0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #180 -: Февруари 09, 2015, 09:55:51 am »
Благодаря ви!За всеки случай отидох на гладно,да видим какво ще излезе.
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #181 -: Февруари 09, 2015, 11:16:51 am »
Здравейте от отдавна ви следя форума и реших да се включа вече и аз .Предстои ми ИКСИ , направихме всички изследвания и трябваше да започнем стимулация , минах преглед и всичко беше ок ,но след направените хормони Е2 беше 63 / по висок от необходимото и ми казаха че  имам задържан фоликул . / И отложихме стимулацията за следващия месец. Въпроса ми е дали мога по някакъв начин да помогна за премахването на този фоликул/ с билки или хомеопатия / . Или да чакам и да се надявам следващия месец всичко да е ок за да започнем стимулацията .

                               Благодаря ви предварително и ви желая много бебчета да има тази 2015 г.
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #182 -: Февруари 09, 2015, 12:17:24 pm »
Здравейте от отдавна ви следя форума и реших да се включа вече и аз .Предстои ми ИКСИ , направихме всички изследвания и трябваше да започнем стимулация , минах преглед и всичко беше ок ,но след направените хормони Е2 беше 63 / по висок от необходимото и ми казаха че  имам задържан фоликул . / И отложихме стимулацията за следващия месец. Въпроса ми е дали мога по някакъв начин да помогна за премахването на този фоликул/ с билки или хомеопатия / . Или да чакам и да се надявам следващия месец всичко да е ок за да започнем стимулацията .

                               Благодаря ви предварително и ви желая много бебчета да има тази 2015 г.

Здравей! От тези много бебчета нека има и за теб!
При задържан фоликул в някои клиники предписват противозачатъчни, в други започват стимулацията и махат получилата се киста по време на пункцията, а в трети - отлагат процедурата за следващ цикъл.
Възможно е задържаният фоликул да изчезне сам с новия цикъл. Какво ти казаха в клиниката?

Аз бих ти препоръчала коремни преси, не вредят, а даже и помагат.
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #183 -: Февруари 09, 2015, 12:30:30 pm »
От клиниката ми казаха да отидем отново на следващ цикъл , но предполагам че ако го има отново този фоликул ще ми отложат стимулациата пак. Така че щом препоръчваш от утре започвам и коремни преси  :D
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #184 -: Февруари 09, 2015, 14:17:10 pm »
Здравейте дами
Записвам се при вас защото ми предстои 4 опит инвитро в Щерев.
За разлика от другите ми опити този ще е във МЦРЗ Д-р Щерев Русе при д-р Кунев.
Поне ще си спестя някой лев от транспорт и най-важното притеснението от пътуването до София.
Опита ще го направим март месец.

Успех на всички  osi_9
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #185 -: Февруари 09, 2015, 18:11:37 pm »
И тук дa се похвaля - днес бях нa преглед: и двaтa плодни сaкa сa се рaзвили. Имaме си две ембриончетa със сърдечни пулсaции :)



*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #186 -: Февруари 09, 2015, 18:14:10 pm »
И тук дa се похвaля - днес бях нa преглед: и двaтa плодни сaкa сa се рaзвили. Имaме си две ембриончетa със сърдечни пулсaции :)
Честито, супер!
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #187 -: Февруари 10, 2015, 09:09:59 am »
И тук дa се похвaля - днес бях нa преглед: и двaтa плодни сaкa сa се рaзвили. Имaме си две ембриончетa със сърдечни пулсaции :)
Честито двечки сърчица миличка това е прекрасо  :D

Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #188 -: Февруари 10, 2015, 09:43:27 am »
И тук дa се похвaля - днес бях нa преглед: и двaтa плодни сaкa сa се рaзвили. Имaме си две ембриончетa със сърдечни пулсaции :)


 :bighug:
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #189 -: Февруари 10, 2015, 09:57:09 am »
linapoli Бравоо
Пожелавам ти едното да е момче а другото момиченце  :bori_002: :bori_008:
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #190 -: Февруари 10, 2015, 10:07:59 am »
Блaгодaря момичетa  :bighug: Пожелaвaм нa всички двойни резултaти ;)



