0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли момичета от Бургас?
« Отговор #20 -: Март 06, 2015, 12:16:33 pm »
SIXSENS  да попитам ,че и аз съм със СПКЯ,как протече при теб стимулацията,имаше ли предпоставка за хиперстимулация,колко яйцеклетки? Ние извадихме 13 ейцекл. 10 се оплодиха и се наложи на 5 ден да ги замразим,че се налях с течност макар че бях на много лека стимулация. и след размразяване много лошо качество явно,от 10 само едно беше добро :(

Здравей, Миминка! Да, имаше предпоставка за хиперстимулация при мен, бях на 150 единици Гонал на ден, като последните 2 дни от стимулацията малко намалихме дозата. Не се стигна до хиперстимулация нито един от трите пъти /правих ги на едно и също място/. Първи опит - 16 яйцеклетки, втрои - 19, трети - 16. И трите пъти, обаче имах малко ембриони оцелели за трансфер, а втория път дори нямах трансфер, всички 13 ембриона спряха да се развиват след 3 ден. Последният път имах 4 оцелели на 3 ден, един в отлична форма. Върнаха ми 3, не знам кой от тях се е хванал, но 4 годишната ми дъщеря е факт :) Двата трансфера са ми били на 3 ден.

Различното преди третия опит беше, че се изследвах и си открих Инсулинова резистентност. Трябваше поне 6 месеца да съм на Сиофор преди нов опит, но аз издържах само 3  :lol:. Т.е. процедурата я направих след 3 месеца прием на Сиофор, който спрях, когато започнах стимулацията. Бях на къс протокол.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Има ли момичета от Бургас?
« Отговор #21 -: Март 07, 2015, 22:51:37 pm »
Я виж ти колко много бургазлии и бургазлийки имало тук!!!!!!!!!
Тъкмо си мислех, че се забравихме  :lol:
Можем на една срещичка хем да пийнем по едно, две..., хем да се запознаем и да обменим опит  :wink:
Имаше тема за срещите "едно време", трябва да я изровя из архива  :lol:

Намерих я  :wink: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50227.20
Моля, някой друг да я повдигне, че на мен не ми върви там  :lol: Хахахаха!
« Последна редакция: Март 07, 2015, 22:58:28 pm от barbaron0708 »
*
Re: Има ли момичета от Бургас?
« Отговор #22 -: Март 08, 2015, 08:18:19 am »
Добро утро,скъпи съграждани!!! :D :D Честит празник на всички бургазлийки,с пожелания за крепко здраве и много любов :youwoman:.
Барбаронски,тя срещата си стои,ама да отмине тая Марта.... :(Много люта,бе,макар като гледам какво е другаде,ние пак нищо не "хващаме" :lol: :lol:.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Има ли момичета от Бургас?
« Отговор #23 -: Март 08, 2015, 08:45:29 am »
Добро утро и от мен! Честит празник момичета,да сте щастливи и много обичани,да Ви се сбъднат всички мечти! Офффф,така ми липсва сняг,искам да се пързялям като едно време-със найлона хахах-юпииииии
*
Re: Има ли момичета от Бургас?
« Отговор #24 -: Март 08, 2015, 11:36:57 am »
Ако организирате пролетно-топла среща, може и аз да кацна  :D
Ще се радвам да се запозная с нови хора, а също и да видя старите муцуни  :D
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли момичета от Бургас?
« Отговор #25 -: Март 08, 2015, 11:45:33 am »
Честит празник, дами! Да сте живи и здрави и да се сбъднат всичките ви мечти!

Барбаронче, тъкмо си мислех да пиша за среща тук, че я виж колко сме много :lol: Хайде тоя път аз ще се пробвам в темата, току виж сме се събрали :lol:

Рачо, ще гледаме да е по топлото, че да дойдете тримата! Теодорчо трябва да бъде намачкан и орисан от групата :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Има ли момичета от Бургас?
« Отговор #26 -: Март 11, 2015, 19:41:20 pm »
Ехоооо,момичера замлъкнахте нещоооо?
Re: Има ли момичета от Бургас?
« Отговор #27 -: Април 02, 2015, 11:06:34 am »
Хайде, момичета, момчета ............. заповядайте на среща!
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50227.20