите ви момиченца.
Да са живи и здрави, да имат много успехи и късмет в живота!
На мама и тате желая да са много горди с двете си прекрасни съкровища! :heartbeat:

Иренка, много се радвам за втората ти бременност. Да е лека и успешна до термин!

Хубава седмица и от мен, макар и дъждовна, поне да е спокойна.
И от мен.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #86 -: Май 03, 2016, 10:21:10 am »


Това е от мен Марси,
да растат здрави, красиви, винаги, усмихнати,
момичетата ти, да са твоята радост
и гордост и винаги до теб в трудни моменти, с много фантазия
и смях да гледат на света!

 :happy_birthday_1: :balk_20: :balk_7: :balk_12:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #87 -: Май 04, 2016, 07:03:01 am »
Добро утро, раздумковци  :D
Успешна сряда ви пожелавам!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #88 -: Май 04, 2016, 08:05:44 am »
Добро утро ,раздумки!!!! :D Христос воскресе!!макар и малко със закъснение,пожелавам ви,здраве и щастие да пълни домовете ви през цялата година! :D Марси/на големи патерици,но не мога да пропусна  :lol:/, да са здрави и усмихнати малките марсианки! :D
Зайо,отново,по традиция,страхотен избор! :D Неприятна е тази пролет  :?! Много ни измъчи,а по всичко личи,че няма да има скоро край... :( Ходихме малко на планина,в прекрасния Еленски край,но много не видяхме от планината...Влага,мрачно,свиха ни се душите. :( На малкия още повече... :( дано бързо се оправя това време и да идва вече хубавото слънчево настроение! :D Хубава сряда и от мен!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #89 -: Май 04, 2016, 09:27:20 am »
Още веднъж благодаря на всички за хубавите пожелания!  :)

Добро утро!  :)
Зайче, чудесно е кафенцето, а и с мляко  :), съвсем по моя вкус  :)

 :rain:  мокро, мрачно и студено е и при нас .... от утре прогнозират намаляване на валежите, дано.

Нали съм фен на Григор Димитров и следя всичките му мачове  :) .... е скъсах си нервите тия дни - с финала в Истанбул в неделя и отпадането му на първи кръг в Мадрид вчера ... но само здрав да е  :), вярвам че скоро ще ни зарадва с нови титли  :). Истинските фенове сме затова - да подкрепяме при всякакви обстоятелства  :D  и с нетърпение чакам участието му на турнира в Рим следващата седмица  :)

Лек работен ден в сряда и хубаво настроение на всички!  :D
« Последна редакция: Май 04, 2016, 09:32:10 am от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #90 -: Май 05, 2016, 06:15:49 am »
Добро утро, милички  :D
Нещо редиците ни пак оредяха, добре че Рачо се завърна, а Марси е редовна.
Хубав предпразничен четвъртък ви пожелавам! На мен тази седмица ми е по-спокойна, другата се връщат студентите и става пак лудница  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #91 -: Май 05, 2016, 07:36:50 am »
добро утро,момичета! :D Зайо,"богато" предложение!! Да се чуди' от къде да започнеш! :lol: предпразнично,но пак мрачно и подискащо..... :( Е,няма край!! Добре,че днес е последен работен/нали утре се почива? :?/ та да има "светлина в тунела" :wink:. Нека ви е "светъл" четвъртъка! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #92 -: Май 05, 2016, 07:56:00 am »
Тук съм, рапорт даден Зайко, кафе №4 моля, дано му усетя каймака!
Рачо, ако ги подкарам наред ще стана глава камбана  :P

Чета ви, но нещо лазарет го раздаваме големите у дома
и да не развалям хубавата ни тема, затова само ви чета!
Пролетно ни удари някаква гад с кашлица, инхалатора къде му е душата не знам.
Ще ни се провали гергьовденското пътуване, но здраве да е ще има и други поводи.

Сега Пешето, като сервира закуската и Марси ни покаже,
някое хубаво кътче от природата и ще съм много щастлива!

