0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #220 -: Февруари 16, 2015, 18:56:42 pm »
Здравейте, следя ви отдавна и се записвам при вас.Предстои ми опит март месец. Искам да пожелая късмет на всички и положителен резултат :)
Добре дошла!Успешен старт и финал разбира се :)
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #221 -: Февруари 16, 2015, 23:43:17 pm »
Здравейте, следя ви отдавна и се записвам при вас.Предстои ми опит март месец. Искам да пожелая късмет на всички и положителен резултат :)

Привет!!!  :) Успех и на теб  :)
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #222 -: Февруари 17, 2015, 19:53:52 pm »
Момичета, на кой ден са най-успешни трансферите?-3ти, 5 ти..Знам, че е строго индивидуално и готова рецепта няма, но ми е любопитно да разбера и вашето мнение.
Днес ми е 1 ден от стимулацията с пурегон, по дълъг протокол съм.Успех на всички!
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #223 -: Февруари 17, 2015, 21:20:22 pm »
Момичета, на кой ден са най-успешни трансферите?-3ти, 5 ти..Знам, че е строго индивидуално и готова рецепта няма, но ми е любопитно да разбера и вашето мнение.
Днес ми е 1 ден от стимулацията с пурегон, по дълъг протокол съм.Успех на всички!
Успех и на тебе :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #224 -: Февруари 18, 2015, 07:39:47 am »
Моето мнение е че на 5-ти ден е по добре.Зависи от брой на оплодените яйцеклетки  защото ако са повече обикновено се чака до 5-я ден за да стигнат до бластоцист,но когато са по малко ги връщат на 3-ти ден.Няма нищо по-добро от естествената среда и шансовете да се доразвият до фаза на бластоцист би трябвало да е по-голям.
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #225 -: Февруари 18, 2015, 10:03:58 am »
Моето мнение е че на 5-ти ден е по добре.Зависи от брой на оплодените яйцеклетки  защото ако са повече обикновено се чака до 5-я ден за да стигнат до бластоцист,но когато са по малко ги връщат на 3-ти ден.Няма нищо по-добро от естествената среда и шансовете да се доразвият до фаза на бластоцист би трябвало да е по-голям.
Да права си.
Но от друга страна по добра среда от утробата няма. :wink:
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #226 -: Февруари 18, 2015, 13:23:32 pm »
Да именно!За това ако са едно или две ембриончета по-добре да се върнат на 3-я ден.
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #227 -: Февруари 18, 2015, 14:06:22 pm »
Здравейте и от мен. През 2008г. направих аборт от първия си мъж и едва преди година срещнах спътника в живота си. Но от година насам правим опити за бебе и не се получава. Решихме се на ин витро процедура и започнахме да правим изследванията си при д-р Алкан Емин във Варна. За него чухме много добри отзиви и че е помогнал на много двойки да сбъднат мечтата си за детенце и то на двойки, които са на по-голяма възраст. Аз съм на 44 г., а мъжът ми е на 60г. Надяваме се с цялото си сърце да станем родители. Пожелавам го и на всички вас, които мечтаете за това.
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #228 -: Февруари 18, 2015, 16:29:22 pm »
Момичета днес на пункцията ми извадиха три яйцеклетки и трите дегеративни.Как се чувствам не е нужно да ви казвам....Имал ли е някой като моя случай,това ми е първи опит.Имам две спонтанни бременности и едно раждане.Може би стимулацията ми бе по-лека и направих малко фоликули.
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #229 -: Февруари 18, 2015, 16:37:59 pm »
sandra_dp  :(    :bighug:   много съжалявам. Явно си направила овулация преди пункцията.  :(
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #230 -: Февруари 19, 2015, 13:00:00 pm »
sandra_dp,  съжалявам! :( Мога да предположа как се чувстваш, мила! :bighug:

