0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Търся си добър гинеколог в София
« -: Януари 25, 2015, 02:13:20 am »
Тарсиа си добар гинеколог кажете за някои добар
« Последна редакция: Януари 25, 2015, 12:19:13 pm от Елфи »
*
Re: tarsq si dobar ginekolog ot sofia
« Отговор #1 -: Януари 25, 2015, 09:08:06 am »
Здравей, уточни за какъв проблем ти трябва гинеколог и от кой град си, за да се включи някой с препоръка.


*
Re: tarsq si dobar ginekolog ot sofia
« Отговор #2 -: Януари 25, 2015, 12:18:51 pm »
Здравей, albenaivladi, тук има много потребители, които ще ти помогнат с информацията, която търсиш, но много често те подминават писането на латиница. Затова, моля те, пиши на кирилица.
Ако имаш затруднения с това, пиши тук, ще ти помогнем да се справиш:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=488.0

пп Промених заглавието на кирилица, за да го видят повече потребители.
Re: Търся си добър гинеколог в София
« Отговор #3 -: Януари 25, 2015, 13:21:19 pm »
Аз препоръчвам д - р Цанкова :) тя работи в Майчин дом и в МЦ Свети Пантелеймон. Не е репродуктивен специалист,  но относно гинекологични проблеми и то сериозни, е много добра
*
Re: Търся си добър гинеколог в София
« Отговор #4 -: Януари 25, 2015, 13:54:57 pm »
Зависи дали е по Здравна каса или не или е все едно, добрите са малко, аз препоръчвам д-р Коларова, София, ул.Ангел Кънчев 34 ет1  8)
Re: Търся си добър гинеколог в София
« Отговор #5 -: Януари 25, 2015, 15:18:30 pm »
Моята история е далга гинеколо ми трябва добар  забременях  ходих на доктор в доверие тои ми каза неси бремена иако не настоях дами направи  вагинален ехограф нямаше да разбере  за бебе това по здравна каса разбрах че по здравнакасане ти обраштат внимание затова си плати за да тепрегледат вапроса е кои са добри че ивнадежда ходих при доктор ослеков уж 56 лева влязох казах кав епроблема че сам направила спонтанен абортпрегледа ме инакрая 110 лева а резолтати неми даде други ден като доидеж ще платиж за вагиналния секрет ицитонамаска  и ништо лажат си както и да е получих габички отидох в доверие пратиха ме нагинеколог че имах оплакване оказа се гавична инфекция и цистит вазпаление  изписаха мина мен  клион и флукорик на мажа ми крем замазане отшумяха изчистих се после трябваше да ми доиде цикала на 21.01.2015 доиде на 22.01.2015 и мистана тамен направо черен това нормално ли е чида се от какво елекарствата от аборта оттова че ми е дошло покасно затова си тарса добар доктор които да симе следи и да ми стане личенгинеколог и някоя от вас да ме посаветва послучая
Re: Търся си добър гинеколог в София
« Отговор #6 -: Януари 25, 2015, 15:23:17 pm »
От софиа сам овчакупел 1
*
Re: Търся си добър гинеколог в София
« Отговор #7 -: Януари 25, 2015, 17:00:56 pm »
albenaivladi, моля те, пиши разбираемо! Ако искаш да получиш съвет и помощ, опитай да  слагаш поне начало и край на изреченията си. Преди да публикуваш може да направиш проверка на правопис, използвай опцията. Повечето потребители подминават постове, които е почти невъзможно да бъдат прочетени.
« Последна редакция: Януари 25, 2015, 17:06:38 pm от dani_ j »
     
*
Re: tarsq si dobar ginekolog ot sofia
« Отговор #8 -: Януари 25, 2015, 19:30:54 pm »
Здравей, albenaivladi, тук има много потребители, които ще ти помогнат с информацията, която търсиш, но много често те подминават писането на латиница. Затова, моля те, пиши на кирилица.
Ако имаш затруднения с това, пиши тук, ще ти помогнем да се справиш:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=488.0

пп Промених заглавието на кирилица, за да го видят повече потребители.
мдаааа, дори не съм прочела в заглавието от кой град е потребителката.

Re: Търся си добър гинеколог в София
« Отговор #9 -: Януари 25, 2015, 22:44:46 pm »
Nechto ne se poluchava s pisaneto ot tablet sam neznam kak stava
*
Re: Търся си добър гинеколог в София
« Отговор #10 -: Януари 26, 2015, 06:21:50 am »
Малко по-горе Елфи ти е дала линк, прочети там как да използваш кредор. А препинателни знаци и на клавиатурата на таблета има  :wink: