0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #100 -: Март 04, 2015, 10:55:18 am »
Здравейте и от мен отдавна не съм писала след като този месец правихме цветна снимка всичко е ок. И сега се чудя, направих тест тази сутрин но е категорично отрицателен ( с втора урина) но чувствам тялото си доста топло измерих си темепратурата  под мишницата  37 градуса дали да се надявам не знам.Гърдите са ми страшно подути и болезнени.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #101 -: Март 04, 2015, 13:20:06 pm »
meriiiiiслед последния сексуален контакт са минали повече от 14 дни, мисля че ако има бременост теста щеше да отчете  :? дано не съм права, надеждата умира последна :) успех  yahoo_17
« Последна редакция: Март 04, 2015, 13:39:14 pm от Krisi08 »


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #102 -: Март 04, 2015, 14:37:56 pm »
графиката ми не е попълвана много коректно дано все пак имам късмет както и всички тук  :D
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #103 -: Март 08, 2015, 15:56:21 pm »
Е момичета,
аз също се завръщам в темата :)
След като миналия Юли ме оперираха от извънматочна и ми махнаха лявата тръба,сега отново правим опити :)
Ситуацията е следната,през изминалите три месеца вървях така 17.12,07.01,03.02 и този месец НИЩО!
По мои изчисления днес ми е 5-ти ден от закъснението.Последните дни страдам от честа умора,задъхване,имам и промяна на вкусовете,толкова ми се яде риба,а толкова я мразя....От днес усещам и леки бодежи и напрегнатост в гърдите...та мисълта ми е,да си правя ли труда да вземам тест според вас,при положение,че липсват други симптоми..
А също и честит празник момичета,много усмивки,много +++++ и послушни и глезещи мъже ;)
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #104 -: Март 08, 2015, 16:58:40 pm »
Дани86, направи уринен тест, при пет дни закъснение би трябвало да отчете. Най-добре с първа сутрешна урина утре, но ако решиш днес да правиш тест, след 2-3 часа въздържане от течности. Стискам палци за положителен резултат!  :)


Честит празник на всички, да сме здрави и обичани!  :)

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #105 -: Март 08, 2015, 17:01:24 pm »
Ако не тази вечер,утре ще е,хем ще е още 1 ден закъснение,ако не дойде днес.Благодаря за пожеланията,дано този път не само се е получило,но и всичко да е наред :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #106 -: Март 09, 2015, 07:58:46 am »
Здравейте! Тази сутрин си направих тест след 10 дни закъснение и показа 2 чертички :) Притеснява ме обаче, че ме боли корема.Попринцип страдам от ПМС при който ме боли корема през около два часа за по 10 минути, болката е остра.Болката си продължава и до днес незнам дали е нормално,винаги съм си мислела, че ако забременея няма да я има тази болка се пак тя е ПМС.Какво е вашето мнение по въпроса нормално ли е да си имам симптомите на ПМС макар да съм бременна?
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #107 -: Март 09, 2015, 08:46:50 am »
Здравейте! Тази сутрин си направих тест след 10 дни закъснение и показа 2 чертички :) Притеснява ме обаче, че ме боли корема.Попринцип страдам от ПМС при който ме боли корема през около два часа за по 10 минути, болката е остра.Болката си продължава и до днес незнам дали е нормално,винаги съм си мислела, че ако забременея няма да я има тази болка се пак тя е ПМС.Какво е вашето мнение по въпроса нормално ли е да си имам симптомите на ПМС макар да съм бременна?
Здравей, след като вече имаш 10 дни закъснение, е добре направо да посетиш лекар. Плоденият сак би следвало да може да се види вече на видеозон. По принцип е нормално да има болки в началото на бременността, поради разтягане на матката. Можеш да вземаш нош-па 3х1, това лекарство е подходящо за бременни. Лека бременност!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #108 -: Март 09, 2015, 10:55:43 am »
и показа 2 чертички :) Притеснява ме обаче, че ме боли корема.
Честито Пепитката89, хубави новини ни носи март  :D Лека бременност и успешен финал! А за болката, както ти е подсказала kati_vm и иди на лекар и направи нужните изследвания, за да си спокойна.   :goodluck:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #109 -: Март 09, 2015, 11:21:12 am »
Чудесна новина, Pepitkata89, честито!  :)  yahoo_17

На този етап от бременността напрежение и болки може да има от разтягане на матката. Както и Кати е писала, лекарите изписват Но-шпа. За твое спокойствие се консултирай с лекаря си, още повече при десет дни закъснение ще видите и плодното сакче.
Сега важно е да следиш за зацапване или кървене и при нужда веднага се консултирай с лекар, за да ти назначи терапия (прогестеронов медикамент).

