0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

мнения - доц.Елиан Рачев
« -: Май 02, 2015, 20:25:21 pm »
Момичета интересуваме дали някоя от вас има преки впечатления от доц.Елиан Рачев, преглежда в ДКЦ "Асцендент".  Най-вече като специалист при проблемно забременяване, а не като общ гинекологичен лекар. Не знам дали да се доверя напълно или да се обърна към клиника за репродуктивно здраве, понеже 3 години вече искам бебенце, а нямам това щастие.
Re: мнения - доц.Елиан Рачев
« Отговор #1 -: Май 02, 2015, 21:36:01 pm »
Здравей,
Много в началото на нашите опити за забременяване ходих при доц. Рачев.
Още не знаех, че има специализирани клиники за репродуктивни проблеми.
Две неща си спомням от прегледа - това, че ми назначи изследвания на хормони, (което си е напълно разумно) и че, ми каза, че има съмнения за ендометриоза при мен на база оплакванията, които му споделих.
След като хормоните ми се оказаха ОК, така и не го посетих отново.
Години по късно, когато си направих лапароскопия наистина се оказа, че имам ендометриоза.

Може би е добър специалист наистина. Но въпреки това те съветвам да се обърнеш към специалист в репродуктивната област. Там ще направят пълния набор от изследвания и на теб, и на партньора ти. Те се занимават само с такива проблеми и е нормално да имат повече знания и опит и да ви помогнат повече.

Успех!  :P
Re: мнения - доц.Елиан Рачев
« Отговор #2 -: Май 02, 2015, 21:55:28 pm »
Благодаря за отговора! Препоръчайте специалист по репродуктивно здраве от София ако знаете (малко страни от темата, може на лс за да не се отклоняваме).
Re: мнения - доц.Елиан Рачев
« Отговор #3 -: Май 02, 2015, 22:10:36 pm »
ОК, ще ти пиша на лични  :P