0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #60 -: Април 16, 2015, 20:05:54 pm »
И аз не съм имала болки при цикъл, единствено от първия ми цикъл имам гадене първия ден, но не го свързвам с ендометриоза защото от 13 годишна до сега щях да съм пълна със сраствания. По-скоро при мен е наследствено защото баба ми е имала същите тежки цикли с гадене и повръщане. Обаче болка не и не мисля,че това е задължително за ендометриоза. Точно затова се смята за толкова коварно заболяване - може да си го носиш години без да разбереш и накрая пораженията са отвратителни.
Благодаря ви за стиснатите палци момичета, дано и аз да се наредя до вас, че много изостанах  :D имам някакво хубаво усещане за април, дано не ме излъже шестото ми чувство.
Giaany дано да успеем, макар че при мен ако стане от първия път ще е цяло чудо. Аз досега дори нямам пълен цикъл проследяване на О. Сега ще е малко като стрелба в тъмното защото даже не знаем при каква големина ми се пукат фоликулите. Смятахме го онзи ден с док ама като не сме сигурни ....
 


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #61 -: Април 18, 2015, 08:53:32 am »
Здравейте,вчера мина и моя първи преглед.Имам си 9 фоликула,взеха ми кръв за хормони и утре ми е първата инжекция Гонал 175ед.Успех на всички.
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #62 -: Април 18, 2015, 14:32:46 pm »
Сев, много късмет  :goodluck:
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #63 -: Април 18, 2015, 14:51:16 pm »
Здравейте,вчера мина и моя първи преглед.Имам си 9 фоликула,взеха ми кръв за хормони и утре ми е първата инжекция Гонал 175ед.Успех на всички.


Успех и от мен:-) и аз започнах с 175 Ед гонал:-) всичко ще мине,бъди спокойна и вярвай в успеха:-):-)
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #64 -: Април 18, 2015, 18:04:24 pm »
sev0402 желая ти от все сърце успешна процедура и положителен тест :)

Пък аз броя часовете до първия преглед в сряда да видим сакче/та :) :oops: Сякаш времето е спряло толкова бавно минава:)
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #65 -: Април 18, 2015, 18:08:28 pm »
Sev успех и от мен :)
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #66 -: Април 18, 2015, 19:09:20 pm »
Момичета,благодаря ви за пожеланията.flyinggirl пожелавам ти резултата да е такъв какъвто го искаш.На всички други успех в начинанията и само щастливи моменти от тук нататък.

Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #67 -: Април 18, 2015, 20:39:32 pm »
sev0402, много късмет ти желая  :bighug:
flyinggirl на теб също много щастие  :bighug:
Успех момичета  :D
<br />
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #68 -: Април 19, 2015, 00:08:00 am »
Sev успех ти желая
Flyingirl аз съм пропуснала новината за положителния тест. Пожелавам ти лека бременост и много приятни изживявания  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #69 -: Април 19, 2015, 08:39:13 am »
Giaany аз май писах само в темата за инвитро в Щерев :) :oops:

Много ти благодаря и много късмет и успех ти желая и аз :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #70 -: Април 20, 2015, 11:04:01 am »
Здравейте момичета, не съм ви писала че бях на преглед и както повечето познахте се видяха две сакчета. Не смея да се зарадвам до следващия преглед който ми се струва мнооого далеч.

Весита имам един въпрос към теб какви симптоми имаше в началото. Че ми е притеснено  че нямам. И какво ти препоръчаха да правиш да почиваш повече или да се разхождаш.

Flyinggirl малко остана до прегледа :)
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #71 -: Април 20, 2015, 11:09:24 am »
Здравейте момичета, не съм ви писала че бях на преглед и както повечето познахте се видяха две сакчета. Не смея да се зарадвам до следващия преглед който ми се струва мнооого далеч.

Весита имам един въпрос към теб какви симптоми имаше в началото. Че ми е притеснено  че нямам. И какво ти препоръчаха да правиш да почиваш повече или да се разхождаш.

Flyinggirl малко остана до прегледа :)


В началото нямах кой знае какви усещания,само ниско долу ми придърпваше все едно че ще ми дойде всеки момент но беше за кратко и отминаваше, а след някоя друга седмица почна и гаденето,но още в началото никакви симптоми нямах,след това се появяват. Бъди спокойна и се отпусни и се наслади на момента,всяка бременност е различнa,може и никакви симптоми да нямаш:-)
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #72 -: Април 20, 2015, 11:16:16 am »
Благодаря ти за бързия отговор Веситта. Успокои ме малко. Ти как си? Коя седмица си вече?
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #73 -: Април 20, 2015, 12:39:24 pm »
Благодаря ти за бързия отговор Веситта. Успокои ме малко. Ти как си? Коя седмица си вече?


Аз съм в  края на 9 седмица вече:-) даже днес съм на преглед и пътувам натам:-) стискай те палци всичко да е наред с моите бебоци:)
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #74 -: Април 20, 2015, 14:05:41 pm »
Веситаа успех днес на прегледа и да кажеш как са бебоците :)
Sun4e аз имам само бодежи и разтягания ежедневно долу в матката, било от хормоните и самата матка, а и моята е обърната и повече се разтягала :wink: И се задъхвам на 10 метра ходене, но нямам други симптоми:) И аз ги мисля къде са моите, но съм настроена толкова положително, че не давам и за миг да ме обхващат сериозни тревоги:) Всичко ще е наред, не се тревожи. :bighug:

Пък ние днес няколко дни по-рано от планирания преглед видяхме прекрасна, сладка точица :) Плоден сак 6мм. Безкрайно съм щастлива :D
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #75 -: Април 20, 2015, 14:20:25 pm »
flyinggirl, много се радвам за теб. Честито! :)
Веситта, стискам палци всичко да е наред и да видиш бебоците. Ще чакаме да пишеш.
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #76 -: Април 20, 2015, 15:03:07 pm »
Честито на всички бременни. Да се наслаждавате на коремите си и след 9 месеца да си прегърнете бебебоците. Някои по едно някои по две   :wink:   :D
Аз почвам днес с лекарствата. Дано да стане
« Последна редакция: Април 20, 2015, 15:06:11 pm от Giaany »
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #77 -: Април 20, 2015, 15:33:15 pm »
flyinggirl Прекрасни новини :) Само така и за напред !

Веситаа  Успех и от мен на прегледа ! Сигурна съм , че всичко ще е наред :)

Sun4e Прекрасни новини :) За симптомите не го мисли толкова. Като изключим боцканията и бодежите ниско в корема аз съм нямала никакви симптоми . Гърдите ми наедряха , но не са болезнени , гадене съм има 1-2 пъти само, абе като цяло се чувствам супер. Аз в началото гледах предимно да почивам и да върша възможно най малко домакинска работа , но ти си преценяваш.
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #78 -: Април 20, 2015, 16:38:43 pm »
а как може да се разбере дали имам ендометриоза, досега и на мен никога не ми е правена лапароскопия. имам само една хистероскопия. нямам болки. освен вътре да ме огледат лапароскопски не виждам друг вариант да ми установят имам или нямам.аз съм с два големи миомни възела - един на задна стена и един отпред. някой забременявал ли е успешно с миомни възли при ин витро процедура и износвал ли е без проблем плода???. не са ми предложили досега да ги махна. преди година доктор райков казваше, че възстановяването е близо година, а аз нямам време. на 41 съм.
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #79 -: Април 20, 2015, 16:47:38 pm »
Giaany успех ти пожелавам и положителен финал. :)
GeryCh благодаря ти много за куража имах нужда!:)