Желая ти лека и спокойна бременност! :)

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #110 -: Март 09, 2015, 11:23:26 am »
Честито на бъдещата мама и от мен :)
А ето и моите новини,6-ти ден закъснение,един отрицателен тест от тази сутрин и никакъв помен от лелката,дори ПМС нямам.Явно ще чакаме още :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #111 -: Март 09, 2015, 12:15:07 pm »
Дани, защо не пуснеш един кръвен? Стискам много силно плаци.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Помня, че лятото имахме еднакви неприятни преживявания с тебе, дано този месец да се сбъдне твоята мечта.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #112 -: Март 09, 2015, 12:20:16 pm »
Така е Хрисани,на мен ми отрязаха част от лявата тръба,вече не се и надявам,ако трябва да съм честна.Отрицателния тест не ми донесе никакви емоции,дори и мъничко тъга.
Нямам кой знае какви симптоми,освен липсата на МЦ и от два дни едно прозрачно течение,лесна умора,задъхване и сънливост.Може би и тежест в стомаха,но всяко от тези може да значи и нещо съвсем различно.Ще почакаме и ще видим :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #113 -: Март 09, 2015, 12:21:30 pm »
Благодаря за поздравите,но аз още него осъзнавам, че е истина.Ще изчакам няколко дни и ще отида на доктор,чак тогава сигорно ще го осъзная,че е реалност (дано да е реалност).За ношпа да казаха ми пих онзи ден ама нямаше ефект,днес ако пак ме боли по-силно ще пробвам пак.Иначе нямам никакви симптоми за бременост можени само гърдите са ми по чувствителни... Незнам и аз.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #114 -: Март 09, 2015, 14:41:37 pm »
За ношпа да казаха ми пих онзи ден ама нямаше ефект,днес ако пак ме боли по-силно ще пробвам пак.Иначе нямам никакви симптоми за бременост можени само гърдите са ми по чувствителни.
Здравей, честито и от мене! Леки оставащи месеци :)
Когато бях бременна с дъщеря ми имах придърпвания в яйчниците някои леки, други малко по-силни, но наподобяват като при ПМС. Ако болката се увеличава и е нетърпима, задължително отиди на лекар!

Успех на всички :)


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #115 -: Март 09, 2015, 15:47:51 pm »
Ми днес неме боли толкова често и силно,засега се търпи,надявам се да отшумят напълно болките.Така или иначе ще ида на доктор да ме прегледа дано всичко да е наред и да си е нормално.Благодаря ви много за подкрепата :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #116 -: Март 09, 2015, 23:27:38 pm »
Хайде сега да се посмеете малко и вие  :lol:
Нали се сещате,че преди време във форума стана въпрос за бабините тестове за бременност с хлебна сода,та така и така си чакам,викам,чакай да се посмея поне.Е направих го,пишках на една кафена лъжичка хлебна сода и така се разпени,че думи нямам,демек-бременна съм :D
Утре сутрин пак ще опитам,да видим какво ще се получи :D
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #117 -: Март 09, 2015, 23:45:20 pm »
Една колежка всеки месец така се тестваше и всеки път бременна беше. Така 5 месеца. На последния наистина беше бременна :)
Хайде, успех от мен и да видиш  :bfp:
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #118 -: Март 09, 2015, 23:47:31 pm »
Хахаххаха,от днес имам един отрицателен,но лелката вече 6 дни закъснява,ма знае ли човек :D Аз ако трябва да съм честна и преди съм пробвала,но никога не ми се е пенила :D
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #119 -: Март 10, 2015, 08:58:15 am »
За първи път чувам такива бабини деветини за тази сода. Виждам, че има много положителни тестчета в тази тема - честито и дано сте повлекли крак и за другите дами тук :). Аз днес пуснах кръвен на първия възможен ден, защото от 3 месеца влача сополи и ми се иска да ги лекувам с истински лекарства вече, ако се налага и антибиотик, а от другата седмица съм и на нова работа, в момента си доработвам предизвестието, така че искам ранен отговор отново на въпроса - бременна ли съм?! И ако не съм - съм решила да спирам утрогестана, да ми идва и следващите 2 месеца без следене - само сърчица, без график и след майската почивка продължавам с нови сили в клиниката!