0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #920 -: Май 11, 2015, 13:40:08 pm »
Здравейте,

мина обяд, но нещо не ми стига времето

сещам се, че едното от трите на Хоуп се казва Кирил, тя сигурно шета за гости или се разхожда, а другите са я отменили   :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #921 -: Май 11, 2015, 15:26:04 pm »
Зайчето е ненадмината в тематичните кафета, но предлагам едно следобедно с малко сладки изкушения. :)



Честит празник на всички именици!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #922 -: Май 11, 2015, 16:18:39 pm »
Додич, взимам си с удоволствие, уцелила си любимото ми изкушение  :)





Бореща се за една мечта.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #923 -: Май 11, 2015, 17:23:12 pm »
Нито имам имен ден, нито именници, ама обичам такива баклавички. Много. Dodich, благодаря!
Аз как добре се прекарах (почти). Облякох се, като преди това погледнах през прозореца, видя ми се че не вали. Слязох до долу (3 етажа), за да установя че вали и се прибрах обратно в къщи. Звъннах на мъжа ми да прибере детето. То тя вярно, че е добре облечена и с дъждобран даже, ама на мен не ми се ходи по дъжда.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #924 -: Май 11, 2015, 23:48:13 pm »
От няколко дни съм на силно сладкарска ориенталска вълна.  :D Едно любимо квартално ресторантче го развалиха и дълго време стоеше пусто, но онзи ден видяхме, че е ремонтирано и предлага турска храна. Открих и кюнефето като сладкиш - пртевъзходен, слюнкоотделям само като пиша.  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #925 -: Май 12, 2015, 05:39:21 am »
Добро утро  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #926 -: Май 12, 2015, 07:35:56 am »
Добро утро!Зайо,кафето ти азне го виждам,но съм убеден,че си струва :wink:! Както винаги! Времето е със заявка за перфектно :) Супер!
Додич,виждам еуфорията ти,но трябва да те предупредя- ти си в голяма опасност   :lol: :lol:!!! Трябва много да внимаваш!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #927 -: Май 12, 2015, 08:07:58 am »
Добро утро :)
Ще си го представям и аз това невидимо кафенце!
Чувството за хумор на Ра4о, както винаги, ме кара да се усмихвам. Добър старт на деня!
Додич, аз баклавички не харесвам, но други турски сладкиши с удоволствие. Даже вече точа лиги за предстоящата ни почивка там.
А сега чакам племенницата да дойде, за да учим малко заедно, че е втора смяна.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #928 -: Май 12, 2015, 08:10:04 am »
Добро утро и от мен!
Тук също пече и дава надежди за хубаво време. Хубав и лек ден ви пожелавам и аз;
Ето и закуска:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #929 -: Май 12, 2015, 09:27:38 am »
Добро утро! Тук напече. Кафето на Зайко нещо е изчезнало, но за сметка на това една закачлива картинка размахва пръст.  :lol:

Рачо, знам, че съм в опасност, но пуста лакомия.  :lol: Уикенда ще ходим от работата в Гърция, а и техните сладкиши са чудни ... единственото ми успокоение е, че съм сравнително висока и 2-3 кг. в повече не личат толкова много.  :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #930 -: Май 12, 2015, 10:41:11 am »
Добро утро и от мен!

И аз не виждам кафето на Зайко... Но си взимам от закуската на Пешек.  :)

И тук има слънце и вече все повече ми се почива. Малко ми е свито де-чакам и комисията с фонда и се надявам да ни одобрят, защото много време стана.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #931 -: Май 12, 2015, 13:48:41 pm »
Привет и от мен!
Сипах си една бозичка и отдъхвам. Разходих малкия до човешките ни ресурси. Като изтребител беше, добре че бяхме само в коридорчето.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #932 -: Май 12, 2015, 13:55:20 pm »
Хехе, наистина невидимо това кафе. А беше едно хубаво, благоуханно...
Слагам едно следобедно, за компенсация.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #933 -: Май 12, 2015, 15:12:04 pm »
Ооо, следобедното е много хубаво :) Взимам си веднага.

Rtfrtf, и ние днес по задачки.
Малкият много прилично се държа. Стоя си кротко в раницата, чака ме да попълвам разни бланки, да седим по опашки и да ги подавам. През цели 3 места минахме - извадих си медицинско за шофьорска книжка в кварталната поликлиника (като бонус получих от ЛЛ и направление за пълна кръвна картина  :lol:), смених си постоянния адрес в общината (че даже и на детето му извадих удостоверение за постоянен адрес, за държавните детски градини било трябвало, ха дано ни приемат  :lol:), подадох заявление за нова лична карта в МВР.
Абе въобще щастието си беше почти на 100% пълно, докато не се оказа, че за нова шофьорска книжка трябва да ходя до централа на КАТ  :?. Старата ми книжка, дето е изтекла, е правена в друга община и затова не можело да се извади там, където и личната карта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #934 -: Май 12, 2015, 20:29:12 pm »
Да се похваля вече имам читателска карта за Столична библиотека. Даже се бях сетила да си взема снимка,  :wink: Понеже преди мен върнаха двама души да ходят да си правят снимка, а също и жената след мен, че нейната беше чернобяла.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #935 -: Май 13, 2015, 06:17:05 am »
Добро утро  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #936 -: Май 13, 2015, 06:23:49 am »
Добро утро  :D

моето кафе е същото в момента, с много мляко  :P

хубав слънчев ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #937 -: Май 13, 2015, 07:13:51 am »
Добро утро! Много хубаво кафенце...!!Но  8O,забелязвам една много обезпокоителна тенденция в нашите редици.....В последно време,някои хора ,си позволяват да сервират и пият и второ дневно кафе ,в следобедните часове.Започвам много да се притеснявам за вашето КПД на работното място,което ще доведе до лоши фирмени резултати,а следствие на това и понижен БВП на страната.... :x А,иначе,претендирате за детски/не само за вас ,но и за малцинствата,три годишно платено майчинство,ранно пенсиониране и т.н. благинки :lol: :lol:/.Стягайте се ,другарки,лозето не иска молитва и кафе,а мотика  :lol: :lol:.
Ай ,за добро настроение  :wink:.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #938 -: Май 13, 2015, 08:03:36 am »
Добро утро, и моето е с много мляко  :)
желая хубав ден на всички!  :)

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #939 -: Май 13, 2015, 08:18:22 am »
Добро утро  :P
Взимам си от страхотното кафенце на Зайко. И ще дебна за закуската на Пешето  :lol:
Хубав ден на всички и от мен!