0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Детски ортопед в София
« -: Март 14, 2016, 11:44:32 am »
някой да препоръча детски ортопед в София, различен от д-р Алексиев и д-р Драганов?

става дума за евентуално плоскостъпие.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Детски ортопед в София
« Отговор #1 -: Март 14, 2016, 14:15:17 pm »
Защо не пробваш в ортопедията в Горна баня?

На времето в 25 поликлиника в Малдост имаше добър ортопед, там съм водила аз децата по препоръчка на личната за профилактичния на 40 дни.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Детски ортопед в София
« Отговор #2 -: Март 14, 2016, 14:18:32 pm »
ами защото не ми се пътува чак до там, ужасно е вече с транспорта в София.
а и там ходят страшно много хора, сигурно е лудница.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Детски ортопед в София
« Отговор #3 -: Март 14, 2016, 15:08:35 pm »
в 14 дкц има един ортопед, не знам колко е добър, ние ходихме при него на профилактичните прегледи.
д-р Милен Димов май се казваше.

*
Re: Детски ортопед в София
« Отговор #4 -: Март 14, 2016, 15:57:48 pm »
Д-р Кацаров от "Пирогов". Има и частен кабинет. Работи с направление.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Детски ортопед в София
« Отговор #5 -: Март 14, 2016, 23:36:13 pm »
И аз съм чувала много добри отзиви за този от 25-та поликлиника. Д-р Хайвазов май беше.Има кабинет и някъде на "Цариградско шосе",но не знам точен адрес (мога да питам приятелка,тя си води децата при него ).
<br />
*
Re: Детски ортопед в София
« Отговор #6 -: Март 15, 2016, 09:49:22 am »
С различен ортопед не мога да помогна, но от д-р Алексиев знам, че около деветата години и след това някои деца заради растежа се оплакват от болки при ходене, особено в петата и се регулирало със силиконова подложка, а вкъщи с меки градински чехли тип крокс.


*
Re: Детски ортопед в София
« Отговор #7 -: Март 15, 2016, 09:57:13 am »
И аз съм чувала много добри отзиви за този от 25-та поликлиника. Д-р Хайвазов май беше.Има кабинет и някъде на "Цариградско шосе",но не знам точен адрес (мога да питам приятелка,тя си води децата при него ).

а баш тоя беше :)
не се сещах за името :)