0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета ,искам да споделя мойта си история и да попитам на някоя от вас дали и се случвало такова нещо.ноември месец започнахме стимулация на яйчниците със Пурегон и Менопур на 18 .11.2014г.беше стимулацията а на 21.11.2014г ми върнаха 4 оплодени .Започна голямото пазене на6.12.2014 г трябваше да се върнем за чхг.и доктора ми каза че съм на границата единиците са били500 и това за него не вило нормално и за това ми биха инжекция за задържане ,когато ми сложиха инжекцията не попитах каква ее защото като чух че може да паднат ми се срина боиния дух ...и така тръгнахме си за варна и започнаха ужасни болки в яйчниците но си го обясних че може би инжекцията се бори с плода и затова е болката .Прибрахме се във Варна и имах леееко зацапване и се усилиха болките така до следващия ден когато се обадих на доктора и му обясних какво е положението нищо не каза но по гласа му ми се струваше че се чувства за нещо виновен незнам това е мое мнение ,вечерта когато за пореден път отидох до тоалетна паднаха едни малки съсиречета и болата отшумя а кървенето беше само като зацапване с една превръзка можех да изкарам цял ден .На следващия ден си направих чхг единиците бяха49 на следващия ден пак си направих тест тогава бяха19 и така до 15 декември се изчистих сама не правихме кюретаж.И си смятам тъй като на 7,12,2014 прокървих значи на 3.01.2015 г трябваше да ми дойде а по принцип си ми е много точен цикъла а днес сме 18.01.2015 г гостенката ми си няма на идея да ме посети .Въпроса ми е възможно ли е от пурегона и момопура нещо да се е объркало хормонално или да не съм се изчистила от инжекциите ,а продължава да ми се спи ,хапвам си не е като да не си хапвам и последно време от кафето получавам киселини и ми се догадва .Това е моята история ако мога да я нарека на кратко .Много ще съм благодарна за съвет ,естествено изчаках доста и на 23.01 сме на доктор
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: спонтанен аборт след инвитро процедура
« Отговор #1 -: Януари 18, 2015, 14:51:06 pm »
По къс или по дълъг протокол беше? Имаш ли болки, температура?
*
Re: спонтанен аборт след инвитро процедура
« Отговор #2 -: Януари 18, 2015, 17:01:11 pm »
по дълъг протокол бях.но фолекулите много бавно се развиваха.за температура не
*
Re: спонтанен аборт след инвитро процедура
« Отговор #3 -: Януари 18, 2015, 17:17:46 pm »
оо за боли да не говорим
*
Re: спонтанен аборт след инвитро процедура
« Отговор #4 -: Януари 18, 2015, 17:21:39 pm »
да болките ги имах бяха ужасни.
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: спонтанен аборт след инвитро процедура
« Отговор #5 -: Януари 18, 2015, 20:35:44 pm »
Щом си била по дълъг протокол, значи са ти били блокираща инжекция. След инвитро процедурата първия цикъл ти идва нормално. но следващия е 45 до 60 дена след него. Това е в резултат на блокажа. Според мен е това. Но ако имаш някакви притеснения, обади се по телефона на доктора. Ако не, изчакай си датата за прегледа и да решите каква е следващата стъпка. Успех!
*
Re: спонтанен аборт след инвитро процедура
« Отговор #6 -: Януари 18, 2015, 21:01:06 pm »
да блокираща инжекция имаше и тя си беше на 20.10.2014г,от края на октомври започнах със пурегона,а към 13 или   14 ноември добавихме и монопура и на 18 ноември ми направиха пункцията
*
Re: спонтанен аборт след инвитро процедура
« Отговор #7 -: Февруари 23, 2015, 09:58:07 am »
Не си първата нито последната на която се случва това.
Приеми фактите и продължи напред. :?