0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Gost

Проблем с члена
« -: Февруари 13, 2005, 00:37:26 am »
значи леко ми е неловко значи малко не ми е мястото тук но да питам:
Значи набор 1988 съм и долната част от главичката на члена ми не е малко по-тъмна от останалата част това нормално ли е и имам ли някъкви проблеми ! предварително ви благодаря ! ?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Проблем с члена
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2005, 07:48:33 am »
Не се притеснявай да  питаш. Все някъде трябва да попиташ. Обаче обясни по-подробно.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Проблем с члена
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2005, 15:06:28 pm »
аз мисля, че това което описваш не представлява никакъв проблем, но нека да изчакаме и други мнения.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    gost

Проблем с члена
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2005, 18:13:24 pm »
значи да обясня значи ако приемем че звета на главичката е някакво розово или нешо по-светло не знам и аз точно какъв цвят да го нареча то долу на главиката (мисля че разбирате какво значи долу - в най-широката част на главичката ) цвета не е съшия малко по-тъмен е понякога . благодаря за мненията и благодаря предварително за другите !
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Проблем с члена
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2005, 17:19:57 pm »
Така, както го описваш, не ми прилича на проблем, но нали се сещаш, че няма как по мрежата да разберем какво е. Щом те притеснява, отиди и го покажи на някой уролог. И ще се успокоиш. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Проблем с члена
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2005, 17:28:06 pm »
Ако не те събри, боли или дразни, не е проблем.
*

    gost

Проблем с члена
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2005, 12:04:20 pm »
мерси за отговорите поуспокоих наистина трябва да ида на лекар за 100% сигурност но все пак мерси много :)