0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте,

четсно казано новия вид на форума малко ме обърква - трудно се ориентирам.
Незнам как да разбера по коя тема има нови мнения???

Също как да намеря теми по които някой потребител  - напр. kotana/ това съм аз/ е дал мнение???
Преди и двете ги знаех, а сега - блокаж  8O

Може би ако има някой help ще е добре.
Благодаря ви.


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: как да разбера по коя тема има нови мнения???
« Отговор #1 -: Юли 04, 2006, 21:50:04 pm »
листчето пред всеки форум е в по-тъмен цвят когато има нови мнения.
*
Re: как да разбера по коя тема има нови мнения???
« Отговор #2 -: Юли 04, 2006, 22:30:47 pm »
листчето пред всеки форум е в по-тъмен цвят когато има нови мнения.

Това беше преди - сега не виждам по-тъмно листче???? Всички са еднакви - само тези, в които имам мое мнение са с малко жълто прикрепено листче.
Мисля, че не се разбира от там.


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*
Re: как да разбера по коя тема има нови мнения???
« Отговор #3 -: Юли 04, 2006, 22:41:27 pm »
В списъка с форумите се вижда с тъмно листче пред форума в който има нови мнения, а вече вътре във форума след темата, в която има нови мнения има картинка, на която пише НОВА.
*
Re: как да разбера по коя тема има нови мнения???
« Отговор #4 -: Юли 04, 2006, 23:35:42 pm »
Що се отнася за по-тъмното листче пред форумите, може ли то да е по тъмно или цветно, зада се отличава повече?
Re: как да разбера по коя тема има нови мнения???
« Отговор #5 -: Юли 05, 2006, 10:00:13 am »
Що се отнася за по-тъмното листче пред форумите, може ли то да е по тъмно или цветно, зада се отличава повече?
При мен когато има писано ново нещо в някой подфорум си се вижда много добре. Незнам с кой цвят си, аз съм с третия от ляво надясно.....и на фона на останалите бели листчета веднага се вижда къде има нови неща. :)
*
Re: как да разбера по коя тема има нови мнения???
« Отговор #6 -: Юли 05, 2006, 10:07:47 am »
Пробвах ги всички цветове и каточели контраста между тъмното и бялото листче не е много голям. Е не че е болка за умирачка. Като свикнеш, даже започва да ти харесва.
Re: как да разбера по коя тема има нови мнения???
« Отговор #7 -: Юли 05, 2006, 10:11:58 am »
Пробвах ги всички цветове и каточели контраста между тъмното и бялото листче не е много голям. Е не че е болка за умирачка. Като свикнеш, даже започва да ти харесва.

Е....да....контраста не е огромен, но е достатъчен да добиеш представа къде да гледаш новите неща :)Няма идея дали може да се потъмни, но си мисля че това си е зададено в настройките и няма да може да има такава екстра :lol:Ако все пак има възможност - Бийста ще си  каже тежката дума.
Всичко е до навик.В началото и аз се стреснах от оранжевото и новия вид.....но ако искаш вярвай в момента не се сещам как изглеждаше стария....трябва доста да се замисля :lol: