0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Въпрос
« -: Май 13, 2015, 19:24:04 pm »
Здравейте,от няколко месеца наблюдавам,че имам някаква слуз ако мога така да го нареща,защото по-някога даже като отида до тоалетна го виждам как ми виси и то е дебелко да ви кажа.Чудя се какво е защото никога преди не съм наблюдава такова нещо толкова много...правих лапароскопия и все си мисля,че е от тогава,питам се дали има нещо общо тая операция...,дали е нормално...,предстои ми инвитро към есента и се притеснявам.Дано съм обяснила добре.Мерси в аванс и ще чакам да пишете :P
Re: Въпрос
« Отговор #1 -: Май 13, 2015, 21:36:12 pm »
Здравей :-) аз след лапароскопията имах 2-3 и аз може би такъв случай,незнам дали е същото,имах нещо като бели големи съсиреци ,незнам какво беше това чудо но ми спря от само себе си:-) ако те притеснява консултирай се с лекаря си,поне ще се пооспокоиш,и ако има проблем ще се реши преди да започнеш стимулациите за инвитро:-)
Re: Въпрос
« Отговор #2 -: Май 13, 2015, 22:02:19 pm »
Ми цвета му е нещо като на белтъка едно такова и ми висеше..а и аз съм си виждала такива да като съсирек.едно такова по гъсто и се разтяга точно ластик :D,ами Весита може наиттина да е нещо свързано с лапарото щом и ти си си наблюдавала това нещо.