0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

    Здравейте.
Моят проблем е свързан с болки в тестисите и наличието на странни желатиноподобни обравъвания в еакулата.
Нека да обесня:Имам вродени разширения на ингвиналните канали(херния/Двустранна/)Когато станах на 18 се влоши това състояние и ми бяха сложени платна(оперативно).След операцията имах сериозен оток на тестисите(мн сериозен).Ходихме на контролни прегледи в които хирурга ме уверяваше че това е нормално(действително е)Отока спадна,но единия тестис(левия)остана по-голям(двойно на другия)изглежда даже малко смешно според мен.Та от тогава имам една свръхчувствителност в тестисите(и в двата).Лек допир дори в дрехите ми ме кара да чувствам доста неприятна болка.Освен това през повечето време ме боли дори без да ги закачам(една тъпа болка,някои пъти имам чувството че ще повърна(не го правя!)Сега знам,че ще ме попитате защо не съм бил на лекар пак.Ами бях при андролог 2 пъти и още един път на друг специалист(без консултациите с хирурга които ме оперира)Андролога който ме прегледа ми пусна спермограма на която излезна(по негови думи) наличие на нормална флора в бъбреците пренесена в тестисите.Започнах лечение с тубуцин.Това обаче нищо не облекчи.Гледаха ме на ехограф,където ми казаха че всичко изглежда нормално(искам да отбележа че доста ме претупа лекаря с този преглед,по всичко личеше че не му е до мен и бързаше).Не намерих други специалисти които да помогнат за това реших че все пак са прави и нищо ми няма и ще се оправя сам.Но уви това нещо продължава вече доста дълго време,болга при допир,тъпа болка постоянно.
Овен това започнаха да се появяват и разни желатиноподобни образувания в еакулата ми.Някой път са повече друг път са малко(има случаи в които няма)Не изпитвам болка нито дразнене при еакулиране,но някой път изпитвам облекчение в тестисите(болката отшумява)Искам да подчертая че си имам приятелка с която правя секс редовно(проблема не идва от рядкото правене или от честото правене)Цвета на тези образувания е прозрачно жълтеникав спрямо цвета на еакулата.Не знам от къде идва проблема(простата,семенниците или надсеменниците)
Друго което може да има значение е това че имам добра имунна система.Не съм боледувал от мн мн време.Пия рядко,цигари пуша но не прекалявам.
Искам да помоля всеки който смята да се подиграва и критикува моят случай просто да не коментира.
Благодаря :)
« Последна редакция: Май 21, 2015, 14:20:17 pm от ozmozisa »
Re: Интересен казус.Болки в тестисите.
« Отговор #1 -: Май 21, 2015, 14:56:02 pm »
Здравей!
Тук никой няма да ти се подиграва. 
Състоянието ти изисква необходимото медицинско внимание. Моят съвет е да отидеш при добър лекар. В кой град си? За София мога да ти препоръчам д-р Милен Кацаров.
Re: Интересен казус.Болки в тестисите.
« Отговор #2 -: Май 21, 2015, 15:22:11 pm »
От София съм,но уча в Стара Загора.
*
Re: Интересен казус.Болки в тестисите.
« Отговор #3 -: Май 21, 2015, 15:31:01 pm »
Зравей, ozmozisa!
Не само, че никой няма да ти се подиграе, ами ще получиш и адекватен съвет. На точното място си.
little_rabbit те е насочила правилно, чудесно е, че си от София, ето линк към адресите, най-отгоре е д-р Кацаров:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=777&Itemid=160
Re: Интересен казус.Болки в тестисите.
« Отговор #4 -: Май 21, 2015, 15:33:00 pm »
Благодаря ви мн.Той дали работи с направления ?