0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #20 -: Февруари 18, 2015, 14:37:49 pm »
Blahodarq napravih si i tuk registraciq za kalendara i populvam ot qnuari mesec, purvata mi bremenost beshe sluchaina da mi e jivo i zdravo momcheto, sled truden razvod veche jiveq s novata si polovinka i mnogo iskame bebe
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #21 -: Февруари 18, 2015, 22:57:57 pm »
Taisiya_86, може да използваш Кредор, копираш в полето текста написан на латиница (или пишеш направо в полето на кредора) и след транслитерацията го копираш тук.

За по-точно определяне на фертилния период, е добре да включиш и тестове за овулация.
Желая ти успех!  :)

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #22 -: Февруари 20, 2015, 09:42:41 am »
Добро утро,момичета!и този месец няма радост,тази сутрин нечаканите гости доидоха. :(
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #23 -: Февруари 20, 2015, 10:19:19 am »
Здравейте момичета този месец цикъла ми подрани с 3 дни и е странен без болки ,чудя се дали може да е нещо друго а не нормален цикъл.Правихме опити в деня на овулацията и този цикъл е на 10 ден след нея съмнявам се дали може да е имплантационно кървене но незнам то какво представлява.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #24 -: Февруари 20, 2015, 15:23:00 pm »
Оскъдно ли е, зацепване или кървене?
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #25 -: Февруари 20, 2015, 15:31:34 pm »
Вчера беше слабо но днес се усили като цикъл но без болки а обикновено ги имам първите дни.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #26 -: Февруари 20, 2015, 17:18:32 pm »
Здравейте, на 20 януари ми правиха  на ендометреозна киста. Все още чакам менст. Цикъл. Послрдният ми беше на 16 януари. Дали може да съм забременяла през месеца след операцията. На мен мн не ми се вярва, ама ми се иска , защото така ще избегна 6 месечно  лечение с лукрин  .
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #27 -: Февруари 20, 2015, 19:10:01 pm »
Момичета, какъв е този тест прехвален Престо!!!!! Правя го и докато е мокър , докато се оцветява прозорчето ясно се вижда втората черта, розова, и другата и като се изпълни целият прозорец и започва да се разлива и изсъхва остава само една черта контролната. За пръв път такова нещо!!!!!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #28 -: Февруари 20, 2015, 19:57:39 pm »
Момичета, какъв е този тест прехвален Престо!!!!! Правя го и докато е мокър , докато се оцветява прозорчето ясно се вижда втората черта, розова, и другата и като се изпълни целият прозорец и започва да се разлива и изсъхва остава само една черта контролната. За пръв път такова нещо!!!!!
Здравей,
не съм имала проблем с Престо. Той ми отчете бременността на 12-ти ден след ову.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #29 -: Февруари 20, 2015, 20:53:33 pm »
Значи най-вероятно не съм бременна, нали се надявам и реших че имам симтоми, но никога до сега не съм правила тест на който да се появява и изчезва черта когато избледнее  :lol: :lol: :lol:,
по нормално е обратното...... ще видим...
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #30 -: Февруари 20, 2015, 20:55:27 pm »
Обаче при няма 12 дена от овулацията, сега като погледнах.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #31 -: Февруари 20, 2015, 21:00:48 pm »
Обаче при няма 12 дена от овулацията, сега като погледнах.
Деси, и да има бременност, за което ти стискам палци, може да не е настъпила имплантация все още (днес ти е 9-10 ден след О май) :) А ако е настъпила вчера -днес - ЧХГ е много ниско. В деня на имплантацията е 5, после се удвоява на 48 часа средно:) Направи след два дни и ти желая две прекрасни черти :)  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #32 -: Февруари 20, 2015, 21:24:19 pm »
Да така е, ще видим дано да ги намеря тези чертички.... :D :D :D
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #33 -: Февруари 20, 2015, 21:27:07 pm »
Деси, още е рано за тест при теб, дори и Престо. Опитай след два дни. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #34 -: Февруари 20, 2015, 21:45:53 pm »
Момичета ако това течение спре утре ,кога мога да направя тест за бременност цикъла ми трябва да дойде в понеделник?
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #35 -: Февруари 20, 2015, 22:07:46 pm »
liliana_78 и аз за понеделник чакам, ами тест в неделя или в понеделник, ако можеш да изтърпиш.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #36 -: Февруари 20, 2015, 22:10:14 pm »
Ще се опитам да изчакам само дано да спре това кръвотечение се и надявам да имам шанс този месец.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #37 -: Февруари 20, 2015, 22:29:41 pm »
Мила liliana, стискма палци да си бременна, но с това течение вариантите са два - единият е, това да е подранил цикъл. Другият е да си бременна, но в този случай всяко кървене е проблем и трябва да се реагира незабавно - приемане на прогестеронови препарати, преглед при доктор. Мой съвет е - не чакай! Имплантационното зацапване е изключиелно рядко явление, и става въпрос не за кървене, а капки розова кръв или розово течение. Това при теб  - толкова дълго и силно, надали е това зацапване. Как следиш О? Може да е била по-рано просто, ако не я следиш, а разчиташ на точен цикъл и ориентиране по това за деня на О. Ако е била по-рано, съответно се е изместила и датата на новия цикъл. И все пак, ако си бременна и кървиш-незабавно консултация с доктор, няма смисъл от чакане. Може да се овладее кървенето :) Стискам палци всичко да е наред и както го желаеш  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #38 -: Февруари 20, 2015, 22:33:34 pm »
Овулацията е засяках с тестове на 14 ден от цикъла а по цикъла ми е 28 дена .Това кървене което се появи вчера е доста странно като цвят и състав много по воднисто е и светло затова се съмнявам ,че може да е нормален цикъл.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #39 -: Февруари 20, 2015, 22:42:49 pm »
Каквото и да е - кървенето е кървене, мой съвет, както казах - утре тест и ако е положителен, веднага консултация :)  :goodluck: