0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ау, че хубава новина! Честито, мила Марси! Да са ви здрави и засмени двете принцеси! :) :) :)


*
Ах, Марси! Невероятно и диво детство на принцесите и милиони моменти на гордост и щастие за всички около тях!
*
Марси, с огромно закъснение виждам щастливата новина, но не мога да не ти пожелая тази вълшебна приказка, която едва сега започва, никога да не свършва за вас.

В родилния дом, докато посещавах моя малчо в неонатологията, видях едни миниатюрни близначки, които бяха изоставени от жената, която ги беше родила. С болка и изумление си помислих как е възможно това да се случва. Хора като теб дават отговор на този въпрос - случва се, за да могат едни истински майки да намерят своето двойно щастие. Честити принцеси!


В родилния дом, докато посещавах моя малчо в неонатологията, видях едни миниатюрни близначки, които бяха изоставени от жената, която ги беше родила. С болка и изумление си помислих как е възможно това да се случва. Хора като теб дават отговор на този въпрос - случва се, за да могат едни истински майки да намерят своето двойно щастие. Честити принцеси!
Oх, не би могло да се каже по-хубаво. настръхнах и се просълзих. Дано всички бебчета с подобна съдба намерят своите Истински майки :)
<br />
*
Честито и от мен, Марси! Едва сега разбрах за прекрасната новина!
Пожелавам ти от сърце да са живи и здрави двете принцеси и безкрайно да ви радват!
Бъдете много щастливи заедно!
Прегръщам те!
Как съм я пропуснала тази прекрасна новина, Марси. Честито двойно щастие!
*
Благодаря за милите думи, момичета  :)

още няколко снимчици от нас  :)

*
marsi, имаш си две очарователни горски джудженца. Да са ви все така пълни със слънце, радост и обич дните!
Марси,ама много са сладки с тези опашанки.Все така да ги връзваш.
На есен ще има ли детска градина?



Честити две дъщерички, Марси :) Прекрасни са, от сърце ви желая само слънчеви мигове заедно :)
[/url][/url]
*
марси, много са ти сладки куклите и изглеждат щастливи. Да са ви живи и здрави и да ви носят много радост!  :D
*
Благодаря на всички  :)

Далинда, имам право на една година отпуск по майчинство и за това време няма да посещават детска градина, а след това ще видим ....   :)

Благодаря на всички  :)

Далинда, имам право на една година отпуск по майчинство и за това време няма да посещават детска градина, а след това ще видим ....   :)

Ами да,те ще станат на 3,5 горе-долу.



*
Марси, скъпа и тук да те поздравя! Честита двойна радост на прекрасното ви семейство! Здраве, щастие и незабравими мигове ви желая на четиримата в това вече голямо семейство. Радвам се, че Господ е чул молитвите ти и те направи майка на две прекрасни деца. С много обич от мен за всички ви. :D