0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #80 -: Май 14, 2015, 23:30:04 pm »
Момичета подарявам 2 лепенки климара и естрофем в срок на годност. От Пловдив съм, ако някой има интерес, ще се радвам да помогна!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #81 -: Май 16, 2015, 22:20:01 pm »
Вели :bighug:на_малина благодаря ти!И твоята борба не е била малко години.Да са ти живи и здрави мъниците и си погалена от Бог с момченце и момиченце  :P

Лилибел какво да се прави....ще се мъчим и чакаме още  : ( аз бях убедена че тази година ще стана пак мама,но уви отивам вече в 2016....евентуално...

Веситаааа успех на БХС и да се видят хубаво бебетата.

Моето детенце вчера навърши 11 години да ми е живо и здраво.Днес направихме страхотно парти в един парк.Припомних си деня в който я родих няма друго такова чувство просто сърцето пее а очите плачат от щастие!Всяка жена заслужава да изпита това чувство.Успех борбени бъдещи мами !
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #82 -: Май 17, 2015, 09:40:16 am »
Сандра ЧРД на твоето слънчице -догодина да празнувате заедно с братче или сестриче, а защо не и с двете!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #83 -: Май 17, 2015, 13:13:45 pm »
Благодаря Сандра:-) да ти е жива и здрава дъщерята и както казва velina_malina догодина да празнувате с още един член в вашето семейство:-)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #84 -: Май 17, 2015, 16:53:31 pm »
Благодаря ви момичета!Дай Боже!
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #85 -: Май 17, 2015, 17:40:12 pm »
sandra_dp честито на дъщеричката. Да ти е жива и здрава, да порасне един усмихнат и позитивен човек. Дано чудото се случи за всички ни, толкова се моля и се надявам всеки ден, ден след ден.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #86 -: Май 22, 2015, 19:43:33 pm »
Еййй щеревски момичета къде отидох те?  Flyinggirl как си ти? Как вървят нещата?
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #87 -: Май 22, 2015, 21:41:16 pm »
Аз не съм от щеревите, но ще ти правя компания както винаги  :) Преместих се в темичката за ЕЦ. Веситаа честити ти две сърчица, днес през деня мернах, че си писала някъде по темите, но нямах време да ти честитя. Дано всичко да е наред до края и живи здрави да си посрещнеш дечицата


