0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
                                 


                     Честит празник на всички пораснали и не толкова пораснали деца!
Да са много здрави и  щастливи !   Весели игри и  забавления !  Спокойни и добри родители !!!
« Последна редакция: Юни 01, 2015, 08:13:29 am от nimika »


*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #1 -: Юни 01, 2015, 08:21:32 am »
Да са ни живи и здрави децата - това е най-голямата благословия! Винаги на личицата им да греят усмивки и да постигат с лекота мечтите си!

Моля се и във всеки дом да има поне по едно такова малко слънчице!


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #3 -: Юни 05, 2015, 09:47:54 am »
мдааа, къде са сега антиваксинаторите....
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #4 -: Юни 05, 2015, 10:11:30 am »
Мдаа и аз това питам Стефи :) не случайно са задължителни тези ваксини...
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #5 -: Юни 05, 2015, 14:12:02 pm »
мдааа, къде са сега антиваксинаторите....
в коментарите под статията:
"Ваксинирайте тогава кой ви пречи! Дано обаче никога не минете от другата страна и се убедите с очите си като видите здраво дете да спре да говори и се развива. След това ви лепват етикета аутист и ви оставят да се спасявате сами! Защо като са толкова чисти и безвредни скъпоценните ви ваксини в други страни има (ФОНД ЗА ОБЕЗЩЕТЯВАНЕ НА ПОСТРАДАЛИ ОТ ВАКСИНИ) И още нещо повечето болести все още ги има точно благодарение на ваксините има много случаи в които детето след ваксина се разболява точно от тази болест! Дано не се възползвате лично от "ползите" от ваксините!!!" и други подобни
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #6 -: Юни 05, 2015, 14:24:40 pm »
И още нещо повечето болести все още ги има точно благодарение на ваксините има много случаи в които детето след ваксина се разболява точно от тази болест!
По-голяма тъпотия,не съм чувала в живота си!!!! Точно обратното е Болестите изчезват благодарение на ваксините...ако имаше мед.образование щеще да си наясно с това,а не да пишеш глупости..няма да споря с теб,излишно е,но благодарение на такива като вас "антиваксинатори" все още се разболяват хора от болести срещу,които има ваксини....
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #7 -: Юни 05, 2015, 15:31:58 pm »
Алекс 77, аз не споря с теб.   Грешно си разбрала.Цитирам коментар от тези, които стоят под статията.
*
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #8 -: Юни 05, 2015, 15:39:58 pm »
да, да аз те разбрах :lol:
ами те това си знаят и това си пеят антиваксинаторите. тоя аутизъм как не им омръзна да го спрягат при всеки случай. ще кажеш че всички деца с аутизъм са се разболяли в следствие от ваксините.
Хората масово не четат, специално аутизма се диагностицира малко по-късно, не в съвсем кърмаческа възраст, затова тъпаците си мислят че видиш от ваксините се разболяло детето.
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #9 -: Юни 05, 2015, 15:40:29 pm »
Лелеее,извинявай наистина грешно съм те разбрала..
*
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #10 -: Юни 05, 2015, 16:14:50 pm »
Ааааа,само без бой  :wink:!! Ами да се оправят сами,само да не ни пречат!?!! те явно,на базата на толкова много изследвания и приказки,не искат да се променят,а то няма как да ги промени друг.Лошото е ,че стават все повече и повече и започват наистина да ни пречат :x!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #11 -: Юни 08, 2015, 09:47:21 am »
И много е трудно да обясниш, защото ще ти извадят от 100 кладенеца вода... особено ме е яд, че не мога да повлияя на близки хора-в  семейството...племенницата ми няма ваксини. Последното нещо, което чух от родителите й  беше, че не създавали дълготраен имунитет. Пък и имала атопичен дерматит...
 Как да обясниш, че бялото е бяло. И не са хора дето не четат, просто четат онова, което подкрепя тезите им. Другите аргументи са изфабрикувани от "фармацевтичната мафия".
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #12 -: Юни 08, 2015, 10:58:29 am »
Аз  да питам и тук:
момичета , как е най-удачно да се принтират писмата  от Рошко - чужденката ми е за картинките  - поставяте ги някъде между текста ли ? Черно бяло разпечатване изглеждат ли добре ?
 Ние ще започнем  с Космоса предполагам. Днес трябва да успея да разпечатам едно писмо, че Калоян е много заинтригуван .




*
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #13 -: Юни 08, 2015, 11:34:44 am »
да, картинките ги нареждам в текста. не съм ги печатала черно бяло, но предполагам ще е добре, особено пък за космоса писмото :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #14 -: Юни 08, 2015, 12:50:16 pm »
Нимика, всеки според възможностите и времето, когато имам време
снимките ги вадя като картички във фото :) Когато нямам, текста само като писмо,
на друг лист снимките! Нямам компютърни способности да правя комбинирано
писмо и така ми е най-лесно!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #15 -: Юни 08, 2015, 16:01:59 pm »
И много е трудно да обясниш, защото ще ти извадят от 100 кладенеца вода... особено ме е яд, че не мога да повлияя на близки хора-в  семейството...племенницата ми няма ваксини. Последното нещо, което чух от родителите й  беше, че не създавали дълготраен имунитет. Пък и имала атопичен дерматит...

покажи им информацията за първия случай на дифтерит в Европа след 30 години. хората не знаят за какви болести става дума и какво може да се случи.
а атопичния дерматит може да си го намажат на филия, изобщо не пречи на ваксините. но много невежи бг педиатри от шубе не ваксинират и при ухапване от комар.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #16 -: Юни 08, 2015, 19:57:19 pm »
Встрани от темата ,но съм озадачена от следното :
- трябва да си извадя и заверя здравна книжка -изискват проба манту ?!
Когато личния лекар ми каза,че  навярно ще я искат -не повярвах ,потвърдиха го и в микроб.лаборатория и аз като Тома неверни минах през РЗИ да проверя.Има си табелка ,че е нужна проба манту.

Писаното от д-р Бърди по въпроса за децата ли само се отнася ,или касае и възрастни ?
« Последна редакция: Юни 08, 2015, 21:19:26 pm от nimika »


*
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #17 -: Юни 08, 2015, 20:44:56 pm »
Вероятно се отнася за всички, но в България все още се правят манту. Това някакво ново изискване ли е? Аз не съм правила за здравната книжка....
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #18 -: Юни 08, 2015, 21:16:20 pm »
Казаха ,че от 2014 е въведено и важи само при издаване на здравна книжка,но не и при заверка.
Предполагам законово е регламентирано ,едва ли на някой в РЗИ му е хрумнало да го добави , и аз искам не искам ,ще правя манту.


Re: Месеца на ДРЗ и на децата -слънчева юнска тема
« Отговор #19 -: Юни 09, 2015, 09:21:43 am »
покажи им информацията за първия случай на дифтерит в Европа след 30 години. хората не знаят за какви болести става дума и какво може да се случи.
Било пропаганда на фармцевтичната мафия...Те смятат, че ние сме невежи и с промити мозъци. Дано поне да захранят с месо детето, че и в това не съм сигурна. :(