0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« -: Февруари 04, 2016, 21:27:59 pm »
Знам, че е малко раничко, но вече има конкретна дата за старта на предаването -29.02 от 21:30. Нямам търпение!
Това е едно от любимите ми предавания. Харесвам американската версия с Гордън Рамзи, както и MC Junior, където хлапета до 14 години готвят зашеметяващо.


Всеки миг е още един шанс...
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2016, 09:27:49 am »
И аз нямам търпение !

Миналата година  това предаване как ми отваряше апетита    късно вечер  :lol: .

С мъжа ми снощи гледахме "Черешката на тортата " - рядко гледаме подобни предавания , но снощи  ни беше  много забавно .   


*
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2016, 10:27:12 am »
Още една, която е нетърпелива за "Гладиаторите" в кухнята. :D Синеочка, благодаря за темата!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2016, 11:21:55 am »
И аз много съм доволна и датата ме устройва, че тъкмо ще родя до няколко седмици като почне. Иначе не знам какво трябваше да ми готвят през нощта. Миналата година голямо готвене падаше и при нас.
*
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #4 -: Март 08, 2016, 19:41:36 pm »
Гледате ли? Кастингите тази година не бяха особено интересни, а и някои от персонажите ми се припокриват с историите на миналогодишни участници. Разбира се екшънът тепърва предстои. Вчера много ми допадна Севда (цирковата фотографка, която се бори за дете).
Моят любим шеф Токев , тази година е станал още по-хубав - много ми хареса как демонстрира и добра форма а лицевите опори.
« Последна редакция: Март 08, 2016, 19:44:15 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #5 -: Март 10, 2016, 08:57:50 am »
Аз още не съм се  включила с гледането  , че нещо  покрай пътувания , празнувания нямаше кога  , но смятам  да  наваксам   тези  дни с предаванията на запис.


Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #6 -: Март 14, 2016, 19:37:14 pm »
Здравейте момичета,
и аз да се запиша на бързо в темата. Гледах ги кастингите и наистина, имаше някои участници на които им се припокриваха историите. Като този от Пловдив, който е бил наркоман, същото като Симеон дето спечели. Още не мога да си набележа фаворити но май има време. Направи ми впечатление, че участват все някакви такива леки тип ВИП. Служители от парламента, нечии съпруги, нечии дъщери... няма много обикновени хора с талант. :)
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
*
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #7 -: Март 16, 2016, 22:19:25 pm »
Гледам  :D. Фаворит все още нямам, но знам кой ми е противен още от кастингите - Цвета-Късмета. Не обичам дами тип "селска пръчка", които след като са хванали важният чичко, решават, че са "много яка кака".
     
*
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #8 -: Март 16, 2016, 23:35:04 pm »
Ох, мен също ме дрязни Цветата, обаче по-дразнещ ми е сМачакания доктор. Многострадалната Геновева Севда също ми е неприятна. Макар че силно се надявам да сбъдне мечтата си за дете.
Засега фаворит ми е Георги. Харесвам още Махсун, Лъчезар и Евгени.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #9 -: Април 07, 2016, 10:54:58 am »
айде ,бе,няма ли да я "мятаме"???? 8O Те вече изгониха хора......
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #10 -: Април 07, 2016, 10:58:29 am »
Ми.... да я "мятаме", ама аз нещо не съм във възторг от тазгодишните участници  :(. Миналата година и рецепти, и презентации бяха на много по-високо ниво от тази.
     
*
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #11 -: Април 07, 2016, 11:12:50 am »
Аз ае опитах да я "метна", ама не ми се получи. Реших, че тази година не е достатъчно гледано предаването.
Нещо и аз не съм в особен възторг от участниците. Засега ми допада Георги. Неприятни са ми Цвета Късмета и Севда (голямо реване, голямо нЯщо). В началото се дразнех и на Калоян, но той пък ме изненадва винаги с красиво презентирани чинии, та му прощавам за "мачкането"  :lol:


Всеки миг е още един шанс...
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #12 -: Април 12, 2016, 22:53:39 pm »
Лелеле, няма почти никакви коментари. Ох и мен не ме впечатлява този сезон като предишния. Много изкуствено. Тези участници ми се струват много некомпетентни в сравнение с миналогодишните. Тези са сякаш внедрени, нечии хора. Опитах се да си харесам някого и е много трудно. Бях си харесала Съби ама той човека актьор. Май Севда ми харесва. Жената много добре се справя за вегетарианка за разлика от участничката от миналата година.
Гледахте ли го днес? Този дето го представиха за най-добрия сладкар в Бг, не е ли гаджето на сладкарката от миналия сезон? Много се надуваше. Стори ми се, некоректно толкова сложни методи да ги карат да използват. Въпреки, че Мая явно мн добре се справи.

И те така!!! :cheerleader:
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
*
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #13 -: Април 13, 2016, 06:22:53 am »
Гледам редовно, но какво да коментирам.... Снощи и двамата се справиха много добре с десерта. Много сложни техники не мисля, че имаше. Виж, на шеф Михалчев мастъркласовете са сериозно предизвикателство  :). На стрес-теста Цветелина "блесна" с цялата си глупост. Севда ме дразни с постоянното хленчене и вечно насълзените очи.
     
*
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #14 -: Април 13, 2016, 09:22:45 am »
Този сладкарят си е баш на Стефито гаджока. Гледала съм интервюта с него и останах с впечатлението, че е доста надменен. Снощи също ми се стори такъв.

Миналата година участниците бяха класи над тези. А и от кастингите се видя, че е доста по-слаб сезон. Може би не трябва да го правят всяка година.

Относно Севдето - според мен тя има огромни технологични познания, но като човек ми е антипатична. Не харесвам хора, които сякаш умишлено искат да провокират съжалението ти.


Всеки миг е още един шанс...
Re: MasterChef 2 - Гладиатори в кухнята
« Отговор #15 -: Юни 01, 2016, 12:28:38 pm »
Момичета днес е финала! :D
Ще си призная, че последните 2,3 седмици ама грам не го следя! Много слаб сезон.
Довечера смятам да го гледам финала. Любимци нямах този сезон, но тази вечер ще съм за Евгени. Съмнявам се за втора поредна година да спечели мъж, инак ще е сексистко. Сигурно Севда ще спечели. Вероятно ще и дадат на жената парите, за да се бори за мечтата си. Все пак на Евгени на скоро му се роди бебче. Ще гледаме! :lol:
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.