0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля разгледайте моята графика : )
« -: Декември 11, 2015, 15:25:03 pm »
Някой може ли да ми разгледа графиката и да я коментира?БТ е мерена орално с дигитален термометър веднага след сигнала(3мин след сигнала темп е по-висока),но така започнах от началото.Благодаря
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 16:01:26 pm от Tarolina »
Re: Моля разгледайте моята графика : )
« Отговор #1 -: Декември 11, 2015, 15:59:34 pm »
 :oops:
*
Re: Моля разгледайте мойта графика : )
« Отговор #2 -: Декември 11, 2015, 16:06:37 pm »
Здравей, Tarolina  :),
тъй като оралното измерване е по-неточно може от следващия цикъл (дано не се наложи :)) да пробваш вагинално или ректално като изчакваш 3-4 мин. след сигнала. Но в този цикъл си продължи, както си започнала. Графиката изглежда добре до тук, според мен овулацията е била 14-15 ден от МЦ.
Дано това да е успешният ти цикъл!  :)

Re: Моля разгледайте моята графика : )
« Отговор #3 -: Декември 11, 2015, 16:19:13 pm »
Благодаря ти marsi ;),ще пиша какво е станало.Чудя се дали да изчакам датата на МЦ или да пробвам един тест няколко дни преди това...тъпото любопитство
*
Re: Моля разгледайте моята графика : )
« Отговор #4 -: Декември 11, 2015, 16:37:26 pm »
За уринните тестове е най-добре да изчакаш закъснение. Освен това добре е да тестваш с първа сутрешна урина, когато нивото на ЧХГ в урината е най-високо. Ако тестваш денем, добре е да се ограничат течностите 2-3 часа преди тест, приемът на течности може да повлияе резултата.

Ако поради някаква причина е важно да се разбере максимално рано дали има бременност, може да се направи кръвен тест (най-рано 10-11 дни след овулация), с уговорката ако резултатът е отрицателен или много нисък, да не се правят окончателни изводи, а след два дни да се тества отново.
Успех! :)
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 16:39:14 pm от marsi »

Re: Моля разгледайте моята графика : )
« Отговор #5 -: Декември 11, 2015, 16:44:56 pm »
Благодаря за информацията!
Re: Моля разгледайте моята графика : )
« Отговор #6 -: Декември 13, 2015, 16:21:38 pm »
Здравейте,имам въпрос:възможно ли е овулацията ми да е била на 17-ти ден,когато темп вече е с 0,2 градуса по-висока от предишните ,а не на 14-15?И ако е така,сърчицата дали са на правилните места  :oops:?понеже на  18 ден пропуснахме