0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
НАЙ-НОВОТО...
« -: Февруари 11, 2005, 06:38:38 am »
Няма да е зле да направите в САЙТА http://www.zachatie.org раздел НАЙ-НОВОТО в който да се пускат само новите теми, и да не отнема цйл ден да разбереш какво си чел и какво не си...

Веднага ше кажете ДА АМА ИМА ТЪРСЕНЕ по период. Да ама ако не знаеш за какъв период дадена тема те интересува???

Например: IVF има последно добавена тема преди месец, която не е четена. Влизаш даваш търсене на 1 седмица и ЙОК...
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
НАЙ-НОВОТО...
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2005, 09:07:40 am »
Аз нещо не разбрах - ако се направи място, където да се пускат най-новите теми - ще настане хаос, защото сега има раздели - всяка тема в своя раздел.
*
Re: НАЙ-НОВОТО...
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2005, 10:54:12 am »
Цитат на: bigben
раздел НАЙ-НОВОТО в който да се пускат само новите теми, и да не отнема цйл ден да разбереш какво си чел и какво не си...


Според мен не отнема много време да търсиш какво си чел и какво не си. Темите които не си отворил и прочел са така хубаво жълтички, че е невъзможно да не ги забележиш.

Съгласна съм с Лали, че ще настане хаос, ако се създаде подобен форум. Наистина сега си е подреден и си е готин  :)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
НАЙ-НОВОТО...
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2005, 11:13:24 am »
Нали си получаваме новите статии на пощите, за какво ни е нов раздел.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
НАЙ-НОВОТО...
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2005, 11:34:46 am »
Ако става въпрос за темите в сайта - ами погледни "архив" там са дадени всички нови теми (по скоро статии), които са излизали по месеци

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
НАЙ-НОВОТО...
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2005, 13:24:07 pm »
Цитат на: Lali
Аз нещо не разбрах - ако се направи място, където да се пускат най-новите теми - ще настане хаос, защото сега има раздели - всяка тема в своя раздел.


Не става дума за ФОРУМа а за темите в САЙТА, както е написано и по-горе!!!

А това дали те са или не са в АРХИВ това е тема на друг разговор. По пощата се получават теми само от ФОРУМа а не от сайта!!! Обикновено не става дума за НОВ РАЗДЕЛ а за НОВА ФУНКЦИЯ НА MySQLa които да маркира темите И В САЙТА КАТО НОВИ И НЕПРОЧЕТЕНИ
*
НАЙ-НОВОТО...
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2005, 14:01:58 pm »
това е функция на CSS-a , но тя също има някакво време на валидност (базирана на cookies). Затова и не е сложено ... и може да се подведеш.
Най-новите статии ако си въвел, че искаш да получаваш новини можеш да ги получаваш по мейла си като линкове периодично.
Като натиснеш архив - можеш да видиш кои са новите статии по месеци. Е ако не помниш последно кой месец си влизал в даден сайт никой не може да ти помогне.
А за форума най-новите теми са най-горе. Ако не си чел отдавна - всичко ще ти е ново :)