*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #191 -: Февруари 10, 2015, 17:24:26 pm »
linapoli, честити сърчица, мила!  :sbabygirl: :babyboy: Хайде все такива хубави новини занапред!
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #192 -: Февруари 10, 2015, 17:49:57 pm »
Момичета имам нужда от помощ   :(  Ако ми дойде вечерта, да кажем след 18ч. това за първи ден ли да го броя и кога да звънна на лекаря си, като той ме вика на втори ден за започване на стимулация.
Извинявайте за глупавия въпрос и благодаря предварително!
Късмет и успех на всички!!!
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #193 -: Февруари 10, 2015, 17:56:11 pm »
Момичета имам нужда от помощ   :(  Ако ми дойде вечерта, да кажем след 18ч. това за първи ден ли да го броя и кога да звънна на лекаря си, като той ме вика на втори ден за започване на стимулация.
Извинявайте за глупавия въпрос и благодаря предварително!
Късмет и успех на всички!!!
За 1 ви ден се брои следващия ден, след като МЦ е дошъл след 12 на обяд.
« Последна редакция: Февруари 10, 2015, 18:30:08 pm от kati_vm »
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #194 -: Февруари 10, 2015, 18:02:16 pm »
С тия часове много се бъркам - веднъж чета след 12, на друго място е след 15... Моят гинеколог ми е казал след 14 и се водя по "неговия" часовник :D Но първи ден се брои от следващия.
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #195 -: Февруари 10, 2015, 18:11:26 pm »
От клиниката ми казаха да отидем отново на следващ цикъл , но предполагам че ако го има отново този фоликул ще ми отложат стимулациата пак. Така че щом препоръчваш от утре започвам и коремни преси  :D

Препоръчва се също и секс  :secret:
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #196 -: Февруари 10, 2015, 18:23:31 pm »
Отново много ви благодаря за бързите отговори момичета!
Дано това е нашата година и всички да гушкаме своите бебенца!
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #197 -: Февруари 10, 2015, 23:51:37 pm »
Здравейте!!!  :) Да се запиша и аз. На мен ми предстои икси на естествен цикъл с лека стимулация от 7-8ми ден. Предния месец направихме един опит и фоликула се беше спукал.Док ми каза да дойда този месец пак, но аз се чудя дали не трябва да си почина от лекарствата един месец? Някой правил ли е в два поредни месеца с лека стимулация(общо 525 Мерионал)?
Аз съм на естествен цикъл защото не отговарям добре на стандартните протоколи. Всеки път имах само 2 ембриона със съмнително качество.
Пожелавам успех на всички да видят положителен тест :bfp:, а на бременните леко бременеене  preggo :)
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #198 -: Февруари 10, 2015, 23:56:14 pm »
Успех на всички в процедура. Дано скоро всички да имаме с какво да се похвалим!

Giaany, според нен няма проблем да започнете веднага. Но, може би психически ако ти трябва почивка, отложи. 525 Мерионал не ми се струва лека стимулация. 525 на ден или 525 за цялата стимулация?

:)


Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #199 -: Февруари 11, 2015, 06:26:52 am »
Здравейте!!!  :) Да се запиша и аз. На мен ми предстои икси на естествен цикъл с лека стимулация от 7-8ми ден. Предния месец направихме един опит и фоликула се беше спукал.Док ми каза да дойда този месец пак, но аз се чудя дали не трябва да си почина от лекарствата един месец? Някой правил ли е в два поредни месеца с лека стимулация(общо 525 Мерионал)?
Аз съм на естествен цикъл защото не отговарям добре на стандартните протоколи. Всеки път имах само 2 ембриона със съмнително качество.
Пожелавам успех на всички да видят положителен тест :bfp:, а на бременните леко бременеене  preggo :)

Стимулацията в поредни месеци се натрупва и има смисъл да се прави. Вярно, изтощително е за психиката, но върши работа. Имаше някъде графика за зреенето на яйцеклетките, на 80-90 дневен цикъл са.