0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Не губете вяра , чудесата се случват !
« -: Август 05, 2015, 21:47:59 pm »
Здравейте момичета , отварям нова тема , ако модераторите преценят да я изтрият или преместят.
 :grouphug2:
Пиша ви защото в последните 2 години и половина аз се радвах и плачех с вас , взимах с пълни шепи надеждата,която давахте и черпех от опита Ви.
Ето днес искам аз да ви дам малко надежда… На 16.07.2015г (на рожденият ден на ММ), направихме първата ни инсеминация. Доктора каза след 17 дни тест и дори при скиптичните ми въпроси  около следващият ни опит, той  просто отговори „Ти ще играеш бременна на сватбата ” Ах как се оказа прав !!!
На 02.08.2015г направих първо един уринен тест от тези най-щурите лентички,който показа бледа втора черта.Ами ако трябва да съм честна не повярвах и не чаках покана за кръвен ЧХГ-263,5 След  48 часа ще го повтарям,ама нали имам още 1 лента ще я правя, чертата обаче по бледа от първия тест ( излишно е да ви казвам какво изпитах ,какво си помислих и т.н.) Обаче аз пак, няма да плача, няма да се предавам и след бърз преглед на форума, ще ходя на 2-ри кръвен и ЧХГ -600,10 (Това го пиша умишлено за да потвърдя повтаряното милион пъти във форума „НЕ ВЯРВАЙТЕ НА УРИННИТЕ ТЕСТОВЕ НА 100%) Този пост го пиша днес на 05.08.2015г в деня в който видяхме нашата малка точка.Знам ,че е рано, но исках да споделя с Вас , всички вие който бяхте до мен и ми помогнахте , продължавайте да бъдете тук ,а аз и още много други ще се учим от вас. Искам да изкажа и специални благодарности към д-р Даскалова и Марси за хилядите отговори и отделеното време   :bighug:
На всички чакащи пожелавам   :bfp: :sucky:


*
Re: Не губете вяра , чудесата се случват !
« Отговор #1 -: Август 05, 2015, 22:49:53 pm »
Леки девет месеца!  :cloud9:

*
Re: Не губете вяра , чудесата се случват !
« Отговор #2 -: Август 06, 2015, 09:44:26 am »
snaPi, ако знаеш как се радвам, желая ти лека и спокойна бременност  :D  yahoo_17

*
Re: Не губете вяра , чудесата се случват !
« Отговор #3 -: Август 06, 2015, 15:07:25 pm »
Здравейте момичета , отварям нова тема , ако модераторите преценят да я изтрият или преместят.
 :grouphug2:
Пиша ви защото в последните 2 години и половина аз се радвах и плачех с вас , взимах с пълни шепи надеждата,която давахте и черпех от опита Ви.
Ето днес искам аз да ви дам малко надежда… На 16.07.2015г (на рожденият ден на ММ), направихме първата ни инсеминация. Доктора каза след 17 дни тест и дори при скиптичните ми въпроси  около следващият ни опит, той  просто отговори „Ти ще играеш бременна на сватбата ” Ах как се оказа прав !!!
На 02.08.2015г направих първо един уринен тест от тези най-щурите лентички,който показа бледа втора черта.Ами ако трябва да съм честна не повярвах и не чаках покана за кръвен ЧХГ-263,5 След  48 часа ще го
:) <3
*
Re: Не губете вяра , чудесата се случват !
« Отговор #4 -: Август 06, 2015, 15:08:54 pm »
Честито!!!Пожелавам ти от сърце леки девет месеца :lol: :lol: :lol:
:) <3
Re: Не губете вяра , чудесата се случват !
« Отговор #5 -: Август 06, 2015, 22:42:26 pm »
 :lol: уринарният и при мен не отчете, но вече бях правила кръвен  :P и си знаех
честито, леки месеци
« Последна редакция: Август 06, 2015, 22:44:21 pm от mecinka »

*
Re: Не губете вяра , чудесата се случват !
« Отговор #6 -: Август 06, 2015, 23:03:43 pm »
Благодаря ви ,дано всичко е наред и Господ пази всички ни.

*
Re: Не губете вяра , чудесата се случват !
« Отговор #7 -: Август 06, 2015, 23:24:33 pm »
Честито, пожелавам ти безпроблемна и успешна бременност до края!