0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #20 -: Април 05, 2015, 19:50:06 pm »
Много благодаря Dundy :bighug:

Д-р Ганева е моята лекарка :wink:, много успокоително ми действа винаги.
А сега докато чакам датата, бленувам за всички симптоми, ако ще денонощо да ми се гади  :D. Моля се да дойдат :)
Кога ти беше прегледа, да знаем до кога да стискаме палци  :D


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #21 -: Април 05, 2015, 19:53:35 pm »
Да има дежурен лекар но аз съм в Бургас не в София в момента,но утре заминавам докато не ме види тя няма да се успокоя,а тук в Бургас наистина ме е страх да ида на гинеколог
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #22 -: Април 05, 2015, 20:17:17 pm »
Да има дежурен лекар но аз съм в Бургас не в София в момента,но утре заминавам докато не ме види тя няма да се успокоя,а тук в Бургас наистина ме е страх да ида на гинеколог
Еххх,не може да е пълно щастието значииии  :( дано отшуми ,лежи и не прави нищо.Да пишеш утре след прегледа ,стискам  :crossfingers:
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #23 -: Април 05, 2015, 20:41:16 pm »
Мисълта ми беше, че може да ти предпишат нещо докато дойде време за прегледа - хормонален препарат или нещо друго. Иначе е ясно,че няма как да стоиш в София през цялата бременност. Ще ти стискам палци утре всичко да е наред.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #24 -: Април 05, 2015, 20:46:11 pm »
Веситаа помня, че на Линаполи й бяха увеличили прогестерона като зацапваше. Ако вече слагаш 3 по 2 утрогестан, пий и Дуфастон (2 по 2 ) поне до утре докато те прегледат, той със сигурност няма да навреди. И както каза Лилибел, дори да е трудно не се паникьосвай, че това не е добре за бебетата, знаеш.

Лилибел, аз съм след трансфер и ме чака първо тест на Великден и дай Боже преглед за сакче/та, сърчице/а и т.н. след това. Дано си ми добрата пророчица  :lol:
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #25 -: Април 05, 2015, 20:50:46 pm »
Повярвай ми, добра пророчица съм  :lol: Сигурна съм, че ще стане, въпросът е кога  :D Но аз пък вярвам, че нещата се случват тогава когато трябва, тоест в най-подходящото време. Тя и баба Ванга е казала, че всяко нещо си чака реда да се случи така че вярвай,бори се и няма начин да няма начин  :)


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #26 -: Април 05, 2015, 21:48:09 pm »
Ходих на лекар:-) благодаря на Богородица падна се страхотен и мн мил лекар,и двете сакчета са там и на двете чухме пулса,всичко е наред с тях и са си добре за 7 седмица и 5 дни:-) каза че прокървяването е нормално може да е от всичко за сега не е притеснително,било сериозно ако започнат болки и силен кървене като за цикъл! Утре ще чакам и обаждане от моята лекарка да видя тя какво ще каже и ако се наложи ще идем и до София преди уречения ден за преглед,понеже за мен нейното мнение е много по важно:-) поне се успокоих малко:-)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #27 -: Април 05, 2015, 22:03:08 pm »
Весита, първите месеци около датата на предполагаемата менструация прокървяването не е нещо необичайно. Особено щом е малко и е еднократно, няма причина да се притесняваш. Със сина ми имах почти в продължение на три седмици зацапване, но в крайна сметка в един момент спря.
Не мисля, че имаш причина да се разкарваш до София за такова нещо.

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #28 -: Април 05, 2015, 23:00:30 pm »
blue_sky  благодаря,но след като от розово стана доста червено,кръв си беше,се притесних и отидох в болницата,предишния път като прокървих загубих плода и за това сега ме е страх толкова неискам да се случи пак!! Но явно трябва да съм по спокойна
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #29 -: Април 05, 2015, 23:08:26 pm »
За съжаление, ако има да става нещо, то ще стане въпреки волята и усилията ни. :-(

Лека бременност!

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #30 -: Април 05, 2015, 23:41:25 pm »
Веситaaa, aз ти отговорих в другaтa темa, но и тук flyinggirl ти е писaлa, че може дa увеличиш дуфaстонa. Дръж ни в течение кaк си!
Flyinggirl, и тук дa нaпишa - успех нa тестa. Много тлъсто ЧХГ зa великденски подaрък ти желaя ;)
« Последна редакция: Април 05, 2015, 23:43:30 pm от linapoli »



Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #31 -: Април 06, 2015, 23:50:31 pm »
Веситааа как си днес?Говори ли с Тимева?Надявам се всичко да е наред и да е отшумяло!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #32 -: Април 07, 2015, 10:58:36 am »
Здравей Сандра:-) ми какво да ти кажа физически съм Ок освен това прицапване което всеки ден си мини цвета,сега е между светло и тъмно кафяво призрачно някакво и аз немога да го опиша не е много но го има! Тимева се обади каза да пия освен нещата които приемам и ношпа и да лежа и нищо да не правя,каза че едно пътуване до София в момента ще е много по опасно , за това да лежа и почивам:-) дано отмине че все го мисля и не ми е спокойно като имам такива аномалии
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #33 -: Април 07, 2015, 13:26:27 pm »
Веситаа, стискам палци всичко да мине ок! Щом трябва да лежиш, ще лежиш :) няма как. Пиши пак, ако има промяна! Всички се вълнуваме заедно с тебе :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #34 -: Април 08, 2015, 19:17:19 pm »
Да Веситаа,почивай и всичко ще е наред!Мисля те,пиши,когато имаш новини за казване :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #35 -: Април 12, 2015, 20:40:17 pm »
Христос Воскресе!
Бъдете здрави и много щастливи, момичета :)  В най-скоро време да се сбъднат бебешките мечти! :bighug:

Аз днес на 10-ти ден след трансфер на 3-дневни ембриончета...ЧХГ 111.700...цял ден съм като опиянена, не мога да повярвам и плача от щастие... :oops:
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #36 -: Април 12, 2015, 20:46:09 pm »
Воистина воскресе!
Здраве и благополучие за всички,
и сбъдване на съкровените мечти!  :)


flyinggirl, чудесно ЧХГ, желая ти лека и спокойна бременност!  :)
Страхотен подарък за празника!  :)

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #37 -: Април 12, 2015, 20:55:30 pm »
Христос Воскресе :-) с пожелания за здрави бебчета на финал:-):-)
Честито и от мен! Лека и спокойна бременност,дано всичко при всички мине успешно и накрая всички сме с здрави и силни резултати!!'  :balk_35: :balk_40: :balk_35:
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #38 -: Април 12, 2015, 22:02:53 pm »
Честит празник момичета.
Честита радост flyinggirl.Пожелавам ти най-леката и най-прекрасната бременност на света.
Аз пих днес последното хапче от противозачатъчните,чакам цикъл и започваме.
След колко дни трябва да настъпи МЦ?

Не се отказвайте от мечтите си!
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #39 -: Април 13, 2015, 07:43:50 am »
Христос Воскресе! Много здраве и пълни къщи с детски смях и щастие! flyinggirl вярваш ли ми,че тези дни те мисля и чакам да видя кога ще се похвалиш  :D от тук нататък ти желая само положителни емоции и нищо лошо да не ти минава пътя. Ще чакам вече след 9 месеца да ти честитя новия член на семейството  :lol:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети