0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

днк-тест
« -: Май 06, 2015, 17:06:06 pm »
приятелката ми забременя обаче аз се съмнявам че е от мен направих ме днк-а тест който показа 99.999 такава точност можели да покаже ако е от брат и баща
*
Re: днк-тест
« Отговор #1 -: Май 06, 2015, 19:26:55 pm »
Резултат от ДНК тест със стойност 99.99% е категоричен, че мъжът, който е тестван, е баща на бебето.
Какво точно питаш? Дали твоят баща или брат може да е баща на бебето?

Не познавам добре ДНК тестовете за бащинство, но припокриването на ДНК между баща и братя просто не може да е толкова голямо. Еднакъв резултат хипотетично е възможен само ако двама еднояйчни близнаци направят теста.
*
Re: днк-тест
« Отговор #2 -: Май 06, 2015, 19:35:01 pm »
Много се извинявам за оф-топика( модераторите да ме санкционират,ако е необходимо), но на колко години си?! 
Първо пускаш тема за въздържание,после за днк тест,от който резултатът е категоричен,че ти си бащата и пак питаш дали има вероятност да не си ти( а баща ти или брат ти). Или си на 16-17 или си такъв на акъл.Ако е второто жалко..много жалко за приятелката ти,която в този момент се нуждае от подкрепа,а ти се чудиш как да избягаш от отговорност!
  Бъди мъж,приеми фактите и си понеси отговорността!


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: днк-тест
« Отговор #3 -: Май 06, 2015, 19:57:17 pm »
И аз се извинявам обаче при 99 и 9 процента няма как друг да е бащата нито пък евентуален брат или бащата на момичето :x
Все повече и повече безумни теми се пускат сякаш това е форум за всичко  :x
*
Re: днк-тест
« Отговор #4 -: Май 06, 2015, 20:53:22 pm »
Fanta, ама ти съвсем сгъсти краските.

Човекът пита. Предлагам да не съдим. Да се игнорира наивен въпрос също е форма на отговор.