0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #40 -: Април 13, 2015, 09:57:05 am »
flyinggirl, Честит Великденски подарък!
Здраве, усмивки и слънчеви 9 месеца ти желая!  :P
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #41 -: Април 13, 2015, 12:56:29 pm »
Благодаря ви много, момичета!  Желая ви от сърце да имате положителни процедури и резултати в най-скоро време. :bighug:

Днес вече започнаха притесненията при мен -  някакво много малко съсираче падна преди 2 часа, което беше тъмно червено, изведнъж усетих , че гърдите не ме болят толкова и матката също, и аз бегом в Щерев. Сега излезе резултатът -  219.600. Удвоил се е за 26 часа...още не мога да се зарадвам. Моля се всичко да е наред.
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #42 -: Април 13, 2015, 16:44:29 pm »
Воистина Воскресе и от мен.flyinggirl чудесни новини !Дано всичко е наред и нямаш други проблеми.
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #43 -: Април 14, 2015, 11:36:13 am »
Момичета днес направих още едно ЧХГ и мисля да спирам вече :)
Днес на 12 днес след трансфер на тридневни -  401.000 (10 ден: 111.700; 11 ден:219.600)

Удвоява се на 26 часа, сега пък за скоростта за притесних, ама дано е на хубаво :)

Прегръщам ви всички и стискам палци за всяка една от вас  :bighug:

sev0402 аз веднъж съм пила противозачатъчни и моята лекарка ми каза, че 3-5 дни след спирането ще ми дойде цикъл  - дойде ми на 4 ия.
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #44 -: Април 14, 2015, 12:38:03 pm »
Момичета днес направих още едно ЧХГ и мисля да спирам вече :)
Днес на 12 днес след трансфер на тридневни -  401.000 (10 ден: 111.700; 11 ден:219.600)

Удвоява се на 26 часа, сега пък за скоростта за притесних, ама дано е на хубаво :)

Прегръщам ви всички и стискам палци за всяка една от вас  :bighug:

sev0402 аз веднъж съм пила противозачатъчни и моята лекарка ми каза, че 3-5 дни след спирането ще ми дойде цикъл  - дойде ми на 4 ия.
Честито  flyinggirl!!,много се радвам,късмет ти желая и здраво бебче на финала!!Аз пък чакам с притеснение моя резултат,сутринта дадох кръв ,дано и аз да се похваля с хубав резултат!!!Днес ми е 14 ден от трансфера.
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #45 -: Април 14, 2015, 13:33:16 pm »
sunita_30 стискаме палци.Пожелавам ти и на теб великденско чудо.
Не се отказвайте от мечтите си!
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #46 -: Април 14, 2015, 15:25:21 pm »
sunita_30 стискаме палци.Пожелавам ти и на теб великденско чудо.
Благодаря,ти sev0402 ,имах голяма надежда,че моето ембрионче ще оцелее,но за жалост,не,теста ми е отрицателен,великденското чудо не се случи при мен,дай боже следващия път да станат нещата,ще се моля пак и дано господ чуе молитвата ни за дете!!!На всички останали,здраве и късмет и повече положителни тестове!!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #47 -: Април 14, 2015, 15:44:22 pm »
Сънитa, съжaлявaм много зa отрицaтелния резултaт! Поплaчи си мaлко и смело нaпред! Прегръдки  :bighug:
Flyinggirl, и тук дa ти честитя ;) много стиснaти пaлчетa от мен зa лекa бременност до термин  :D



Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #48 -: Април 18, 2015, 16:40:58 pm »
Момичета днес направих още едно ЧХГ и мисля да спирам вече :)
Днес на 12 днес след трансфер на тридневни -  401.000 (10 ден: 111.700; 11 ден:219.600)

Удвоява се на 26 часа, сега пък за скоростта за притесних, ама дано е на хубаво :)

Прегръщам ви всички и стискам палци за всяка една от вас  :bighug:

sev0402 аз веднъж съм пила противозачатъчни и моята лекарка ми каза, че 3-5 дни след спирането ще ми дойде цикъл  - дойде ми на 4 ия.


Как си? Надявам се притесненията ти са отминали,и започваш да привикваш към мисълта че си бременна:-) кога е първия преглед?
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #49 -: Април 18, 2015, 18:11:07 pm »
Linapoli :bighug: :hug2: много, много благодаря :) Остават 3 дни и 23ч до прегледа... :) нали знаеш :wink:

Веситаа засега съм добре :) аз повече не съм правила тестове, за да не ги мисля и чакам сряда :) Още не съм нито свикнала, нито осъзнала случващото се :)просто е като приказка :) Искам да минат първите прегледи и тогава може би ще се поуспокоя вече.

Ти как си? Мина ли зацапването?
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #50 -: Април 18, 2015, 21:08:10 pm »
Да засега съм добре,всичко беше за 1 ден,и след това няколко дена само приспиваше нещо кафеникаво но и то изчезна и се моля повече да не ми се появяват такива аномалии че мн се стряскам::-):-) аз в понеделник съм на преглед и живот и здраве след това след Гергьовден ще правя тоя скрининг тест:-) нямам търпение всичко да минава вече а и най-вече чакам с нетърпение да почне да ми личи вече :-):-) че и аз като теб немога да повярвам още може би като почне да ми личи ще повярвам:):-) успех в сряда
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #51 -: Април 20, 2015, 14:04:04 pm »
Момичета, ето ме и мен:)

аз понеже днес имах по -силни придърпвания долу и от шубе взех, че вместо сряда, отидох днес на преглед и точно стигнах в офиса.

Имам най-сладката и прекрасна точица на правилното място :D :D Толкова съм щастлива :D
Понеже е доста рано д-р Ганева каза, че имало шанс и втора да има и да се види другия път, заради високото ЧХГ, но засега е един плоден сак цели 6мм :) Моля се всичко да е наред до края и да се гушнем на Коледа -Термина ми е на 24 Декември :D


Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #52 -: Април 20, 2015, 14:05:52 pm »
Flyinggirl,  :bighug:



*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #53 -: Април 20, 2015, 19:29:56 pm »
flyinggirl  страхотна новина! Успех по-нататък! Аз на 7 май съм при д-р Ганева, така че ще пиша тогава :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #54 -: Април 20, 2015, 20:24:01 pm »
Благодаря ти Vilia :D
Д-р Ганева е страхотен лекар и прекрасен положителен човек.

Ще успеете заедно  :D
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #55 -: Април 20, 2015, 21:08:47 pm »
flyinggirl представям си колко си щастлива с тази точица  :bighug: Пази я, гледайте се още 9 месеца и после ще се запознаеш с малкото човече  :D


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #56 -: Април 23, 2015, 11:40:18 am »
Здравейте, момичета, записвам се тук като пациентка на Щерев. Предстои ми ин-витро при д-р Юнакова, в момента съм на стимулация. Успех на всички  :D
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #57 -: Април 23, 2015, 14:09:50 pm »
Успех mega77:-)  кога се очертава пункцията?:-) за пръв път ли ти е?
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #58 -: Април 23, 2015, 16:14:46 pm »
Да, първа пункция, още съм 5-6 ден на стимулацията и не знам кога ще е датата. Дано има изобщо такава :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #59 -: Април 23, 2015, 16:48:18 pm »
Ееее как няма да има:-) буди спокойна и всичко ще се нареди:-) след още 5 може и да вадите яйцеклетки вече,само имай вяра:-) успех