0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Трябвали мъжът да се въздържа
« -: Май 04, 2015, 01:34:17 am »
Трябвали мъжът след като е правил полов акт да се въздържа няколко дена от секс за да може да се оплоди яйцеклетката на жената или е излишно ?
Re: Трябвали мъжът да се въздържа
« Отговор #1 -: Май 04, 2015, 07:13:16 am »
Излишно е.  :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Трябвали мъжът да се въздържа
« Отговор #2 -: Май 04, 2015, 13:43:38 pm »
за спермограма се иска въздържание от 2-3 дни.
по принцип толкова е нужно за възстановяване на пълната оплодителна способност на спермата.

така че, ако целите забременяване, добре е да се прави секс през интервали от поне 1 ден. не че е задължително, просто е по-добре така.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Трябвали мъжът да се въздържа
« Отговор #3 -: Май 04, 2015, 20:02:16 pm »
Punicher, май не е много ясен въпроса всъщност.
Аз го разбрах, дали ако сте имали полов акт по време на овулация, последващ акт би попречил на оплождането на яйцеклетката, което очаквате да се случи след предишния. Но може би нямаш това предвид?

Иначе повечето лекари наистина препоръчват полов контакт не всеки ден, а през ден, особено когато при мъжа има отклонения в спермограмата.
Re: Трябвали мъжът да се въздържа
« Отговор #4 -: Май 05, 2015, 01:35:05 am »
мене ме интересува да ли ако се прави полов акт всеки ден може да забременее приятелка та ми
*
Re: Трябвали мъжът да се въздържа
« Отговор #5 -: Май 05, 2015, 01:50:27 am »
Може, разбира се.

Re: Трябвали мъжът да се въздържа
« Отговор #6 -: Май 05, 2015, 02:01:04 am »
мене ме интересува да ли ако се прави полов акт всеки ден може ли да забременее приятелка та ми
*
Re: Трябвали мъжът да се въздържа
« Отговор #7 -: Май 05, 2015, 11:30:46 am »
Може, да. Ако разчитате на това като предпазно средство, по-добре го забравете!

Re: Трябвали мъжът да се въздържа
« Отговор #8 -: Май 05, 2015, 21:45:11 pm »
благодаря ви за отговорите