Хубав ден на всички Раздумковци!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #93 -: Май 05, 2016, 10:49:09 am »
Добро утро (мрачно, студено и преваляващо, ама нали така се казва  :lol:)

Зайко, аз ги почвам кафетата от най-пухкавото, пък до края ... ще видим :wink:

Мише, закуската, както пожела:




Аз тия дни малко липсвам, че на село ходихме, ваканция обявих ... А момата пак я мъчат зъби, то банална и досадна станах с тях, извинявайте. Освен това вали и е студено и на мен ми спряха тоците и ми се губи живеца направо - не съм аз, когато ми е студено.
Понеже в къщата на свекърите, традиционно за Великден и Коледа се яде пуйка, аз реших все пак да отбележа утрешния празник с една дроб-сърма. Правила съм навремето, а и помня как ме е учила мама да я правя така, че да не се залоява. И затова от днес съм сложила да ги варя дробовете и да утре ще стане.
Лек последен (за който е такъв) работен ден! И дано да е последен гаден и студен.
« Последна редакция: Май 05, 2016, 10:52:37 am от Pesheck »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #94 -: Май 05, 2016, 19:27:11 pm »
Хоп и аз да се отчета :)
Христос Боскресе!
Честит Празник на Марсианчетата! Здрави, усмихнати, щастливи и все така магнетични да бъдат :P

И аз като Мишето ви чета, но не ми остана никакво време тази кратка седмица да пиша. На мен лично, тези уж малко работни дни, ми излязоха през носа. Едната ми колежка е в отпуск, а на другата й се разболя детенцето и е в болничен, та ми се наложи да покривам две позиции. Нищо лошо, ама и тоя народ полудял - сякаш всички бяха решили, че в тези три дни трябва да посетят кабинета. Междувременно трябваше да прибягвам до клиниката и обратно, та вечер едва успявах да измивам зъбите и в леглото. Малка лудница :lol:. За капак, шефката ми се овъшлила от дечурлигата и сега всички от персонала сме под карантина - такова нещо от дете не ми се е случвало, дано да са ме подминали гадините :?. Но пък работната седмица свърши - от другата всички сме на линия и се надявам да е малко по-разтоварваща.
Ние утре отново заминаваме, този път при свекитата. Батковци, каки, деца...пак малка бъркотия, но приятна :D
Мише, бързичко да оздравявате. То в такова време болести да искаш.
Пеше, дано вече наближавате финалния етап с тези зъбки. Аз като възрастен направо се побърквам, когато мъдрецът ми напомни за себе си - расте, ама на етапи и направо ми разказва играта като е в активен период.

Хубави почивни/работни дни и слънчево време!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #95 -: Май 05, 2016, 19:36:25 pm »
....
и Марси ни покаже някое хубаво кътче от природата и ще съм много щастлива!
:)





Благодаря, Злате!  :)
« Последна редакция: Май 05, 2016, 20:00:24 pm от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #96 -: Май 06, 2016, 05:30:50 am »
Добро утро, раздумковци  :D
Честит ви Гергьовден! Живи и здрави всички, които празнуват!
Вчера надникнах зад прозореца на работата и видях хеликоптерите и самолетите, ще е голямо шоу. Особено МиГ-а и СУ-тата...
Мише, да оздравявате!
Злате, дано да няма такива гадинки около теб!
Пеше, пусни една рецептичка и за нас за "дропса-та"  :lol: (така й казваме у нас).
Марси, чудни снимчици!!!
Ние отиваме на гости в село Агнешково (няма такова, но така сме го кръстили) - на брато на жената родителите са там.
Хубав ден, милички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #97 -: Май 06, 2016, 08:43:10 am »
Добро утро! Честит празник на всички и честит имен ден на всички с това име!!! :D :D най-накрая слънцето се появи... Вече се притеснявах да не се е изгубило! :lol: Мише,кофти с тия болежки... :( завиждам ви на тези ,които ще пътувате за някъде :D. от друга страна,ние се напътувахме миналия скорошен празник и заради непостоянното време,не останахме във възторг... :( Този път ще сме си у дома и да се надяваме,че и времето ще е благосклонно! Като за празник. На всички пътуващи-лек път и приятен Гергьовден!!! :D
Злате,при нас също голяма атака от тия въшки. Нашите контакти са ограничени,та за сега се спасяваме,но четох ,че си е напаст.. Дано не"прескочат" и при вас :lol: Че ако донесат и пленници.... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #98 -: Май 06, 2016, 09:46:27 am »
Привет и Честит Гергьовден!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #99 -: Май 06, 2016, 11:56:42 am »
Добър ден!

На всички именници и имащи именници, а и на всички служещи в армията  - честит празник!



И понеже то стана обяд, доде стигна да компа - вместо закуска:



Зайко, „дроп-са“ си е все същия - вариш, режеш, задушаваш пресен лук и джоджен, туряш в тавата с ориз, печеш и заливаш. Но за да не се залоявя вариш месото отрано, оставяш го хуууубаво да изстине и тя лойта става на коричка над сварените дробове. Тогава лесно се обира и изхвърля. И после си готвиш с олио, както обикновено месо с ориз.
Лек и слънчев празник ви пожелавам! Макар че днес може и да превали, нали казват, че на Гергьовден всяка капка дъжд е жълтица. Но ние не сме алчни, малко ни стига :lol: