0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #840 -: Май 03, 2015, 08:43:37 am »
Добро неделно утро

Слънчево е, с ММ пием кафе на верандата и се наслаждаваме на селската тишина,само птички чуруликат и тук там някой петел изкукурига.

Усмихната и весела неделя на всички



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #841 -: Май 03, 2015, 09:37:57 am »
Добро утро  :D

mgstra, честит празник!

е, явно се е облекчило времето на морето вчера, при нас само беше намръщено с опит да прикапе
а, днес - свежо и ветровито :)

хубав ден!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #842 -: Май 03, 2015, 09:38:51 am »
Добро утро!
Красиво кафе и кроасани и още по-красива закуска - благодаря на Усмивките и Зайко.
Тук също се очертава слънчев и топъл ден. Оплевих си съндъчетата, в които сяхме подправки и цветя, под зоркия поглед на малката. Тя не че разбира, ама да каже - „това и това“. Малко трудно различавам, кое е плевел и кое не, понеже всичко още е миниатюрно. Но тученицата я познавам без грешка, гадината гадна, дето пък се оказа била полезна за нам си кво. :lol:
Още не сме решили как ще прекараме деня. Моят мъж поработи малко в петък, вчера на село повече и днес щеше да почине (полага му се). И ей тъй за почивка слезе да човърка нещо по колата. Явно ръчкането из гаража се води почивка :lol: То може и така да се брои де, нали не сме му на главата  :lol:
Лек, слънчев и топъл ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #843 -: Май 03, 2015, 16:39:59 pm »
Още един път благодаря за хубавите пожелания.  :)
Времето днес е страхотно, нищо че продухване ветрец.
Направихме импровизиран пикник, но децата бяха много доволни. Голяма игра падна - колела, тротинетки, топки, люлки и какво ли още не.
Налудуваха се на воля и сега се спи сладко-сладко  :D


Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #844 -: Май 04, 2015, 05:48:33 am »
Добро утро  :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #845 -: Май 04, 2015, 07:02:13 am »
От кафенцето на Зайчето искам поне две чаши  :lol: На детенце напоследък повече му харесва да ставаме в 6, а не в 7.

Желая хубава седмица на всички! А тя била и с дупка по средата.  :lol: Ще измисля набързо как да оползотворим дупката  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #846 -: Май 04, 2015, 07:47:28 am »
Добро утро! Прясно смляно кафе...Супер!  :D Благодарим ти, Зайче! Пожелавам ви една приятна "надупчена" седмица и дано няма "дупки" във времето :lol: :lol:!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #847 -: Май 04, 2015, 07:56:07 am »
Добро утро  :D

мерси за кафето  :)

шеговито настроение ви е заредило то сутринта  :lol:, ще преживеем и таза "дупка"

хубава седмица!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #848 -: Май 04, 2015, 08:05:48 am »
Добро утро! Подреждам се и аз на кафенцето на Зайчето!
Спорна седмица! Тази е от любимите ми - с почивен ден сряда. Имам си аз почин всяка сряда - почивен ден! Понякога ми се получава, де,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #849 -: Май 04, 2015, 08:13:45 am »
Добро утро!
Зайко, нареждам се и аз за кафе, че чак ми замириса.
Ето и морската закуска:


 Току-що казаха, че в петък и събота щяло да се захлади. Но предвид обещаните високи температури преди това, явно чак студено няма да е .
Седя си сега и се чудя „да вадя ли вече чехлите или ...да“ :lol:
Лека „надупчена“ седмица ви желая!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #850 -: Май 04, 2015, 09:13:08 am »
Добро утро и от мен.
Взимам си от хубавото кафе и закуска. Пеше, голяма дразнителка си с тези морски пейзажи.
Тази година морето ще го гледам само на картинка. :P
Хубава седмица!
и дано няма "дупки" във времето :lol: :lol:!!
и най-вече в настроението. :)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #851 -: Май 04, 2015, 09:23:17 am »
Добро утро и от мен!

Взимам си от хубавото кафе  :) , днес пак ми трябва в големи дози. Ако на 6-ти май наистина е толкова топло, ще е чудо, защото именния ми ден винаги е с дъжд.





Бореща се за една мечта.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #852 -: Май 04, 2015, 09:44:33 am »
Freya_85, ако на Гергьов ден празнуваш, сигурно знаеш и народното поверие - всяка капка дъжд на този ден е жълтица. Но ние не сме алчни нали ....  :lol:, малко дребни жълтички ни стигат.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #853 -: Май 04, 2015, 13:56:26 pm »
Пешек, на Гергьовден съм, знам ги поверията и тази година наистина не съм алчна  :)





Бореща се за една мечта.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #854 -: Май 05, 2015, 05:39:43 am »
Добро утро  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #855 -: Май 05, 2015, 07:01:29 am »
Добро утро! Зайо,не спираш да поднасяш красотии и се притеснявам,че продължиш ли така,няма да ти пия кафетата. :( Само ще ги гледам :lol: :lol:. Ми ,то грехота ! :wink: Днес ,температурни рекорди! Утре,още повече. :) Фрея,ще пада празнуване... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #856 -: Май 05, 2015, 07:05:59 am »
Добро утро  :D

страхотно кафе  :P

хубав слънчев ден, доста топличко го дават днес,  мда
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #857 -: Май 05, 2015, 07:53:56 am »
Добро утро!
Зайо, то малко рано, ама като изпиеш кафенцето и в долната чашка - ликьорче,  :D :D

Утре ще има Ден на отворените врати във Военноисторическия музей. Може пак да се разходим дотам.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #858 -: Май 05, 2015, 08:08:26 am »
Добро утро!
Наистина красиво поднесено кафе, благодаря, Зайко!
Днес наистина го дават доста топличко, а за утре още по. Няма по-хубави новини от тези. И при обещаваните температури, няма как да пропусна морската закуска  :lol: :



Многобройните морски жители, да вземат днес - утре да направят един плаж заради другарчетата от вътрешността.
В къщи вече де подготвяме за ДРЗ. Така де говорим си с малката по темата и тя бълва по 9876543234567 идеи в минута какво и как ще правим. Нещо не иска да схване, че аз ще съм заета и няма да скитосвам с тях. Но пък обещах ходене на басейн. Даже и таткото информирах. :lol: Съгласи се какво да ме прави.
Лек и приятен ден ви пожелавам!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #859 -: Май 05, 2015, 09:00:45 am »
Добро утро.
И аз се нареждам за кафе. Хубаво щеше да има и малко мляко, ама май много искам. :lol:

Многобройните морски жители, да вземат днес - утре да направят един плаж заради другарчетата от вътрешността.
:P

Слънчев ден ви пожелавам!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари