0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Отлепяне на плацентата .....помощт!
« -: Декември 13, 2015, 09:34:08 am »
Здравейте най сетне и аз се реших да споделя проблема си с вас.От Русе съм  за съжаление няма доктори към
Който да се обърна за адекватно обяснение и ми се налага да чета из форумитеза да намеря отговори.
Моят случей е следния- бременна в 9 г.с. получих ужасно кръвотечение,веднага ме приеха в аг с диагноза отлепяне
На плацентата.ВЛЮЧИХА МЕ НА СИСТЕМИ МАГНЕРОД но щпа и спазмалгон,даваха ми таблетки утрогестан.след 3 4 дни кръвотечението спря.вече 3 4 дни няма кръвотечение.Като изключим това,че на 4тия ден искаха да ми правят кюртаж,защото бебето
Нянало обедителен пулс,а после ме гледа завеждащия на отделението др Хубчев каза,че бебето има пулс и отлепването е 18 мл.След денми спряха системите останах на хапчета,магнерод но шпа спазмалгон и утрогестан.днес на 9 тия ден ме гледа др Зарзаланов на който въобще нямам доверие ме гледа на видеозон бебето е добре,но отлепването било 70 мл и за исписване не ставало
Ии дума.Така,първо нали в такава ранна бременност нямало все още образувана плацента.Възможно ли е да е толкова голямо отлепването.
Как единя казва 18 мл другия 70мл.Объркана съм.Искам да си ходя у дома да си пия хапчетата и да лежа.Страх ме е.
Тук никой нищо не ти обяснява,държат се ужасно и само те плашат и подтискат.Нз какво да си мисля.Помощт!
Re: Отлепяне на плацентата .....помощт!
« Отговор #1 -: Декември 13, 2015, 14:27:12 pm »
Лежи и слушай докторите...имах голямо отлепване на плацентата в 7 г.с.обилно кървене и т.н. в 8 г.с.на единия ембрион му спря пулса,но другия си бе ок,резултата го виждаш,кървях си до 12 г.с и основно лежах и си пиех лекарствата та спокойно няма какво повече да ти обясняват,защото и те самите не знаят какво точно ще се случи...имай вяра,търпение и кураж  :) всичко ще е наред..стискам палци :)