Момичета, имам едно питане - от утре започвам същинската стимулация с Гонал, но все още слагам трипторелин, може ли и двата препарата да ги бия в корема като ще са от различни страни и с разлика от 30 мин.? Сама си слагам инжекциите и ми е по-удобно в корема.
Пожелавам успешен старт и финал на всички! :crossfingers:
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #231 -: Февруари 19, 2015, 14:05:52 pm »
здравейте момичета успех на всички!!!аз съм след трансфер (17,02) върнаха ми две на 5-ти ден.Тест чак на 9 03 и в момента си поставям прегнил през 5 дни.Имам болки ниско долу като Мц
Вяра!!!Надежда!Любов!Време!
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #232 -: Февруари 19, 2015, 15:00:50 pm »
sandra_dp съжалявам мила  :?
Раши утре ли е големия ден?  :crossfingers:
KISSME  пожелавам най положителния тест  :bfp:
 ♥ Smiley ♥ не мога да ти отговоря,ако някой се включи добре,а защо не питаш най-добре лекаря си.Успех!
Успех на другите момичета  :wink:

*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #233 -: Февруари 19, 2015, 15:21:56 pm »
Успех на всички чакащи Раши,  kissme  :crossfingers: :bfp1:

Smiley и аз не знам за какво е това лекарство.  :? Питай док. Успешна процедура ти желая.  :)
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #234 -: Февруари 19, 2015, 16:52:40 pm »
Благодаря ви. Неудобно ми е да звъня в клиниката за всякакви въпроси, но щом се налага :D
Иначе трипторелинът е активната съставка на Декапептил (но моето лекарство не е Декапептилът, та затова написах само съставката)  :)

KISSME, Раши, стиснати палчета и от мен  :goodluck:
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #235 -: Февруари 19, 2015, 17:58:59 pm »
Благодаря ви момичета!
Сега да се поотърся малко от случката и ще мисля следващ вариант,иначе подадох документи за 2 опит.Варианта е ин витро на ЕЦ,без спонтанна О съм,а док ми предложи,възможно ли е ?
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #236 -: Февруари 19, 2015, 23:18:05 pm »
Да sandra възможно е. За мен е единствен вариант. Аз съм със спонтана овулация и въпреки това стана. То беше голямо дебнене.
Сега съм за второ. От другата седмица започвам.
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #237 -: Февруари 20, 2015, 08:27:21 am »
Здравейте и от мен. През 2008г. направих аборт от първия си мъж и едва преди година срещнах спътника в живота си. Но от година насам правим опити за бебе и не се получава. Решихме се на ин витро процедура и започнахме да правим изследванията си при д-р Алкан Емин във Варна. За него чухме много добри отзиви и че е помогнал на много двойки да сбъднат мечтата си за детенце и то на двойки, които са на по-голяма възраст. Аз съм на 44 г., а мъжът ми е на 60г. Надяваме се с цялото си сърце да станем родители. Пожелавам го и на всички вас, които мечтаете за това.

късмет и нека силата бъде с вас........ <3
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #238 -: Февруари 20, 2015, 15:49:34 pm »
Freziiq успех ти пожелевам! Дано :) изследванията ви са добри  :crossfingers: Важно е състоянието на яйчниците и спермодиаграмата.
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #239 -: Февруари 20, 2015, 15:51:28 pm »
sandra_dp,  съжалявам! :( Мога да предположа как се чувстваш, мила! :bighug:

Момичета, имам едно питане - от утре започвам същинската стимулация с Гонал, но все още слагам трипторелин, може ли и двата препарата да ги бия в корема като ще са от различни страни и с разлика от 30 мин.? Сама си слагам инжекциите и ми е по-удобно в корема.
Пожелавам успешен старт и финал на всички! :crossfingers:

Да може, не се притеснявай, на мен в една от клиниките ми бяха казали да редувам като чесовник около пъпа - на три часа/ следващия път на шест часа/ после на 9 часа и 12 часа /не знам дали ме разбра/
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш