0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Спремограма в Стара Загора
« -: Януари 24, 2015, 15:18:50 pm »
Здравейте.

Искам да Ви попита къде в Стара Загора или окръга може да се направи спермограма, защото ми е правена преди 10 години (на 18г.) операция за варикоцеле и искам да разбера какво е положението при мен. Тогава мислех да си направя такова изследване, но личната лекарка ми каза да не мисля за глупости и тогава се отказах, а сега съжалявам за това си решение. А и с жена ми правим опити за бебе от близо 6 месеца без резултат.

Благодаря предварително.
« Последна редакция: Януари 24, 2015, 15:37:25 pm от HristoNN »
*
Re: Спремограма в Стара Загора
« Отговор #1 -: Януари 24, 2015, 15:40:27 pm »
Здравейте. За достоверна спермограма е добре да се насочите към специализиран репродуктивен специалист или клиника. Препоръчвам Ви да посетите д-р Мариела Даскалова в Пловдив. Може да я отриете тук http://www.invitro-plovdiv.com/
     
Re: Спремограма в Стара Загора
« Отговор #2 -: Януари 24, 2015, 15:52:03 pm »
Преди да пусна темата бях прегледал форума и реших да отида при нея. Но проблема при мен е, че до август месец немога да си взема отпуска поради независещи от мен причини, а мога да излезна само за няколко часа от работа. За това ми се искаше по-скоро да разбера какво ми е положението. Иначе със сигурност ще отида при нея при първа възможност.

Ще измисля някакъв вариант възможно най скоро да отида до Пловдив при д-р Даскалова.
« Последна редакция: Януари 24, 2015, 16:06:13 pm от HristoNN »
*
Re: Спремограма в Стара Загора
« Отговор #3 -: Януари 24, 2015, 16:05:00 pm »
Сега виждам допълнението към първия пост. Христо, ако със съпругата Ви сте над 30 години и правите опити от 6 месеца, но без успех, е добре скоро да се насочите към репродуктивен специалист/клиника. Д-р Даскалова, както сте разбрал, консултира във форума. Ако наистина нямате възможност да я посетите в работни дни, обсъдете с нея на лични съобщения дали не е възможно да се срещнете в почивен ден.
     
Re: Спремограма в Стара Загора
« Отговор #4 -: Януари 24, 2015, 16:11:57 pm »
Благодаря ти за информацията.
Ще видя следващите седмици дали няма да успя да измисля нещо и ще се свържа с д-р Даскалова. Иначе аз съм на 27 а жена ми на 26.
Re: Спремограма в Стара Загора
« Отговор #5 -: Януари 26, 2015, 11:26:03 am »
Може да пробвате и тук http://invitrostefanov.com/
Re: Спремограма в Стара Загора
« Отговор #6 -: Януари 26, 2015, 18:49:01 pm »
Благодаря
Re: Спремограма в Стара Загора
« Отговор #7 -: Юли 21, 2015, 14:52:14 pm »
Вече успях да се освободя и си запазих час за д-р Даскалова. Така, че в четвъртък ще разбера как стоят нещата.
Благодаря на всички за съветите.