0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Болка и кръв по време на секс
« Отговор #20 -: Август 18, 2015, 22:19:03 pm »
М-и, какво като няма 18? Има ли смисъл да си мислим, че непълнолетните или дори малолетните не водят полов живот? По-добре, че момичето пита и търси решение.
Аз пък не си представям от чисто човешка гледна точка някой в такова положение да ме помоли да си мълча и аз да взема да се разприказвам.  :x


Re: Болка и кръв по време на секс
« Отговор #21 -: Август 19, 2015, 00:09:14 am »
На 7, 17 или 77...в Хипократовата клетва се заклеват...би трябвало да има лекарска тайна, особено ако бъде помолено. От човешка гледна точка и ако се поставиш на мястото на другия - да, но пък от друга страна като родител е по-различно. Макар че аз не го моля за аборт, а просто преглед така че..
*
Re: Болка и кръв по време на секс
« Отговор #22 -: Август 19, 2015, 07:37:10 am »
Блу, малолетните и непълнолетните са подопечни на родителите си. На непознат може да каже, че е на 18, на познати не върви, а тя има притеснение, че едната лекарка познава майка и.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Болка и кръв по време на секс
« Отговор #23 -: Август 19, 2015, 08:57:34 am »
...Обилността на цикъла ми е най-малкият проблем, толкова е нередовен, че няма накъде повече  :D
Това  може  да е    индикация за хормонален проблем . Така че   непременно  го  сподели с лекаря . Майка ти не е ли обърнала внимание  на нередовния  и  обилен цикъл ,  опитай да поговорите все пак .


Re: Болка и кръв по време на секс
« Отговор #24 -: Август 19, 2015, 11:54:39 am »
Винаги е бил нередовен, не пропуска, но ако примерно две месеца подред ми идва на 28-32 дни, то после е след 38,  миналият месец бяха 23 дни... и двете с майка ми сме го отдавали на това, че не се е регулирал или на постоянната смяна на времето ,  а обилен стана откакто съм полово активна , а пък от започването на проблема с кървенето ми изчезна всякакъв ПМС. Като цяло се случват такива неща, на които гледам като нещо нормално, все пак организмът не е машина, а и не искам да изпадам в паника при всяко малка промяна и да си внушавам, че съм болна.
*
Re: Болка и кръв по време на секс
« Отговор #25 -: Август 19, 2015, 13:53:01 pm »
Липсата или наличието на ПМС не е проблем. Но нередовният цикъл може и да стане, дори и в момента да не ти пречи. Съгласна съм, че трябва да се сподели с лекаря.

М-и, да, подопечни са.