0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Продължавам тази тема за момичетата които все още са в щерев и продължават да се Борят за целта си! Линаполи страшно съжалявам,дано всичко е наред с другото бебе,искрено се надявам и стискам палци! Но какво се случи? Ще чакаме да кажеш как е минал прегледа!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #1 -: Април 01, 2015, 14:02:39 pm »
Честитa новa темa! Успех нa всички в процедури и нa които им предстоят тaкивa!
Веситa, не искaм дa зaпочвaме темaтa с тъжни нещa, ще нaпишa мaлко кaто нaпредне кaкво се случи.



Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #2 -: Април 01, 2015, 14:05:46 pm »
Ок линаполи:-) успех на всички останали:-) дано и тази тема се напълни с много положителни резултати,и с много щастлив край!!:-)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #3 -: Април 01, 2015, 15:05:21 pm »
Веситаа ти кажи как си, как са бебоците  :) При мен е затишие пред буря (надявам се) - чакам си цикъла и отивам пак да видя дали гадния задържан фоликул се е разкарал. Надявам се средата на април да съм пак на преглед и всичко да е чисто.
linapoli стискам палци за другото бебенце, дано всичко да е наред на прегледа  :bighug:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #4 -: Април 01, 2015, 18:21:18 pm »
Веситаа
linapoli
lilibell

 :bighug: силно да знаете!!!Честита темичка,не мога да не се разпиша и аз,пък дано е на кадем и Веситаа си повлечеее крачетатааа.Веситаа,ти как си кога си на преглед?Линаполи много съжалявам за случилото се,дано с другото ембрионче всичко е наред,пу да му се не види  :(

Аз след месец ще стартирам,надявам се....
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #5 -: Април 01, 2015, 20:31:12 pm »
Ми аз за сега съм добре,освен гаденето и повръщането де:-):-) вече чакам всеки преглед с нетърпение и притеснение,дали са все още две,дали всичко е наред и такива неща,но като цяло се опитвам да не мисля много за това,почивам си по цял ден!:-) прегледа ми ще след 20-ти най-вероятно,около 15- ти ще се чуя с лекарката ми и ще знам с сигурност!
Моля се на Богородица да ми даде шанс да родя 2 живи и здрави дечица само това ме интересува като цяло:-) дано всичко е наред,и дано всяка една от нас изпита щастието да станеш майка!
« Последна редакция: Април 01, 2015, 20:33:37 pm от Веситаа »
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #6 -: Април 02, 2015, 09:20:17 am »
Веситаа, ти при коя докторка си в "Щерев"? Изивнявай за любопитството :)

Какви са отзивите за докторите там? Гледам, че почти целия екип са жени... Аз вчера пак си пуснах едно контролно ФСХ и после ревах цял ден.....Не знам, как може така рязко да се качва и да се променя...нямам търпение за прегледа и да ме почват и мене с процедурите!
« Последна редакция: Април 02, 2015, 10:17:49 am от Vilia »
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #7 -: Април 02, 2015, 09:39:25 am »
Vilia не се натоварвай излишно с негативни емоции. Знам, че е трудно, но тези неща не може да се променят със стрес, сълзи и нерви. Най-много да ги влошиш. То и аз бях в шок, че на 35 при редовен цикъл и без никакви проблеми съм с АМХ под 0,1 ама нищо не мога да направя. Плюс ендометриоза, от която десния ми яйчник е тотално пенсиониран. Просто продължаваш и се бориш до където ти стигнат силите, нервите и парите. Все някой месец ще засечете добър фоликул, просто ходенето всеки месец, прегледи, търчането по кабинети, пускането на хормони много изтощават и психически натоварват.
Веситаа всичко ще е наред, вярвам в това. Толкова си мечтая и аз за близначета. Като слушам колегите как мрънкат, че с по едно едва се справят пък какъв ужас щяло да бъде с две. Готова съм на всичко, за да си родя поне едно, но забременея ли с две никога, ама никога няма да ме чуе някой да се оплаквам, че не се наспивам, нямам време да си изпия кафето или да се гримирам  :?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #8 -: Април 02, 2015, 09:48:09 am »
Хайде и аз да цопна в темичката.
Линаполи, съжалявам мила, вярвам че всичко ще е ОК с другото детенце. Стискам палци и се моля за теб.
Лилибел и на теб стискам палци, аз също оставам за средата на април. Това чакане е ужасно, но няма начин. Както сама казваш ще продължим напред с надеждата, че все някой от следващите месеци ще е и нашия ред.
Веситааа успех мила! Стискам палци.
Вилиа горе главата момиче, няма място за сълзи, замени ги с вяра, иначе битката си я загубила преди да си я почнала.

Аз междудругото пуснах този месец имунология и генетика въпреки, че докторката ми каза че няма смисъл на този етап да ги изследваме. Но аз си имам някакво шесто чувство, което не мога да пренебрегна и ги пуснах. За сега стоя и чакам имунологията  която се надявам днес или утре да излезе напълно, тъй като само половин резултат е излязял до момента, а генетиката другата седмица.

