0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Програма за донорски процедури - София
« -: Септември 28, 2015, 07:20:57 am »
От 14.09.2015 започва прием на документи за кандидатстване по „Програма на Столична община за финансово подпомагане на семейства и двойки с репродуктивни проблеми, нуждаещи се от ин витро процедури с донорски яйцеклетки“.

Пълната информация е тук:
http://www.sofia.bg/INVITRO1.asp
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Програма за донорски процедури - София
« Отговор #1 -: Декември 04, 2015, 12:22:22 pm »
Здравейте,

Има ли тук някоя одобрена по тази програма и е пациентка на клиника Надежда?
*
Re: Програма за донорски процедури - София
« Отговор #2 -: Февруари 23, 2016, 11:27:10 am »
Здравейте,
някой има ли представа тази година дали ще съществува програмата,  пише, че документи не се приемат до одобрение на столичния бюджет, а доколкото знам той беше приет края на януари.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Програма за донорски процедури - София
« Отговор #3 -: Февруари 23, 2016, 12:17:32 pm »
Здравей,

мисля, че програмата работи и тази година. Но най-добре е да провериш в общината, все пак.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Програма за донорски процедури - София
« Отговор #4 -: Февруари 23, 2016, 14:19:02 pm »
Благодаря Jam, всеки ден следя сайта на общината и този надпис си стои, пробвах да се обадя на телефона който са дали за информация, но от там никой не вдига. В клиниката в която ходя, служителката, която се занимава с фонда, преди месец ми каза, че са спрели да приемат документи и да гледам за информация в сайта им.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Програма за донорски процедури - София
« Отговор #5 -: Февруари 23, 2016, 16:32:23 pm »
Аз звънях преди десетина дни и ми казаха, че за тази година не приемат, докато бюджета на общината не се утвърди, разпредели или незнам точно какво беше... Казаха да следя в сайта, но там няма промяна на това съобщение, което и ти си прочела....


*
Re: Програма за донорски процедури - София
« Отговор #6 -: Март 18, 2016, 11:25:51 am »
Прегледах обсъжданите точки във вчерашното заседание на общината, отново няма нищо за програмата, вече почвам да си мисля, че координаторката от Надежда ще се окаже права в предчувствието си, че програмата няма да продължи.