0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
  На 18.09.2015г. мама  Nianaa  прегърна двете си момченца Теодор и Мартин!   :D

Нека да растат здрави, щастливи и обичани, желая им късмет и много, много радост!
                                            Честито Nianaa!   :D


 
« Последна редакция: Септември 30, 2015, 12:36:22 pm от marsi »

*
Честито, Ниана! Нека малките съкровища растат здрави и имат едно прекрасно детство!


Всеки миг е още един шанс...
Честита двойна радост!!! Кога ти писах, че според нивото на ЧХГ си бременна с близнаци,  кога роди - направо времето лети! Няма да усетиш и вече ще ходят! Да са здрави, щастливи и с много късмет!
честита радост Ниана :bori_004: :bori_004: :balk_16: :balk_2: да са ти живи и здраве принцовете и много много да те радват :D
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
честити момченца с прекрасни имена! Много късмет да имат в живота!


Честита двоина радост, дано са спокоини и добри деца и да са здравички.
*
Честита Радост х 2, Nianaa! :P
Да са здрави и благословени малките съкровища. Много вълшебни моменти за цялото пораснало семейство.
На теб бързо и леко възстановяване :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Честити бебчовци!  :babyboy: :babyboy: Здраве и щастливи мигове за цялото семейство!  :party:
*
Честито двойно щастие!  :bori_004: :bori_004:  :balk_7: Да растат здрави и щастливи!!!
*
Честито! Да са здрави и само радост да ви носят!
*
Честити бебоци и много здраве и щастие в дома ви :) По-голяма радост от това няма :)  :ballons:
*
Честито, Ниана!
Бъдете здрави и много щастливи с малките попълнения в живота ви  :ballons:


Честито, мамо Ниана :) Да те радват и да те слушат малките съкровища :)
[/url][/url]
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Момичета чак сега виждам всички честитки  :)
Благодаря много за милите думи да ви се връщат.
Ние се гледаме у дома и общо взето забавлението е нон стоп. Малко ми е трудно но ще се справя :P