0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Притеснения около бременността
« -: Ноември 08, 2015, 16:11:03 pm »
Здравейте! Предварително се извинявам ако темата ми не е за този раздел, но тъй като вече не мога да си намеря място от притеснение ще си задам въпроса тук.
Бременна съм в 6г.с. Преди 2-3 дена започнах да усещам как лека полека болката в гърдите ми започна да намалява и днес вече бих казала че не ме болят. Според вас това дали трябва да е повод за притеснение или се вманиачавам прекалено много в симптомите? Не мога да се свържа с доктора ми, не си вдига телефона,а имам записан час чак за другата седмица.Моля ви отговорете ми,защото вместо да се отпусна и да се наслаждавам на бременността, аз само се паникьосвам и си мисля глупости.  :(
Re: Притеснения около бременността
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2015, 16:39:50 pm »
  Здравей, и аз съм в 6 седмица :) При мен болката в гърдите ту намалява ту пак се появява, но ми казаха, че било нормално :) Ти имаш ли други симтоми като гадене, виене на свят или нещо подобно?
*
Re: Притеснения около бременността
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2015, 16:44:54 pm »
Не се паникьосвай излишно.
И при двете ми бременности гърдите ми се отпускаха още преди да съм си направила теста.
Спокойствие и успешен финал!


Re: Притеснения около бременността
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2015, 16:48:53 pm »
Дени не се шашкай успокой се всяка бременност е различна това че не те болят гърдите не значи нищо и при мен беше така ту ме боляха ту не а гадене или повръщане не съм имала има време да изпиташ всички неразположения на бременноста
*
Re: Притеснения около бременността
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2015, 19:05:01 pm »
Пусни си един кръвен тест утре сутрин за твое успокоение. Аз така направих :) И при мен е така - ту ме болят, ту не.
Re: Притеснения около бременността
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2015, 08:28:19 am »
Охх благодаря ви за успокоението, много се бях притеснила наистина, но явно си е нещо нормално. Колкото до гаденето при мен по принцип си няма от самото начало, само от време на време се появява но не е чак толкова чле. За сметка на това пък мога да спя по цял ден и цяла нощ-нещо нетипично за мен.Обикновенно спя по 6-7 часа, а сега по 9-11 и пак са ми малко  :o
Re: Притеснения около бременността
« Отговор #6 -: Ноември 09, 2015, 09:29:56 am »
 :D :D :D и аз съм доста сънлива и мързелива покрай това, но сега ни е паднало да спим ;)