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #88 -: Май 22, 2015, 22:15:23 pm »
Дано чул те Господ:-) в момента това е най-важното и смислено нещо в живота ми!!! Аз наглеждам темата за ЕЦ и те следя там /-):)-:-):-) тайничко:-):-):-)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #89 -: Май 23, 2015, 07:00:29 am »
Веситаа, тука сме, само че нищо ново не се случва, поне при мен :( Пия си дуфастона и DHEA, и още една шепа с витамини и хранителни добавки и после чакам да ми дойде ЕЦ и пак да пусна хормонални изследвания - този път имам и АМХ  и инхибин да пускам, да видим какво ще стане.
Обаче от едно от всичките хапчета ( ама не знам от кое) така ми се гади и ми се вие свят...особено преди обед...След обед вече ми минава,но ЩЕ ГИ ПИЯ!!! гади, не гади, няма как :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #90 -: Май 23, 2015, 17:52:24 pm »
Oт DHEA-B е,казвам го от опит .При мен имаше почти същите симптоми,когато го пиех се чувствах постоянно замаяна все едно съм в транс и ми беше лошо.Из форумите бях срешнала още едно момиче и при мего така.Ти от кое DHEA приемаш,това което изписват от клиниката ли?На Биогейт,ако можеш замени го с чистата форма 7KETO-DHEA.Аз го поръчвам от американски сайт,но нямам проблем откакто пия него.
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #91 -: Май 24, 2015, 20:50:24 pm »
Моят DHEA е на фирма Natrol, и да от аптеката на клиниката го купих. Като го свърша, ще търся другия. Дано да има разлика..
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #92 -: Юни 12, 2015, 16:03:31 pm »
Здравейте момичета!
Аз се включвам с лоши новини за съжаление...Днес ми беше пункцията на естествен цикъл,извадихме 1Я и беше пак дегенеративна :((((
Лекарката ми препоръча консултация с ендикринолог и физиотерапия на Я.След 4-5 месеца ще ми излезне втората заповед и ако тогава не успеем лекарката каза,че според нея трябва да спрем :(((((
Много ми е тъжно....
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #93 -: Юни 12, 2015, 16:09:18 pm »
Мила Сандра много тъжно,съжалявам много :-(:-( защо така се получава? Няма ли друг начин с медикаменти например за да извадите повече и да са по хубави?
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #94 -: Юни 12, 2015, 16:45:12 pm »
Сандра не се предавай в никакъв случай! Ти от колко време опитваш? Има хора минали през 2-3 инвитро опита, с напреднали годинки и тогава вече човек може да си каже, че няма време и е опитал всичко. Как ти бяха хормоните преди опита? На напълно ЕЦ ли си?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #95 -: Юни 12, 2015, 19:03:08 pm »
Това е втори месец на ЕЦ.Миналият бях 5дни на Клостил но на 11 ден имах едва 11 мм фоликул и то от ляво а там Я не ми е много хубав и спряхме.Сега от дясно тръгнах с 3 антрални и ми назначи Фемара от 5-9ден на 11 ден имах два фоликула по 16.5мм и един от ляво но не помня колко мм и Е2 2140    ЛХ 7.Включихме Мерионал и Цитротид всичко беше Ок прегледи през ден.Напълно без стимулация не става нямам спонтанна О.
Имам един опит ин витро от февруари и сега два пъти стимулация с хапчета.Преди две години съм стимулирана 3 пъти с клостил за спонтанно забременяване и инсе.Мисля че не е много знам ли :(((
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #96 -: Юни 12, 2015, 19:49:49 pm »
защо не говориш с док да опитате още няколко пъти на ЕЦ, но на сигурни цикли - с хубав Е2, добре нарастващ фоликул - т.е. без да поемате рискове да попаднете на лоши Я. Ти пиеш ли някакви добавки за подобряване на яйцеклетките?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #97 -: Юни 12, 2015, 20:01:40 pm »
Хубав Е2 какво имаш в предвид?Сега си мислих че е добре по тяхните единици около 500 и нещо...
Добавки не пия но започвам.А ти пиеш ли нещо?
Ще си почина сега и на есен пак ще умуваме.
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #98 -: Юни 12, 2015, 20:19:22 pm »
Ами аз пия ама да видим. Питам защото за подобряване на качеството на Я препоръчват доста неща, та може някое да проработи при теб. Аз не че вярвам в чудеса, но никога не е излишно човек да опита. Лично аз пия: вит Е, вит. Д, селен (това е за щитовидната), фолиева, Q10, рибено масло (заради Q10), холин-инозитол, калций/магнезий. Преди пиех масло от вечерна иглика и ленено семе, но реших да изхвърля всички фитоестрогени. Иначе ако разгледаш темите за подобряване качеството на Я ще намериш и други полезни добавки, които са изписани на момичетата - често от лекари, например ДХЕА. На мен моята лекарка последно ми препоръча ресвирол, купих го обаче не съм го пила защото и той съдържа фитоестрогени.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #99 -: Юни 12, 2015, 23:26:14 pm »
Sandra_dr,  Lilibell вие сте ми любими съфорумки, защото сте борбени и сте готови на всичко за така жадуваната от вас цел!!! Аз знам, че ще успеете и лично ще ви поздравя!!! Винаги казвам и повтарям: много хубаво не е хубаво,  а лошо ли е не бойте се момичета, скоро всичко ще си дойде на място!!! Смело на пред -  медицината е напреднала, Бог е милостив ще се получат нещата!!! Прегръщам ви и  ви пожелавам късмет, защото понякога само с малко късмет и невъзможното става възможно! !! Успех!!!