Някоя от вас знае ли какво означават показателите ACL- screen и Aнти-b2GPI скрининг - само те не са излезнали, а д-р Кюркчиев каза, че резултатите, които се бавят обикновено там е проблема!? Не мога да намеря инфо за тези два показателя, какво означават. Ще съм благодарна, ако някой може да ми отговори.
« Последна редакция: Април 02, 2015, 09:53:54 am от Dundy Sladurska »

*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #9 -: Април 02, 2015, 10:39:30 am »
Dundy Sladurska нямам идея за какво са тези показатели, но нещо не ми се вярва резултатите, които се бавят да са проблемни. Според мен различни специалисти се занимават с различните показатели и може би от там идва разминаването във времето. Иначе какво толкова ще ги забави ако имаш проблем в даден показател - работата да се установи дали е ОК или не е ОК е една и съща и съответно времето да кажат резултата трябва да е същото. Просто в единия случай е в норми, в другия случай не.
Може ли да ми кажеш колко ти струваха изследванията? Аз не че съм се засилила, но ако имам възможност бих искала и аз да ги направя.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #10 -: Април 02, 2015, 10:52:45 am »
Веситаа, ти при коя докторка си в "Щерев"? Изивнявай за любопитството :)

Какви са отзивите за докторите там? Гледам, че почти целия екип са жени... Аз вчера пак си пуснах едно контролно ФСХ и после ревах цял ден.....Не знам, как може така рязко да се качва и да се променя...нямам търпение за прегледа и да ме почват и мене с процедурите!


Здравей:-) аз съм при д-р тимева! Моето впечатление за тях е доста добро,за мен те са наистина квалифицирани лекари които знаят какво правят,и според мен доста си разбират от работата:-)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #11 -: Април 02, 2015, 17:53:09 pm »
Здравейте  момичета :)

Аз малко позачезнах последните 2 седмици с тази измъчена стимулация, но ви четях нон стоп :)
Днес си прибрах 3 тридневни ембриончета:) Две с мъничко фрагментации, но казват, че са добри и едно с повече, но все пак ми го върнаха, че май подпомага останалите.
Тестът ми е на 12 Април  - Великден -  моля се да е истински велик ден за нас и поне едничко да се хване и да се гушнем след 9 месеца :)
@Веситаа, късмет и успешна двойна бременност ти желая :)
Успех и на всички други, борещи се за бебче :bighug:
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #12 -: Април 02, 2015, 19:53:59 pm »
Flyinggir желая ти успех от все сърце:-) дано да този светъл празник се сбъдне и твоето чудо,искрено ти пожелавам едно хубаво чхг:-) а и нищо не се знае,ти искаш поне едно да се захване,а може и 2 да тръгнат,очаквай неочакваното:-):-) успех
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #13 -: Април 02, 2015, 19:56:54 pm »
flyinggirl много ембриончета си събрала  :lol: да не си следващата в списъка с близначета  8O


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #14 -: Април 02, 2015, 20:21:05 pm »
Благодаря виии :)Много сте мили :)

Ами ние извадихме 3 яйцеклетки от 5 фоликула и всички се оплодиха и разделиха по един или друг начин:) Малко ме притеснява как се са разделили като им гледам снимката и сравнявам с тези, които гугъл намира и описанието по медицинските статии, ама вече са у мен и няма какво да ги мисля:)
Ще стане, няма къде да ходят :)

А за близначета не смея и да мечтая, винаги съм ги искала, но Божа работа :) И на едно ще бъда безкрайно щастлива:)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #15 -: Април 02, 2015, 23:13:14 pm »
Здравейте  момичета :)

Аз малко позачезнах последните 2 седмици с тази измъчена стимулация, но ви четях нон стоп :)
Днес си прибрах 3 тридневни ембриончета:) Две с мъничко фрагментации, но казват, че са добри и едно с повече, но все пак ми го върнаха, че май подпомага останалите.
Тестът ми е на 12 Април  - Великден -  моля се да е истински велик ден за нас и поне едничко да се хване и да се гушнем след 9 месеца :)
@Веситаа, късмет и успешна двойна бременност ти желая :)
Успех и на всички други, борещи се за бебче :bighug:
Браво,стискам ти палци да стане чудото по Великден!
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #16 -: Април 03, 2015, 08:38:41 am »
Лилибел пълният панел имунологични ги правих в Св Иван Рилски + НК клетки и струва 171 лв. А генетичните за тромбофилия, пълният пакет в Майчин Дом ми струваха 103 лева. Аз ги пуснах за свое спокойствие, тъй като при нас фактора е имунологична несъвместимост. Надявам се да си права. Иска ми се и двете изследвания да са супер и да няма нищо тревожно.  :D
Веситааа и аз съм при д-р Тимева, само с най-прекрасни чувства съм към нея. Прави ми впечатление, че всички доктори в клиниката са така. Един път ме преглежда и Ганева - останах очарована и от нея. Мисля, че който и да е лекуващия лекар там - избора е добър.
flyinggirl стискам палци миличка. Да видиш най-прекрасните две черти в живота си и да дочакаш своите 9 месеца, за да гушнеш малкото си съкровище.

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #17 -: Април 05, 2015, 19:37:58 pm »
Много благодаря Dundy :bighug:

Д-р Ганева е моята лекарка :wink:, много успокоително ми действа винаги.
А сега докато чакам датата, бленувам за всички симптоми, ако ще денонощо да ми се гади  :D. Моля се да дойдат :)

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #18 -: Април 05, 2015, 19:44:47 pm »
Момичета моляви за помощ! Туко що ми прецапа нещо червено-розово не е точно кръв ама си е някакво прицапване,няма как да ме свържат с лекарката днес а си умирам от страх какво се случва,нормално ли е това?
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #19 -: Април 05, 2015, 19:48:54 pm »
Веситаа не се паникьосвай, нали знаеш на колко много момичета им прецапва докато са бременни и после всичко е ОК. Запази спокойствие, от това имаш нужда в момента! В Щерев би трябвало да има денонощно дежурни, не е задължително да е твоята лекарка. Ако питаш мен опитай да се свържеш с клиниката и да ти дадат някакъв съвет. Стискам ти палци и моля те споделяй как си, за да не се притесняваме за теб  :bighug: :hug2:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети